Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Puszki Dolina Noteci nie są tanie,myślę,że cenowo zbiega się z saszetkami Felixa. No i te skaleczenia otwartymi puszkami,dokarmiam w kilku miejscach,zawsze szybko....szybko...i zapominam,że w torebce jest otwarta puszka.
  2. Przykro mi jola&tina,ale odniosłam inne wrażenie. Dowiedziałam sie o pyskówce na watku i pomimo tego,ze z tego powodu znowu zle się czujęmuszę się odnieśc do tych zarzutów. Myślę,że tą nagonkę na moją osobę zawdzięczam guccio i nie rozumiem dlaczego to robi. Od lat pomagam zwierzakom,ale takiego ataku na moją osobę chyba tutaj nie było. I to właściwie bez powodu. Kupuję karmę w saszetkach,ponieważ wiele razy skaleczyłam się otwartymi puszkami,ale i dlatego,że chce bezdomne karmic dobrą karmą. Jeśli komuś nie podoba się moja praca na rzecz zwierzaków,nie musi tutaj zaglądać i pomagać, zrozumiem. To jest wątek pokojowy,osób które rozumieja potrzeby bezdomnych zwierzaków. I nie chcę na nim pyskówki. Nikomu kto pomaga nie jest miło czytać takie posty.
  3. Dziękuję Tyśka To z Twoich ogłoszeń jest odzew dzwonił pan w spr.adopcji czarnego kotka od sue,odesłałam do niej,bo pan prosił o kontatkt do dt
  4. Na razie /z powodu złego stanu zdrowia/ nie będzie mnie może przez kilka dni na dogo,przepraszam jeśli będą jakieś ważne sprawy proszę o kontakt telefoniczny,dziekuję.
  5. Jesli ktos zgodzi sie robic rozliczenie na wątku będę wdzięczna ja nie dam rady,przykro mi,mogę wstawiac tylko faktury za karmę i to rozliczać ...na stronach wątku sporo mam pracy na rzecz zwierzaków,często zapomniam coś zrobić,staram sie nie zpomnieć nakarmić koty,natomiast często zapominam o wielu sprawach,telefonach za dużo jest pracy w realu żebym mogła jeszcze robić rozliczenia mogę to jedynie na bieżąco pomaganie zawsze było trudne,od 11 lat jestem na dogo i wiele tu przeszłam,ale się nie poddałam,dla dobra zwierzaków ale teraz tak się zastanawiam,może czas juz odpocząć........
  6. Na razie sue ma jednego tymczasa dostała troszeczkę karmy dla niego,żwirek kupuje sama kotek został wykastrowany,teraz tylko czekamy na dom u mnie na dt jest kotka /wysterylizowana na koszt gminy/ karmię ja karmą zakupiona w zooplusie/faktury wspólnie z bezdomniakami/ żwirek kupuję sama
  7. To są koty dokarmiane,i dla nich jest kupowana karma. Koty są koło blokowego śmietnika,na działce,na ktej od wielu lat dokarmiam koty i po drodze,jak idę dokarmiać psiaki zostawiam jedzenie dla kotów,najczęściej suchą karmę w pobliżu jest patologiczny blok,i koty tam chodzą głodne ostatnio sue udało się z tamtego terenu złapać kotkę i wysterylizować karma wystarcza mi na tydzień jeśli jest przez kogos zakupiona,wtedy zamawiam co 2 tygodnie ta faktura jest z początku marca,pózniej karmę kupiła bakusiowa,więc zamówiłam natępna pózniej
  8. Dziękuję,że jesteście:) pomagacie zwierzakom:) To dzięki Waszej pomocy dzieje się tyle dobrego:) Dziękuję z całego serca:)
  9. Wpłata od Poker 60zł i od Lipsik 100zł bardzo dziękuję:) zmniejsza dług do kwoty 94zł. Niestety kolejna faktura za ,karmę czeka do wstawienia. Cieszę się,że nie jest to duży dług. Trochę karmy dla kocurka dałam sue.Ale to mało. Kocurek okazał się kocurzyskiem,waży przeszło 4kg,więc i żarełka potrzebuje. Jest to bardzo miły kotek,śliczny miziaczek.Więc szukamy dla czarnulka domu. Dziękuję Murce za ubranka posterylkowe dla kotek:)
  10. Bardzo dziękuję Poker za wpłatę 60zł dla kotków:) Dziękuję również Lipsik za wpłatę 100zł na ten sam cel:)
  11. Nie trzeba się bać:) Kotki zawsze domy znajdują:) A co to by było za życie dla takiej milutkiej kici na wsi.
  12. No i bez Ciebie bakusiowa:) i Twoich bazarków,które ratują zwierzaki:) Wiesz,że bardzo Ci dziękuję:)
  13. Na razie wiadomo,że za Molcie 70zł Trzy kotki ze wsi są od 8marca,dwa są nadal,trzeci jest już u sue na dt więc w tej chwili w lecznicy są trzy kotki jestem wdzięczna,że dogomaniacy pomagają "moim" kotkom jestem juz na dogo 11 lat i wiem,że na dogo są wspaniałe i pomocne osoby:) bez tej pomocy ani rusz..........nie wiem co bym zrobiła
  14. Tyśka bardzo Ci dziękuję za ogłoszenia:) Czarne kociaki możemy ogłosić,ale nie wiem jak wygląda ta trisia gdyby były jakieś zdjęcia można by tez ja ogłosić sue prosiła o zdjęcia,ale zdjęć nie ma:(
  15. Wszystkie koszty pobytu i leczenia do zapłacenia przez nas na razie nie wiem jakie są koszty pobytu i leczenia Molci jak się dodzwonię do wetki napiszę zapytam sue kiedy trójka trafiła do lecznicy dzisiaj Boogie czarnulek przyjedzie do sue na dt,Molcia tez wraca po leczeniu zostaną trzy kotki: trikolorka,czarna mała koteczka i cukrzycowy Ogonek
  16. Wszystkie kotki do zapłacenia przez nas trzy ze wsi, Molli i czarny Ogonek zapytam sue kiedy do lecznicy trafiły trzy kotki ze wsi miały pojechać tylko na sterylki,ale nie chciałabym,żeby wróciły na wieś,nie miały tam dobrze
  17. Zapytam wetkę jakie są koszty za jej pobyt i leczenie
  18. Brzmi dobrze.Cieszę się bardzo,bo tak jak piszesz,wiele ten kotek ma złych wspomnień oby to było jgo miejsce na ziemi cieszę sie także z dobrych domków dla Skarpetowców:) i Lotosa:)
  19. Mamy do adopcji jeszcze 3 kotki /oprócz tych u Murki/ czarny ok.8-10 miesięczny kocurek,wykastrowany czarna ,w podobnym wieku koteczka,tylko prawdopodobnie mniejsza i chyba trisia,niestety nie wiem jak wygląda,nie mam zdjęć:( kotki są ze wsi,miały wrócić po sterylce,ale to bez sensu,żeby wracały,za chwilę na tej wsi będzie ze 100 kotków:( dlatego też dobrze by było znależć im domy
  20. Jutro z lecznicy wraca Molcia miała zapalenie gardła,dostała antybiotyk,juz jest zdrowa i je,a to najważniejsze
×
×
  • Create New...