[quote name='giselle4']
,,jest całkiem w rasie boksera,nooo moze ze 2 cm
zbyt krotki pyszczek ale moze uchodzic za rasowca,,
[/QUOTE]
o matko 2cm za krótki pyszczek! A ja myślałam, że to rasowy bokser :-/
Ja to jednak tylko konia od krowy odróżniam...