Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Bardzo niedobrze,martwię się co z nim będzie,bidulek:( Ma ogłoszenia wyróżnione na Krakow i Katowice...i cisza:(
  2. Może byłoby skuteczne podawanie antybiotyku,jeśli masz taka możliwość i codziennie go karmisz ja podawałam Biance i Musi jak były chore,i dały radę.....
  3. nie wiadomo czy taki dzikusek wejdzie do klatki,ale spróbować warto nawet najdziksze koty jeśli nie widziały łapania mogą wejść do klatki a jeśli się nie uda to pewnie tak jak pisze sue,coś przeciwzapalnego i podnoszącego odporność tak trudno pomagać takim kotom:(
  4. na ogłoszenie odpowiedzieli z Myszkowa,że mogą przyjąć,pózniej szukać domów.....niewychodzących to jakiś azyl,może ktoś zna ich?
  5. zapraszam na kolejny bazarek
  6. Może ma ktoś pomysł jak pomoc tej rodzince? My już nie mamy........ Kotka wyrzucona z kociętami do rowu:( a nas po prostu o tym poinformowano.
  7. Zycie na wolności zrobiło swoje:( och gdybm mogła chociaż raz ja pogłaskać też nam na dt taką niewidomą staruszkę
  8. ojej,mój kochany wypłoszek:) Malagos uratowałaś jej życie:) Jestem i będę zawsze Ci wdzięczna Ona nie ma więcej jak 13 lat,ale życie na działce i choroba zrobiły swoje na szczęście jak była chora udawało mi się podawać jej antybiotyk dzięki temu przeżyła,jest kochana kicią:) i teraz ma u Ciebie tak dobrze:)
  9. Rózia już została wysterylizowana,chociaż miała termin na 25 maja,okazało się,że ma ropomacicze,uratowana w ostatniej chwili
  10. Na tym zdjęciu widać przy ogonku krew,sąsiadka trzyma ją na rękach,ale tylko na chwilę,pózniej nie dała się wziąć na ręce,pewne,że z powodu bólu
  11. a na poczatku tygodnia chciałam zabrać do prania polarki z działkowej budki znalazłam w tej budce małego,może 3-4 miesięcznego kociaka,niestety nie żył:( pochowałyśmy go z sue
  12. Niestety kolejna wyrzucona bida:( Pod blok,już wcześniej słyszałam,ze jest jakiś rudy kotek,ale nie widziałam go a wczoraj póznym wieczorem zadzwoniła sąsiadka,że bidak jest pod jej klatką jest to ruda kotka,po przejściach:( nie wiadomo co się stało tył zakrwawiony:( a dzień wcześniej znalazłyśmy trzy maluszki,jeszcze ślepe,trzeba było je zostawić,chociaż bardzo płakały,z nadzieją że matka wróci po nie,niestety nie wróciła:( a maluszki nie przeżyły:( podejrzewamy,ze to kocięta tej rudej kotki,być może zaatakował ją kocur,i bała się do kociaków wrócić,nie wiem kicia miziaczek,ale bardzo smutna:( i napewno ma świerzb dzisiaj rano pojechała do Izbicy,może sue uda się wstawić zdjęcia
  13. Dziekuję a wstawieie faktury:) Wpłaciłam z bazarku 135zł do Izbicy/ dług za kwiecień za Zefirka/ i 250zł na dług ogólny w Izbicy 150zł przeznaczyłam na karmę
  14. Czy mógłby ktoś zrobić Julkowi ogłoszenie? Mi OLX jedno usunął Julek ma dt tylko do końca czerwca,i fajnie by było gdyby znalazł dom,bo pózniej może być problem
  15. Otrzymałam od bakusiowej 120zł na wyróżnienie ogłoszeń. Bardzo dziekuję:) Część już wyróżniłam,część wyróżnie po 3 maja,wtedy kończąsię wyróżnienia.
×
×
  • Create New...