Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. [url]http://www.allegro.pl/item1064137506_szczeniak_amik_szuka_dla_siebie_domku_slodziak.html[/url]
  2. Kamilka czy to nie jest ta sama pani co do mnie pisała?
  3. [url]http://www.allegro.pl/item1059448043_nemo_czeka_na_swoja_szanse.html[/url]
  4. [url]http://www.allegro.pl/item1059139927_diva_czeka_na_te_jedna_jedyna_osobe.html[/url]
  5. [quote name='ilon_n'] psiaków takich co nie wracają do schronu jest już sporo, ale dokładnego info nie posiadam, bo baza danych rozproszona :lol: ale takich, o których ja sama wiem liczymy już dwucyfrowo, między 10-20 :p .. A to to chyba chemia... ;-)
  6. [quote name='fiorsteinbock']Zapytam dzisiaj w schronie o kastracje... [/QUOTE] a jak się zrobi [B]nieruchawy [/B]i przestanie ciągnąć na smyczy i będziecie go na dniu na wybieg wystawiały, a na noc chowały?
  7. [URL]http://www.allegro.pl/item1056331665_neron_szuka_domu_na_cale_zycie.html[/URL] On jakiś taki nieruchawy... przyznajcie się cioteczki, że Wy go na dzień wystawiacie na wybieg, na noc chowacie do środka... :cool3:
  8. A co w tych ogłoszeniach o nim pisać? Tak na piękne oczy, myślisz, dadzą się kobiety zwieść??? A że potencjalny właściciel będzie miał znacznie dłuższe ręce już po pierwszym miesiącu użytkowania psa, wspominać? :cool3:
  9. [quote name='fiorsteinbock'] Widzialyscie salkę operacyjna w Azylu? Pelen profesjonalizm medyczny, zal byloby nie korzystac :)[/QUOTE] To Giselcia sobie te piersi w Azylu zrobiła? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  10. bo ja najpierw ćwiczyłam wyciąganie królika z kapelusza, a potem coś pokręciłam zaklęcie i...
  11. A u Etny 400 wyświetleń i nic :-( nikomu w oko nie wpadła...
  12. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/297/6e90840910c84063med.jpg[/IMG][/URL] :eviltong::eviltong::eviltong:
  13. dog przyznaj się, Tobie się wszystkie króle podobają!
  14. koniś będzie ze mną mieszkał w dużym pokoju... :cool3:
  15. [SIZE=2]Suzu pojechała do pana z Gdańska [/SIZE][SIZE=2]:BIG: [/SIZE][SIZE=2]Martynka[/SIZE]
  16. Ostatnie zdjęcia [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/293/bd85f60e3ef80de2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/297/15d6597e26aaefbdmed.jpg[/IMG][/URL] i zobaczcie na kogo wymieniłam królika ;-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/297/94bc769f8b7d6615med.jpg[/IMG][/URL]
  17. Juhuuuu!!!!!!! u nowego Pana!!!!
  18. Giziu to Twój tekst jest taki wzruszający.
  19. [quote name='fiorsteinbock']W odwiedzinki do rodzinki :)[/QUOTE] Tak, tak... Gizia Jej tę klinikę od sztucznych pierwsiów poleciła :eviltong::eviltong::eviltong:
  20. [url]http://www.allegro.pl/item1051116212_zlota_z_lasu_jestes_matka_kliknij.html[/url]
  21. [URL="http://img594.imageshack.us/i/dscf0319c.jpg/"][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/9594/dscf0319c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] fior :multi: ukradłam Ci zdjęcie :multi:
  22. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6299183ac1feb55.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/292/e6299183ac1feb55m.jpg[/IMG][/URL] i po "operacji"... :diabloti:
  23. [quote name='fiorsteinbock']Upsss - chyba jedno zdjecie powinnam ocenzurowac :D[/QUOTE] [quote name='kamilawa']Nie, może jakąś kobitkę przyciągnie i domek akurat znajdzie :diabloti: [/QUOTE] to zamalować czy powiększyć? :hmmmm:
×
×
  • Create New...