-
Posts
3908 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DarkWater
-
[quote name='marysia55']też swoim oczkiem rzuciłam na to cudo. To chyba jakaś nowa rasa na Dogo "dalmatyńczyk długouchy".[/QUOTE] ahoj! Maryniu powiedz, że gdyby Suzu czarna była, to byś się nie powstrzymała, aby swoją kolekcję futrzaków poszerzyć!
-
bez... nikt Suziałki nie chce :-(
-
Wrocław - znaleziono suczkę. Już MA DOM ;). Do zamknięcia
DarkWater replied to Kawon5's topic in Już w nowym domu
Masz sunieczko od cioci Allegro: [url]http://www.allegro.pl/item1026317721_szczeniak_saba_czeka_na_swojego_pana.html[/url] podajcie mi maila do ogłoszenia. -
Stokrotka,mały kudłacz w opałach.MAM DOMEK I DZIECKO DO KOCHANIA:)
DarkWater replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.allegro.pl/item1026192799_stokrotka_maly_kudlatek_w_opalach.html[/url] czekam na zdjęcia! -
Byście dopiero widziały, co się dzieje, jak ją rano z klatki wypuszczam. Dziki taniec radości odstawia, aż się wszystkim gęba śmieje!
-
Gonzio Ty żeś lacze mojego TZ-ta miała zaszczyt obejrzeć! A poza tym ja takiej żylastej łapy nie mam! :eviltong::eviltong::eviltong:
-
Ahoj Gonzio! Rzuć okiem: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=QCThzhNoljo"][U][FONT=Arial CE][COLOR=#0000ff]http://www.youtube.com/watch?v=QCThzhNoljo[/COLOR][/FONT][/U][/URL]
-
Jest taka grzeczna, że cały dzień poza klatką spędza. Ma otwarte drzwiczki jak chce to sobie wskoczy, potem wyskoczy, potem harcuje, a potem leży jak placek. Za TZ-kiem lata jak piesek. Jak siedzę godzinami przy kompie, to Suzu koło moich nóg siedzi.
-
A teraz coś na podrażnienie apetytu na pasztecik :sabber: :facelick: :eating:: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/285/04e4a8c1c5a8e99amed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='zuzlikowa'] [URL="http://img718.imageshack.us/i/fh3.jpg/"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7729/fh3.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Jaki piękny............ :crazyeye::crazyeye::crazyeye: PS. [URL="http://img402.imageshack.us/i/fh2d.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8073/fh2d.th.jpg[/IMG][/URL] a mogłam mu do Allegro dostawić :shake: [URL="http://imageshack.us"] [/URL]
-
[URL]http://www.allegro.pl/item1023365634_sonia_w_rozmiarze_mikro_szuka_dobrego_domku.html[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/176/8ee5b91a7aa45fb5.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/"] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/284/3b2e68d2fa987ee3.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
-
77x43cm wysokość 39
-
[quote name='A.Matyja-Mierzecka']sypialnie zamknąć...ja tak auto wywalczyłam :)[/QUOTE] A ja robię tak- oznajmiam: Kochanie, będziemy mieć królika.
-
E tam! Jak się człowiek wyzwoli spod władzy rodziców, to trzeba TZ-ta słuchać :pissed:
-
Tinka błaga o nowy dom! Już nie błaga. Ma dom :)
DarkWater replied to martik b's topic in Już w nowym domu
Martik!!! :multi: Czy Ciebie UFO porwałooooooooooooooo? -
Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!
DarkWater replied to Nastkak's topic in Już w nowym domu
No i czemu nikt tu nawet nie zajrzy do tego słodkiego pyszczka! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/289/7e9a971d822669b9med.jpg[/IMG][/URL] -
Tak jest u mnie! Jest PRZEKOCHANA!!! Nic nie niszczy, i porządnicka jest - siusia w kuwetkę. Cały dzień poza klatką przebywa - taka grzeczna! I uwielbia pieszczoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!