Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/75A3pFrMGvf"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/75A3pFrMGvf/img_0263[/IMG][/URL] O matko! A na tym zdjęciu to on chyba sika (i to jak krowa)!
  2. [quote name='giselle4'] [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/0GDShsJn6Wd"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/0GDShsJn6Wd/img_0266[/IMG][/URL] Zinka i CZAKO[/QUOTE] No ale co na to Allegro wkleić? Te fruwające uszy mam wyciąć? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Żądam zdjęcie pyszczka!
  3. Prosimy o pomoc: ONEK KOCZUJE NA CMENTARZU ! Imię: Goran Wiek: młody Miasto przebywania: okolice Włocławka Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/187845-Pi%C4%99kny-ON-koczuj%C4%85cy-na-cmentarzu-i-Janka-z-trawnika.-Pomocy!!! Opis: Na małomiasteczkowym cmentarzu koczuje od miesiaca piękny On. Podobno ktoś go tu zostawił. Pies podchodził do niedawna do każdego podjężdżajacego auta. Teraz juz tylko leży. Pies jest nieufny, gdy ktos podchodzi ucieka. Rozmawiałam z włascicielem zakładu kamieniarskiego, w poblizu którego pies koczuje. Podobno zaprzyjaźnił sie z jego synem, chłopiec go głaszcze, napewno udałoby się załozyć mu obrożę. Niestety nie mamy gdzie go zabrać.
  4. [url]http://www.allegro.pl/item1088230613_przesliczna_bokser_owata_laleczka_w_schronie.html[/url]
  5. Nie cudujcie ciotki z Allegro cegiełkowym. Takie aukcje mogą wystawiać jedynie fundacje. Aukcję Wam usuną i jeszcze zablokują użytkownikowi konto (i nieprzyjemności z tego mogą być).
  6. [URL]http://kupiepsa.pl/[/URL] [URL="http://animalia.pl/"]http://animalia.pl[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/oddam_psa[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4315871&cid=170[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5778327_nero_bedzie_ci_wierny_cale_zycie.html[/URL] [URL]http://bydgoszcz.szerlok.pl/oferta/nero-bedzie-ci-wierny-cale-zycie-ID2ghK.html[/URL] [FONT=Arial][URL="http://www.adin.pl/"]www.adin.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [/FONT][URL="http://www.top-ogloszenia.net/"]http://www.top-ogloszenia.net[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl"]www.nasipupile.pl[/URL] [URL]http://www.bydgoszczak.pl[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl[/URL] [url]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/nero-bedzie-ci-wierny-cale-zycie-ogl2785004.html[/url]
  7. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/23949/Nero---bedzie-Ci-wierny-cale-zycie/[/url] [url]www.ogloszenia.wp.pl[/url] [url]http://wloclawek.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/451161-nero_bedzie_ci_wierny_ca_e.html[/url]
  8. No to podzielimy się robotą! Czekamy na zdjęcia i więcej informacji (typu czy nadaje się do dzieci, czy ładnie chodzi na smyczy, czy cywilizowanie zachowuje się pozostawiony sam w domu, czy lubi jazdę samochodem, czy jest zdrowy, itp. wszystko co może interesować ludzi. A gdzie teraz piesek przebywa?
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/306/9ed242c7f9b5b87f.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/306/050707290540629fmed.jpg[/IMG][/URL] [quote name='maksiulab'] sama jestem na dogo od nie dawna, ogłoszeń nigdy nie robiłam więc niestety w tym nie pomogę.:([/QUOTE] To pora zacząć!
  11. Ilon jestem, ale nic tu nie wymyślę :-( [URL="http://www.dogomania.187845-Pi%C4%99kny-ON-koczuj%C4%85cy-na-cmentarzu-i-Janka-z-trawnika.-Pomocy%21%21%21"] [url= http://www.dogomania.pl/threads/187845-Pi%C4%99kny-ON-koczuj%C4%85cy-na-cmentarzu-i-Janka-z-trawnika.-Pomocy!!!][img]http://i50.tinypic.com/2qs5deb.jpg[/img][/url] [/URL]
  12. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187842-Teraz-Nero%21-Prosimy-o-wszelkie-og%C5%82oszenia-i-banerek.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-nam%21"][IMG]http://s6.tinypic.com/atoepl_th.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://wloclawek.olx.pl/item_page.php?Id=101155214&g=6[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] (te dwa będą widoczne w ciągu 24 godzin) wykupiłam mu w Anonsach: [URL]http://www.anonse.pl/i_1021,19655836.html[/URL] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Nero,16932[/url]
  13. [IMG]http://i46.tinypic.com/2z59nvp.jpg[/IMG] [url]http://www.allegro.pl/item1089195547_szczeniaczek_szuka_domku_sliczny_szczeniaki.html[/url]
  14. [URL]http://torun.olx.pl/item_page.php?Id=100878200&g=6[/URL] wykupiłam mu w anonsach na Toruń: [URL]http://www.anonse.pl/zwierzeta-domowe,oto,kolejna,historia_1021,19655698.html[/URL] na Bydgoszcz pochytrzyłam - ma darmowe + gumtree na Trójmiasto, bo widziałam, że Warszawę ma. [URL]http://www.bydgoszczak.pl/23733_knedlik_8_miesieczny_szczeniak_szuk.html[/URL] [url]http://torun.szerlok.pl/oferta/knedlik-8-miesieczny-szczeniak-szuka-dobrego-domku-ID2gi2.html[/url]
  15. No to jesteśmy już trzy... Giziu drżyj!
  16. a na koniec rozciągniemy Cię końmi na cztery strony świata! Gizucho (nie)dobra... rób te zdjęcia!!!
  17. A potem będziemy z Ciebie Giziu skórę pasami zdzierać...
  18. Czy Kojak już na walizkach? (tzn. decyzje zapadły?)
  19. Super! Super! To trzeba Ci Giziu dobrą lornetkę kupić, cobyś maleńką dobrze z okna widziała!
  20. Giziuuuuu rób fotki, bo Ci bezoperacyjnie nogi od pupy oddzielimy! Gonzikowa prawą, a ja lewą!
×
×
  • Create New...