Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. Giziu działaj! bo Cię z Gonzikową kijem obijemy! Będziemy Cie nękać, aż się zaczniesz lękać...
  2. Ma bidula obserwatorów na Allegro. Czy ona ma jakieś inne ogłoszenia?
  3. Giselcia! Bedę Cie nękać, aż zrobisz co trzeba!
  4. Gizia... masz misję... Nie dam Ci żyć...
  5. [quote name='Ingrid44']Co tu robic ? :( :( :( Potrzeba wiecej cioteczek na watku z pomyslami ![/QUOTE] ZDJĘCIA ROBIĆ!!! W tamtym tygodniu dwa szczeniaki - też 8-9 miesięczne, poszły mi do domu: jeden w dwa, drugi w trzy dni.
  6. hrabio Drakulo: [url]http://www.allegro.pl/item1076068300_drako_przepiekny_kawaler_szuka_domu.html[/url]
  7. Giziu a dałoby się jej jakieś zdjęcia na trawce zrobić?
  8. Giziu :multi: boksio szpetny okrutnie... nawet mu pyszczek teleskopowo wyciągany nie pomoże :eviltong::eviltong::eviltong:
  9. Wkleiłam go po boksiu brzydalu. Teraz ma dwa Allegra. Jego akt też wkleiłam ;). [quote name='giselle4'] [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/0q6xO07j4lb"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/0q6xO07j4lb/schronisko_066[/IMG][/URL][/QUOTE]
  10. [url]http://www.allegro.pl/item1072139410_tolek_czeka_na_ciebie_w_schronisku.html[/url]
  11. [quote name='czerda']ma chłopak już troche ogłoszeń , zobaczymy co dalej ,[/QUOTE] A gdzie ma ogłoszenia, żeby ewentualnie się nie powtarzać?
  12. [quote name='kamilawa']Ciotka, a co ty taka krzywa? ;) [/QUOTE] Oj, bo brzydal Ci on okropny... :eviltong::eviltong::eviltong:
  13. No ja myślę, że z takimi fotkami zrobiłby furorę w necie!
  14. Allegro też ma - to w spadku. Zdjęcia uzupełniłam.
  15. [quote name='kameralna']Ja mam nadzieję, że chłopak nie będzie miał nic przeciwko :roll:. A wiecie cioteczki, że na Allegro Neronek funkcjonuje jako suczka :lol:? Trzeba to naprawić .[/QUOTE] To znak, że trzeba mu jajca uciąć!
  16. [URL]http://www.allegro.pl/item1069353881_sliczny_siersciuszek_szuka_kacika_dla_siebie.html[/URL] [url]http://www.allegro.pl/item1069361714_sliczny_rudasek_siersciuszek_szuka_domku.html[/url]
  17. Wieści są bardzo dobre! Champadevi pewnie wszystko opowie, jak się pojawi!
  18. Ale śliczniutki! :loveu: Trzymajcie cioteczki kciuki!
  19. [quote name='giselle4']nie smiej sie z Misterka... [/QUOTE] to wszystko wina fior :eviltong::eviltong::eviltong:! To ona mi nie powiedziała, że on ma pyszczek 2cm za krótki! A ja się Jej na PW pytałam, zanim się pochlastałam.
  20. Jaki on piękny! A koleżanka ma jakieś takie odstające piersi. Pewnie sobie w Azylu robiła :eviltong::eviltong::eviltong:
  21. [quote name='giselle4'] ,,jest całkiem w rasie boksera,nooo moze ze 2 cm zbyt krotki pyszczek ale moze uchodzic za rasowca,, [/QUOTE] o matko 2cm za krótki pyszczek! A ja myślałam, że to rasowy bokser :-/ Ja to jednak tylko konia od krowy odróżniam...
  22. [URL]http://www.anonse.pl/zwierzeta-domowe,sliczny,szczeniaczek,mix_1021,19654078.html[/URL] [URL]http://bydgoszcz.olx.pl/item_page.php?Id=97173775&g=6[/URL] [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniaczek-Amis-mix-terier-szuka-domku-W0QQAdIdZ208884934[/url]
×
×
  • Create New...