Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Dziekuję bakusiowej za wpłatę 30zł na ogłoszenia:) Niestety ogłoszenia na OLX bardzo podrożały,teraz kosztują prawie 18zł więc czekałam na promocję w końcu się doczekałam i ogłoszenia wyróżniłam,niestety nie udało sie wszystkich wyróznić ale większość wyróznione /wcześniejsza kasa od bakusiowej czekała na taką okazję/
  2. Zapraszam na bazarek
  3. Bardzo dziękuję:) Tyśka mogłabyś zmienic Wrocław na Warszawę? Olx usunęło mi ogłoszenie na Warszawę,został tylko Kraków /dla Molci/ i mogłabys zrobic ogłoszenie na W-we,że szukamy DT-ych? Też mi usunęli,został tylko Kraków,i właśnie znalazłyśmy tam DT nadzieja tez w Warszawie,ale nawet nie wiedziałam kiedy usunęli to ogłoszenie.
  4. Dzisiaj być może uda nam się złapać 3 kotki,więc z powodu braku dt poajadą do Izbicy. Szukam dt dla 4 małych kotków. Niestety my już nie możemy pomóc,a to boli:( Pod Biłgorajem /30km od Sz-yna/ pomocy potrzebują 4 maluszki. Ich mama zginęłą pod kołami auta:( A starsza kobieta,która karmiła te kotki idzie na operację,a pózniej po operacji zabiera ją córka,która niew może ich zabrać do siebie,bo prawdopodobnie ma dwa grozne psiaki. Kotki zostaną na zimę bez pomocy:( Niestety my juz nie możemy pomóc:( Nie wiem jak zpłacimy to zadłużenie,które mamy w Izbicy i u Murki I które z dnia na dzień rośnie..W spr. adopcji Różyczki i Kaktusa nikt nie dzwoni:( To numer tel do kobiety,która prosiła o pomoc 600 996 069.
  5. Figunia i jej Córka Dorotka wpłaciły na długi do Izbicy 350zł. Serdecznie dziekuję:) To dla nas ogromna radość,że możemy chociaż trochę zmniejszyć dług tymbardziej,że jadą kolejne 3 kotki. Bardzo dziekujemy:)
  6. Tak sie składa,nie raz o tym piszę,ze przy złych informacjach są i te dobre,lub odwrotnie. Malagos, uratowałaś jej życie. Po 0k 10 latach poniewierania sie po działkach ma swój dom. Pamiętam jak ją zabierałam i miała jechać do Ciebie jakby to sie działo dzisiaj. Bardzo się o nia martwiłam,koteczka wiekowa i chora,kto by chciał........ Napewno kolejnej zimy na działce by nie przeżyła. Właściwie uratowałaś dwa istnienia,Muszelkę i mnie. Trudno opisać radość z takiej sytuacji. Byłam i jestem Ci bardzo wdzięczna:) Kiciulka jest śliczna,wogóle nie wygląda na starszą kotkę.Jest kochana. Bardzo się cieszę ,że jest u Ciebie,wiem,że jest bezpieczna ,kochana,ma ciepełko,jadełko,i tak pięknie wygląda:)
  7. Zbliża się Swięto Zmarłych bogobojni katolicy bedą wyrzucać koty na cmentarz ja w ciągu kilku lat zabrałam z cmentarza trzy koty sue jednego a wczoraj ala123 będąc na cmentarzu w Szczebrzeszynie zabrała malutka wyrzucona kicię:( /jest u sue/ a wiem,że i Krystyna zabierała koty z cmentarza:(
  8. Malagos, bardzo dziękuję Tobie i Twojej Siostrze za pomoc kociakom:) 50żł już na koncie:) tylko transportu nie mozemy znależć:(
  9. Zachorowało biedactwo:( sue zaniosła malutka do weta,bardzo sie martwimy nawet po mince widać,że cos jej dolega:(
  10. Niestety mamy kłopot z transportem Groszka do Krakowa:( Pan Czarek,który do tej pory woził nam kotki nie odbiera telefonu i nie odpowiada na sms-y próbowałyśmy z sue się z nim skontaktowac od środy nie udało się:( na blablacar jest teraz duzo wpisów PKS-u ,osób prywatnych mało,a te które są ,piszą,że nie lubia zwierząt sue napisała na fb,ze szukamy transportu do Krakowa,ale jak do tej pory żadnego odzewu:(
  11. Zawsze zabezpieczałam czarnymi,duzymi workami ale różnie to bywało raz w budce ,w której spała kotka zadomowił si e kocur,który z budki zrobił sobie kuwetę budka była do wyrzucenia stawiam tez w takim miejscu,ze budka może być wyrzucone przez właściciela posesji ale muszę postawić z nadzieją ,że się tak nie stanie ale wierzcie mi, ludzie utrudniają życie kotom i osobom,które im pomagaja:(
×
×
  • Create New...