Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Niestety Molcia nadal ma biegunkę i wymiotuje:( Od 22 giej do 5 rano, kolejna noc,w dzień było lepiej ,jadła. A w nocy ponownie:(
  2. Sliczna ,kochana koteczka:) Plusem do przyszłej adopcji jest to,że Busia lubi wszystkich dogaduje się z kotkami,i z psiakami kotolubnymi,i że FiV,FeLV ujemne jak dostane karm e dla starszych kotków od Bou, dam Kasi dla Busi
  3. Z Molcią troche lepiej,biegunki juz nie ma,ale kopy w kuwecie na razie też nie ma daję jej w tej chwili tylko sucha karmę,ale martwię się ,bo mało pije i zastanawiam się czy ona znajdzie dom,kotka ,która drapie i gryzie:( nie da się pogłaskać,ani wziąć na ręce:( kto, ją adoptuje:( jak włozyc do kontenerka?
  4. Właściwie to prawie zawsze wszystkie koty zabrane z ulicy prędzej czy pózniej chorują:( A Kaktus i Różyczka takie ślczne kociaki i do tej pory nie znalazły domu i właściwie nikt o nie nie pyta tak jak o Molcię Martwi mnie problem Kaktusika oby to tylko nie było nic poważnego na szczęście ich mama juz została wysterylizowana i jeszcze Ogonek:( też sie martwię o niego,a jednocześnie cieszę się ,ze ma dobrą opiekę,to taki kochany kotek, oby stan jego zdrowia sie poprawił
  5. Jak urosły:) jakie śliczne:) miały farta znajdując taki dom. Cieszę sie bardzo,że maja sie dobrze.
  6. To jak przyprowadzi te kolejne, wtedy trzeba ją złapać w łapak i sterylka jeśli nie widziała łapania w taki łapak, to napewno wejdzie
  7. Dziekuję za rozliczenie:) Murko proszę dopisz tą pozostała kwotę do kotkowych długów.
  8. Zdjęcia tylko dwa,może sue uda się wstawić biedne te koty,muszą na Fabusia bardzo uważać,tak samo, jak nowi opiekunowie
  9. Wieści z domu Fabcia:) Dzień dobry, nie wiem czy udało mi się cokolwiek wysłać do Pani. Jeśli nie, postaram się teraz to naprawić. Przesyłam kilka fotek Fabio, tych których nie udało się wysłać telefonicznie. Poza tym Fabio już zaakceptował swój nowy dom. Czuje się świetnie. Goni koty. Niestety. Okazuje się, że bardzo lubi spacery. Ciągle by chodził. Już poznał teren do spacerów. Ostatnio byliśmy na działce - był zachwycony, szczególnie tym, że mógł pogonić koty sąsiadów. Pozdrawiam,
  10. Malagos, dziękujemy bardzo:) Kicia nie woli Kitty,tylko nie ma innego wyboru. Lubi saszetki Felixa,tak jak kotki,które karmię. Felix w saszetkach smakuje kotom. Marysia ,kicia,której sue pomaga mieszka blisko niej:)
  11. Dziekuję Murko za rozliczenie:) Będzie wpłata ze zbiórki 520zł i pani Kasia z Krakowa wpłaciła 100zł może zgodzą się,żeby nadpłate przeznaczyc dla zadłużonych kotków
  12. Zapraszamy na bazarek
  13. Dzwoniłam dzisiaj do DS Fabia cieszę się ,ze do takiego domu trafił Ze się w końcu udało Fabuś sika w domu,ale dla Państwa nie jest to problemem,wiedza, że w końcu załapie gdzie nalezy to robic dzisiaj zdemolował auto, moze myslał sobie ,że chca go wywieżć uspokoił sie po powrocie do domu będzie miał zrobione testy na tolerancję pokarmową,bo pani coś sie nie podoba koopa wtedy będzie miał gotowane jedzonko odpowiednie dla niego na jedzenie szczeka....dawać szybko....ile mam czekać śpi z Państwem w łóżku, chce,żeby oni byli zawsze blisko niego zdjęcia będą póżniej ,może w nastepnym tygodniu na razie nie będziemy stresować psiaka.
  14. Kicia ,która jest w dt u Kasi otrzymała imię Basia dostałam fotki ,jednak nie nadają sie do ogłoszenia, może tylko jedna poproszę sue o wstawienie................
  15. Będą ,b edą................... z info od Kasi z Krakowa,wiem,że byli z Fabusiem u weta,i na dzień dobry chciał zjeść kotka,czekającego w kolejce do weta
×
×
  • Create New...