Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. HuRRRRRRRRRRRRRRRRRRaaaaaaaaa!!! HuuuuRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRaaaaaaaaaaaaaaa!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: PS. Ciotki a mój króliczek to żadnej z Was się nie podoba? :cool3: Khe... hem... on też jakiś taki ... bernardynowaty...
  2. [quote name='marysia55']też swoim oczkiem rzuciłam na to cudo. To chyba jakaś nowa rasa na Dogo "dalmatyńczyk długouchy".[/QUOTE] ahoj! Maryniu powiedz, że gdyby Suzu czarna była, to byś się nie powstrzymała, aby swoją kolekcję futrzaków poszerzyć!
  3. bez... nikt Suziałki nie chce :-(
  4. Masz sunieczko od cioci Allegro: [url]http://www.allegro.pl/item1026317721_szczeniak_saba_czeka_na_swojego_pana.html[/url] podajcie mi maila do ogłoszenia.
  5. [url]http://www.allegro.pl/item1026192799_stokrotka_maly_kudlatek_w_opalach.html[/url] czekam na zdjęcia!
  6. Hmmm... powiedziałabym, że tu są [I]"Trzy panie w łódce, nie licząc psa"[/I]
  7. Byście dopiero widziały, co się dzieje, jak ją rano z klatki wypuszczam. Dziki taniec radości odstawia, aż się wszystkim gęba śmieje!
  8. Gonzio Ty żeś lacze mojego TZ-ta miała zaszczyt obejrzeć! A poza tym ja takiej żylastej łapy nie mam! :eviltong::eviltong::eviltong:
  9. Ahoj Gonzio! Rzuć okiem: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=QCThzhNoljo"][U][FONT=Arial CE][COLOR=#0000ff]http://www.youtube.com/watch?v=QCThzhNoljo[/COLOR][/FONT][/U][/URL]
  10. Jest taka grzeczna, że cały dzień poza klatką spędza. Ma otwarte drzwiczki jak chce to sobie wskoczy, potem wyskoczy, potem harcuje, a potem leży jak placek. Za TZ-kiem lata jak piesek. Jak siedzę godzinami przy kompie, to Suzu koło moich nóg siedzi.
  11. A teraz coś na podrażnienie apetytu na pasztecik :sabber: :facelick: :eating:: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/285/04e4a8c1c5a8e99amed.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='zuzlikowa'] [URL="http://img718.imageshack.us/i/fh3.jpg/"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7729/fh3.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Jaki piękny............ :crazyeye::crazyeye::crazyeye: PS. [URL="http://img402.imageshack.us/i/fh2d.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8073/fh2d.th.jpg[/IMG][/URL] a mogłam mu do Allegro dostawić :shake: [URL="http://imageshack.us"] [/URL]
  13. [URL]http://www.allegro.pl/item1023365634_sonia_w_rozmiarze_mikro_szuka_dobrego_domku.html[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/176/8ee5b91a7aa45fb5.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/"] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/284/3b2e68d2fa987ee3.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  14. 77x43cm wysokość 39
  15. [quote name='A.Matyja-Mierzecka']sypialnie zamknąć...ja tak auto wywalczyłam :)[/QUOTE] A ja robię tak- oznajmiam: Kochanie, będziemy mieć królika.
  16. [quote name='malawaszka']kurcze tylko ostrożnie bo to dwa dorosłe samce - trzymam :kciuki:[/QUOTE] ... do tego pełnojajeczne :-/
  17. E tam! Jak się człowiek wyzwoli spod władzy rodziców, to trzeba TZ-ta słuchać :pissed:
  18. Martik!!! :multi: Czy Ciebie UFO porwałooooooooooooooo?
  19. No i czemu nikt tu nawet nie zajrzy do tego słodkiego pyszczka! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/289/7e9a971d822669b9med.jpg[/IMG][/URL]
  20. Tak jest u mnie! Jest PRZEKOCHANA!!! Nic nie niszczy, i porządnicka jest - siusia w kuwetkę. Cały dzień poza klatką przebywa - taka grzeczna! I uwielbia pieszczoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. [URL]http://www.allegro.pl/item1019256683_owczarek_niemiecki_w_potrzebie.html[/URL] cześć ciotki Ślązaczki to ja Wasza Kujawianka :multi: podajcie mi kod pocztowy Nie mam teraz za bardzo czasu. Co poprawić w tym Allegro? Co dopisać? Acha jakiego tam maila do kontaktu podać i telefon????????????????
×
×
  • Create New...