Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. Ciotki!!! Muszę Was zdyscyplinować! Zaraz zmienię temat wątku na: ewa gonzales szuka babci :mad:
  2. [quote name='Grosziwo']No to mi się gromadka wnucząt zwiększa szybciutko, jeden dzień i dwie wnusie ;-)[/QUOTE] I niedługo królisia będziesz miała... :roll:
  3. Hurrra! A w gratisie chominia dorzucę! [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14687ee81182482f.html"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14687ee81182482f.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/250/14687ee81182482fm.jpg[/IMG][/URL] ŻARTOWAŁAM...:diabloti::diabloti::diabloti:
  4. Jestem z Bydgoszczy, ale mój mąż margrabia kursuje Bydgoszcz -Gliwice raz w tygodniu.
  5. Grosziwo ona ci to z paszczy węża przez Magdę G.* cudem wyratowana! (* jej drzewo genealogiczne jeszcze sprawdzimy - ale cud urody z niej białogłowa, więc wszystko wskazuje na to, że szlachcianka!) No a moja córka (Radziwiłłówna w 1/8 ) ma uczulenie na wszelkie żywe stworzenie, bo tak królini w życiu bym nie oddała.
  6. Witaj A.M-M. :multi: Nasze śliczności miały kontakt z innymi królikami i... chomikiem. Psa/kota na oczy nie widziały.
  7. [quote name='Asia76']Wiesz ja też jestem trochę zdezorientowana, tym bardziej, że jak ta pani zadzwoniła do mnie, ze nie może jej jednak zabać, to odniosłam wrażenie, że płakała, Nie wiem, co się wydarzyło. W sumie szkoda, bo rozmowa przebiegła bardzo dobrze. Siła wyższa, już trudno jak to się mówi - tak miało być. Kwiatuszku trzymaj się.[/QUOTE] A to się pewnie stało, że ona bardzo chciała, a TZ wariował. Sto razy to przerabiałam :-/
  8. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/283/2f6e8c68fd794a9bmed.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Verdana][SIZE=1][B]miejscowość:[/B] Bydgoszcz [B]imię:[/B] Suzuki [B]umaszczenie:[/B] białe z brązowymi plamkami [B]płeć:[/B] samiczka [B]wiek:[/B] młoda [B]rasa:[/B] miniaturka długowłosa [B]waga:[/B] brak danych [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] nie [B]przebyte choroby:[/B] brak danych, obecnie zdrowa [B]stosowana dieta:[/B] sucha karma, siano, suszki, odrobina zieleniny [B]powód oddania:[/B] Suzuki została zabrana w ramach interwencji z miejsca, w którym przebywała w strasznych warunkach razem z innymi zwierzętami [B]akcesoria:[/B] brak [B]uwagi:[/B] Suzuki jest bardzo łagodnym, spokojnym i ufnym królikiem. Sama szuka kontaktu z człowiekiem, szybko przyzwyczaja się do nowego miejsca. Jest bardzo ciekawska, dobrze reaguje na inne zwierzęta. Jej ulubionym zajęciem jest robienie piruetów w powietrzu i zaczepianie swojego tymczasowego opiekuna :) [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5c1529c0c52480e1"][IMG]http://images41.fotosik.pl/284/5c1529c0c52480e1m.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=2ff4787c93a00826"] [IMG]http://images41.fotosik.pl/284/2ff4787c93a00826m.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc0cc85e2077eb73"] [IMG]http://images47.fotosik.pl/288/fc0cc85e2077eb73m.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=2]Królinia znajduje się pod opieką SPK. Zainteresowanych informuję, że obowiązuje [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Red]wizyta przedadopcyjna[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] oraz podpisanie [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Red]umowy adopcyjnej[/COLOR][/SIZE][SIZE=2]. Kontakt w sprawie adopcji:[/SIZE] [/SIZE][/FONT][INDENT]Stowarzyszenie Pomocy Królikom [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] nr. tel. 609-153-411 gadu-gadu 3476261 [URL="http://www.kroliki.net/"]www.kroliki.net[/URL] [URL="http://www.adopcje.kroliki.net/"]www.adopcje.kroliki.net[/URL] [URL="http://www.forum.kroliki.net/"]www.forum.kroliki.net[/URL] [/INDENT]
  9. Ja już wszystkich swoich znajomych "napastowałam" i nic... i osobiście... i mailem... maila to chyba do 200 osób wysłałam z prośbą czy mogą posłać dalej (ale to to, jak się przekonałam, nawet dalej nie pośle jedno z drugim).
  10. Jakieś wieści?
  11. Klikałam, ale tam się trzeba zalogować :-\ [URL="http://img101.imageshack.us/i/scubi.jpg/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6256/scubi.jpg[/IMG][/URL] No juz go widziałam, no ale on niegrzeczny jest :mad:
  12. Neska ma Allegro! Wiedziałam, że nikt moich postów nie czyta ;)... [URL]http://www.allegro.pl/item998635115_amstaff_owata_neska_szuka_domu.html[/URL] Pani Monika z Bydgoszczy ją na Allegro wypatrzyła. I dostawiłam jej nowe zdjęcia!
  13. Tinka co u Ciebie słychać? Jak nic to zacznę obklejać słupy i słupki na swoim osiedlu :cool3:
  14. [quote name='fiorsteinbock'] tez bym takie chciala :)[/QUOTE] Nie martw się! Zrobimy Ci też ogłoszenia! ;-)
  15. Giselcia wysadziłam niuni wyróżnione Allegro, bo nerwy mnie wzięły, że nikt takiej królewny nie chce, a z natury żem niecierpliwa :-/
  16. [quote name='xmartix']kto umie pisać ładny text? ja też troche poogłaszam[/QUOTE] Zuzlikowa jest właśnie ogarnięta szałem twórczym! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: (Ja też czekam)
  17. [B]No bo to nie jest mój pies[/B], a tam wiszą ogłoszenia osób, które chcą sprzedać swoje szczeniaki za jakąś tam określoną kwotę. ?????
  18. Ja się pytałam czy mogę powiesić ogł w zoologu w Carefourze na Wyżynach (mają przed wejściem do sklepu tablicę korkową). I w sumie wyszło na to, że niby no mooooooooooogę tam Kastora powiesić, ale nie mogę...
  19. No teraz ma dwa. Do Twojego zdjęcie z DT mu dostawiłam. Ma dwa, bo myślę, że ci obserwatorzy szukają go po jakimś elemencie tytułu.
  20. Dzisiaj widziałam ogłoszenie kastorka na szybie sklepu z akcesoriami zoologicznymi na naszym osiedlu!!! :lying: :lying: :lying:
  21. [quote name='estote']....czeka mnie jednak kilka zmian w życiu, bo zmieniam miasto, co wiąże się z przeprowadzką itp... dlatego narazie szukamy domu stałego dla Pako, jeśli się nie uda do wakacji, będzie musiał ze mną żyć przez pewien czas na walizkach :)[/QUOTE] Taaaaak...... chce uprowadzić naszego Pakusia :mad: !!!
  22. No ale minę to ma taką niepewną, czy dobrze zrobił, że wgramolił się na łóżko ;-)
  23. A całkiem je straciłaś, czy masz na dysku...
  24. Fiorsteinbock oddaj zdjęcia!
×
×
  • Create New...