-
Posts
3908 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DarkWater
-
Prosimy o pomoc: ONEK KOCZUJE NA CMENTARZU ! Imię: Goran Wiek: młody Miasto przebywania: okolice Włocławka Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/187845-Pi%C4%99kny-ON-koczuj%C4%85cy-na-cmentarzu-i-Janka-z-trawnika.-Pomocy!!! Opis: Na małomiasteczkowym cmentarzu koczuje od miesiaca piękny On. Podobno ktoś go tu zostawił. Pies podchodził do niedawna do każdego podjężdżajacego auta. Teraz juz tylko leży. Pies jest nieufny, gdy ktos podchodzi ucieka. Rozmawiałam z włascicielem zakładu kamieniarskiego, w poblizu którego pies koczuje. Podobno zaprzyjaźnił sie z jego synem, chłopiec go głaszcze, napewno udałoby się załozyć mu obrożę. Niestety nie mamy gdzie go zabrać.
-
Amelka PSIE DZIECKO BEZ ŁAPKI juz w DS w częstochowie
DarkWater replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Nie cudujcie ciotki z Allegro cegiełkowym. Takie aukcje mogą wystawiać jedynie fundacje. Aukcję Wam usuną i jeszcze zablokują użytkownikowi konto (i nieprzyjemności z tego mogą być). -
Teraz Nero! Prosimy o wszelkie ogłoszenia i banerek. Pomóżcie nam!
DarkWater replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL]http://kupiepsa.pl/[/URL] [URL="http://animalia.pl/"]http://animalia.pl[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/oddam_psa[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4315871&cid=170[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5778327_nero_bedzie_ci_wierny_cale_zycie.html[/URL] [URL]http://bydgoszcz.szerlok.pl/oferta/nero-bedzie-ci-wierny-cale-zycie-ID2ghK.html[/URL] [FONT=Arial][URL="http://www.adin.pl/"]www.adin.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [/FONT][URL="http://www.top-ogloszenia.net/"]http://www.top-ogloszenia.net[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl"]www.nasipupile.pl[/URL] [URL]http://www.bydgoszczak.pl[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl[/URL] [url]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/nero-bedzie-ci-wierny-cale-zycie-ogl2785004.html[/url] -
Teraz Nero! Prosimy o wszelkie ogłoszenia i banerek. Pomóżcie nam!
DarkWater replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/23949/Nero---bedzie-Ci-wierny-cale-zycie/[/url] [url]www.ogloszenia.wp.pl[/url] [url]http://wloclawek.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/451161-nero_bedzie_ci_wierny_ca_e.html[/url] -
Jokuś....piesek szukający nowego domu...WROCŁAW
DarkWater replied to monika28's topic in Już w nowym domu
I o to chodzi!!! -
Jokuś....piesek szukający nowego domu...WROCŁAW
DarkWater replied to monika28's topic in Już w nowym domu
No to podzielimy się robotą! Czekamy na zdjęcia i więcej informacji (typu czy nadaje się do dzieci, czy ładnie chodzi na smyczy, czy cywilizowanie zachowuje się pozostawiony sam w domu, czy lubi jazdę samochodem, czy jest zdrowy, itp. wszystko co może interesować ludzi. A gdzie teraz piesek przebywa? -
Szczeniak znaleziony w leśnym bagnie - cudem przeżył - ma dom !!!!
DarkWater replied to mari23's topic in Już w nowym domu
Co słychać u maluszka? -
Jokuś....piesek szukający nowego domu...WROCŁAW
DarkWater replied to monika28's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/306/9ed242c7f9b5b87f.jpg[/IMG][/URL] -
Jokuś....piesek szukający nowego domu...WROCŁAW
DarkWater replied to monika28's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/306/050707290540629fmed.jpg[/IMG][/URL] [quote name='maksiulab'] sama jestem na dogo od nie dawna, ogłoszeń nigdy nie robiłam więc niestety w tym nie pomogę.:([/QUOTE] To pora zacząć! -
Ilon jestem, ale nic tu nie wymyślę :-( [URL="http://www.dogomania.187845-Pi%C4%99kny-ON-koczuj%C4%85cy-na-cmentarzu-i-Janka-z-trawnika.-Pomocy%21%21%21"] [url= http://www.dogomania.pl/threads/187845-Pi%C4%99kny-ON-koczuj%C4%85cy-na-cmentarzu-i-Janka-z-trawnika.-Pomocy!!!][img]http://i50.tinypic.com/2qs5deb.jpg[/img][/url] [/URL]
-
Teraz Nero! Prosimy o wszelkie ogłoszenia i banerek. Pomóżcie nam!
DarkWater replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187842-Teraz-Nero%21-Prosimy-o-wszelkie-og%C5%82oszenia-i-banerek.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-nam%21"][IMG]http://s6.tinypic.com/atoepl_th.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://wloclawek.olx.pl/item_page.php?Id=101155214&g=6[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] (te dwa będą widoczne w ciągu 24 godzin) wykupiłam mu w Anonsach: [URL]http://www.anonse.pl/i_1021,19655836.html[/URL] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Nero,16932[/url] -
[URL]http://torun.olx.pl/item_page.php?Id=100878200&g=6[/URL] wykupiłam mu w anonsach na Toruń: [URL]http://www.anonse.pl/zwierzeta-domowe,oto,kolejna,historia_1021,19655698.html[/URL] na Bydgoszcz pochytrzyłam - ma darmowe + gumtree na Trójmiasto, bo widziałam, że Warszawę ma. [URL]http://www.bydgoszczak.pl/23733_knedlik_8_miesieczny_szczeniak_szuk.html[/URL] [url]http://torun.szerlok.pl/oferta/knedlik-8-miesieczny-szczeniak-szuka-dobrego-domku-ID2gi2.html[/url]
-
Cudka-jestem kochana ,mam dom ale nigdy nie zapomne waszej pomocy:)
DarkWater replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
No to jesteśmy już trzy... Giziu drżyj! -
Cudka-jestem kochana ,mam dom ale nigdy nie zapomne waszej pomocy:)
DarkWater replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
a na koniec rozciągniemy Cię końmi na cztery strony świata! Gizucho (nie)dobra... rób te zdjęcia!!! -
Cudka-jestem kochana ,mam dom ale nigdy nie zapomne waszej pomocy:)
DarkWater replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
A potem będziemy z Ciebie Giziu skórę pasami zdzierać... -
kochany jamnik szorstkowłosy Szorstek znalazł DS!!
DarkWater replied to Magdalena's topic in Już w nowym domu
Czy Kojak już na walizkach? (tzn. decyzje zapadły?) -
Talar,wrocilem do schronu bo dziecko ma alergie:( i mam dosyc zycia
DarkWater replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Ja bym tradycyjnie zdjęcia prosiła. -
Cudka-jestem kochana ,mam dom ale nigdy nie zapomne waszej pomocy:)
DarkWater replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Giziuuuuu rób fotki, bo Ci bezoperacyjnie nogi od pupy oddzielimy! Gonzikowa prawą, a ja lewą!