Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Od Lunarmermaid otrzymałam z bazarku 10zł Bardzo dziękuję:) Odejmuję od 220zł Dług za karme :210zł
  2. koki-99 wpłaciła z bazarku na konto wetki z Izbicy 141,21zł Bardzo dziękujemy:) Koki i elmas:) Cieszymy się,że chociaż troszeczkę dług sie zmniejszy.
  3. Bardzo dziękuję Ani :) kotek jak wszystko dobrze pójdzie pojedzie w sobote do dt bardzo,bardzo dziekuję za ta pomoc:)
  4. Ten kotek znalazł dt w Krakowie Isabel dzisiaj zrobiła wizytę,za co bardzo jej dziekuję:) wizyta wypadła bardzo dobrze być może Groszek juz w weekend by pojechał potrzebujemy zapłacic za transport 50zł dt nie możemy prosić o pokrycie kosztów transportu w związku z czym mam ogromna prośbę: czy może ktos zasponsorować Groszkowi wyjazd do dt?
  5. Teraz nie mogę niczego napisać pod zacytownym wpisem,nie wiem dlaczego Element rozliczenia dot. karmy: Dług na koniec sierpnia karma: 216zł Z bazarku Dora1020: 42zł, zostaje do spłaty: 174zł plus 115zł faktura, dług za karmę wynosi 289zł Dotarło 50zł od Isabel, zostaje do spłacenia 239zł Z bazarku Dora1020 uzbierało się 137zł, plus od Olena84 30zł Zostaje dług za kamę 72zł Obecny dług za karmę na koniec września to na razie: 72zł do tego rozliczenia wpisuję kwotę z ostatniego zamównienia 148zł Obeny dług za karmę 220zł
  6. To Sucharek biedny psiak,jak został wyrzucony miał sprawna łapkę ale bieganie przestaszonego psiaka zrobiło swoje taki kochany,taki dobry,ufający nadal człowiekowi teraz czeka na dt gdyby ktos cos wiedział prosimy o info
  7. Sucharek, piesek po wypadku komunikacyjnym ze sparaliżowanym nerwem promieniowym. Jedynym ratunkiem przed amputacją jest codzienna rehabilitacja łapki. Brakuje nam czasu i rąk do pomocy A przecież nie możemy zaprzepaścić, być może jedynej szansy na to, aby Sucharek był w pełni sprawnym pieskiem Ten kochany, grzeczny i posłuszny chłopak, zasługuje na tą szansę! Zwracamy się z ogromną prośbą Czy ktoś mógłby dać pieskowi dom tymczasowy i/lub pomóc nam w rehabilitacji sucharkowej łapki? Ćwiczenia nie są skomplikowane, a nasz podopieczny daje przy sobie robić wszystko Odwdzięczy się przytulaskami oraz gorącymi, psimi całusami
  8. Ja również dziękuję niezawdodnej bakusiowej:) termoforki potrzebuja kotki,ostatnio małe Słoneczko,które jest u sue chorowało,potrzebowało ciepełka,teraz będzie miało,dziękujemy:)
  9. Tyśka mogłabyś ogłosić Groszka na Warszawę? Jest w awaryjnym dt,jest tam praktycznie cały dzień sam,bez innych kotów i ludzi. Widzi człowieka tylko dwa razy dziennie,a bardzo lubi towarzystwo ludzi i innch kotków Bardzo płacze kiedy musi zostać sam:( Ale nie miałam go gdzie umieścic. Za chwilę do Izbicy pojedzie 6 małych dzikusków. Na szczęście mają ładne umaszczenia,więc może szybko znajdą domy. Ale wiadomo jakie będą długi:( Najgorzej jest ze zdjęciami kotków z Izbicy. Już kilka tygodni siedzi tam kotek,być może do tej pory znalazłby dom,ale nie ma zdjęć:(
  10. Na faktycznie ma sie super:) Ja tez ogłaszam Migdałka,ale widocznie musi jeszcze troszkę poczekać.
  11. Ten mały dziskusek do złapania,są jeszcze trzy:,biały,trisia i ciemno burasek a u pani,która zmarła są do zabranie dwa: siwy i ciemniejszy,myślałam,że to szylkretka,ale chyba nie
  12. Rozumiem a te 270zł w Izbicy to chyba za pobyt kotka,już dosyc długo tam siedzi:( a zdjęć nie ma:(
  13. Już znalazłam kwote z bazarku,któar wpłynęła do Murki ---600zł Trzeba odjąć od 732zł Zostaje 132zł
  14. Dziękuję za rozliczenie:) Co dwie głowy to nie jedna:) Nie wiem co z Izbicą? Pani od Marysi zapłaciła za jej pobyt,mamy tam jednego kotka.Trzeba policziczyć od kiedy on tam przebywa /sue ma gdzieś to zapisane/ Na konto Murki wpłynęło z bazarku bakusiowej,i trzeba odjąć od tej kwoty 732zł ja nigdy nie byłam dobra z matematyki,także dobrze,ze ktos tego pilnuje
×
×
  • Create New...