Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. oj będę cała w nerwach...
  2. [url]http://www.allegro.pl/item1035237158_pon_ka_czeka_na_ratunek.html[/url]
  3. He! He! Suzanna walczy z głową (tzn. z siłą ciążenia), bo pogoda nasenna.
  4. [url]http://www.allegro.pl/item1035083377_piekna_sunia_czeka_mix_nowofundland_retriever.html[/url]
  5. [url]http://www.allegro.pl/item1023365634_amstaff_owaty_haker_czeka_na_domek.html[/url]
  6. [url]http://www.allegro.pl/item1034669308_amstaff_owata_etna_szuka_domku.html[/url]
  7. [url]http://www.allegro.pl/item1034186420_kochany_narcyz_szuka_domku.html[/url]
  8. [url]http://allegro.pl/item1024173904_pogryziony_elik_szuka_domku.html[/url]
  9. SPK decyduje o wszystkim, ja tylko odżywiam i dopieszczam!
  10. Noooo... toć to kawaler jak się patrzy!
  11. [quote name='__Lara']... mam też na oku innego króliczka z SPK.[/QUOTE] A wklej go tu, będziemy komisyjnie podziwiać!
  12. Ciocia Giselcia... a jakaś sesja fotograficzna Łatka?
  13. Jeszcze jest opcja, że P. z Suzuki ucieknie do Meksyku [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Bolt.gif[/IMG]
  14. Ciocie a cio to to to jest? bo, że nie bernardyn i że w typie Poker to widzę. Czy to jakiś jamnik szortstkowłosy????
  15. [url]http://www.allegro.pl/item1030420620_blagamy_o_pomoc_zaglodzony_piesek_odchodzi.html[/url]
  16. Fior domek z ogrodem pyta o Kwiatkę.
  17. Oj [B]zuzlikowa [/B]raczej szczęścia nie przynoszę - wszak pan beniutka Frania - jak wyznał - nie u mnie wypatrzył...
  18. Piękna ta nasza Krówi i piękne zdjęcia!!!
  19. Już uzupełnione! Jest rzeczywiście super słodka!
  20. [quote name='__Lara']Zaraz, zaraz, jeszcze ja jestem w grze :eviltong:[/QUOTE] Czyli co... __Lara ucieka z synem Marysi P. do Meksyku? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  21. Najgorsze jest to, że ja też bym ją najchętniej zjadła i całowała ten słodki pyszczek i te piękne wąsiki!!!
  22. Ja chcę fotki naszej kudłatki!!! Ma dużo wyświetleń na Allegro, tylko, że w środku pusto...
  23. Maryniu :multi: uciekaj z nami! Maryniu u mnie psa/kota (choćby w bloku) jak na lekarstwo.
  24. [quote name='marysia55']... Twierdzi, że mu większego bałaganu w pokoju nie jest już w stanie zrobić.[/QUOTE] Maryniu :multi: kiedy ona nic nie niszczy i nie bałagani!!! Ale jak już z P. będziemy do Meksyku uciekali, moglibyśmy wziąć Suzu ze sobą!!!
×
×
  • Create New...