Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Same problemy:( Biedne maleństwo:( a jeszcze zostały na tej działce dwa maluchy,wprawdzie trochę większe,ten,który pojachał do Jaagi był najmnieszy z miotu. Kotki z drugiej działki już odrobaczyłam/dwa rude i jeden buro biały/ myślę,ze tutaj nie będzie takiego problemu Niestety Rózia dalej ma biegunkę:( Podałam leki,nie podziałały:( Zbierałam kope przez trzy dni,ma być zbadana,napewno kokcydia,pierwotniaki albo inne świństwo:( wyniki chyba w czwartek,koszt tego badania ok.130zł a jeszcze do tego dojdą leki,koszty leczenia Rózi olbrzymie:( inny problem nadal istnieje,to że ciągle się drapie i wygryza:( ale to zostanie na pózniej bardzo proszę,jeśli ktoś mógłby wspomóc finansowo leczenie Rózi będę wdzięczna sama sobie napewno nie poradzę
  2. Male kociatko ze Szczebrzeszyna pochorowalo sie:( chyba to przez okropne zarobaczenie:( mam nadzieje,ze dzisiaj czuje sie lepiej
  3. Zapomnialam dopisac ,ze w tej kwocie miala zrobiony test na pp,bylo podejrzenie pp,ale wynik ujemny,na szczescie
  4. Rózia od dwóch dni ma biegunkę:( wczoraj byłam nią u weta,dostała leki,zobaczymy koszt wizyty 148zł ,plus 22 dałam Kasi,która mnie zawiozła do weta na paliwo jeszcze będzie kopa do badania,mam przez trzy dni zbierać i zawiezć
  5. Zefirekz nieudanej adopcji był pod opieką warszawskiej fundacji,i to oni znalezli mu fajny domek. dostałyśmy info,ze ma się dobrze,w domu jest sam,a o to chodziło
  6. Bardzo dziekuję Aska7 za zawiezienie malutkiego,ślicznego dzikuska do dt i podziekowania dla Jaagi za dt przed wyjazdem maleństwo miało zrobiony test.......ujemny jeszcze 5 dzikusków czeka na dt /ze Szczebrzeszyna/ i z Suchowoli 4
  7. wielkie dzieki dla Jaagi za dt dla malutkiego,najśliczniejszego koteczka to miód na moje serce , ze te psiaki opuszczają schron robicie Kochani dużo dobrego
  8. Bardzo dziekujemy Aska7 za zawiezienie naszego malutkiego dzikuska do dt
  9. 120zł od Malagos i Ani wpłaciłam do Izbicy na dług. 30zł na moje zadłużenie,które obecnie wynosi 154zł. Serdecznie i nieustannie dziękuję za pomoc kotkom
  10. Nie mam niestety dobrych info, Perełka wraca z adopcji,niby nie dogaduje się z kocurkiem,który ze stresu,że ona tam jest rozchorował się....totalne bzdury............ Ale dokąd wraca nie wiem:( Nie wiem gdzie są jej zdjęcia,są jakieś czarno białego kotka a str.812,ale nie wiem czy to ona
×
×
  • Create New...