[quote name='__Lara']Zaraz, zaraz, jeszcze ja jestem w grze :eviltong:[/QUOTE]
Czyli co... __Lara ucieka z synem Marysi P. do Meksyku? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
[quote name='marysia55']... Twierdzi, że mu większego bałaganu w pokoju nie jest już w stanie zrobić.[/QUOTE]
Maryniu :multi:
kiedy ona nic nie niszczy i nie bałagani!!!
Ale jak już z P. będziemy do Meksyku uciekali, moglibyśmy wziąć Suzu ze sobą!!!