-
Posts
3908 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DarkWater
-
Potrzebny teraz pies tropiący, żeby nas do Krówki doprowadził!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i metody inwigilacyjne tajnej agentki Kamilki91
-
Łooooooooooo... to się nie dowiemy kto wziął Krówkę.....................
-
Trzymajmy kciuki !!!
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
DarkWater replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
I ja na Ciebie Maryniu też tu czekam, bo żem się do Ciebie przyssała jak ta pijawka, bo ja Ciebie też potrzebuję i Gonzikowa też. -
Katimal nie chciałam się wcinać, ale Pakuś nie miał Allegro, to go wystawiłam. Jak Twój piesek dojdzie do siebie, to wrzucimy Pakusia na Twoje konto. OK?
-
A mnie zaraz tu trafi, bo nie wiem po co ludzie dodają aukcję do obserwowanych na Allegro, a potem się nie odzywają, a człowiek czeka z nadzieją jak głupi.
-
Katimal gdzie Cię licho porwało! Estote sobie skrzynkę zapchała! Zaraz się zastrzelę - zapewne z łuku. Nie wytrzymałam, zainwestowałam w Waszego Pakusia całe 15 groszy! ;) [URL]http://www.allegro.pl/item981561969_jestes_ciekawy_jak_wygladam_kliknij.html[/URL]
-
... przełożyć przez kolano i na pupę!
-
No, jedna pani z Allegro dzwoniła w sprawie pieska do weta, to jej TAK nagadał, że jednak zrezygnowała... (Zdała mi relację w e'mailu)
-
W dobie ochrony danych osobowych nie prawa.
-
No to jak mamy pomóc w tej sytuacji? To robić te ogłoszenia czy nie?
-
[url]http://allegro.pl/item978369809_owczarek_kaukaski_kaukaz_w_potrzebie_inowroclaw.html[/url]
-
[url]http://allegro.pl/item978369062_owczarki_i_owczarkowate_do_adopcji_inowroclaw.html[/url]
-
[url]http://allegro.pl/item980027947_onkowate_sunie_czekaja_na_pomoc_inowroclaw.html[/url]
-
Super! Dzięki!
-
Ata, Bazyliszek [URL]http://www.allegro.pl/item975182761_figa_uratuj_to_malenstwo_inowroclaw.html[/URL] [URL="http://allegro.pl/item975183584_diana_czeka_inowroclaw.html"][/URL][url]http://allegro.pl/item975183584_diana_i_buli_czekaja_inowroclaw_amstaff.html[/url] czy te psiaki wciąż w schronisku? Jak poszły już do domu to je podmienię. Czy mogę samowolnie wymyślać im imiona???
-
Matrioszka ja będę Krówci robić w kółko Allegro. Tylko wyróżnione jak dla mnie jest za drogie... [url]http://allegro.pl/item972069315_krowka_szuka_domu_bydgoszcz.html[/url]
-
Owczarki kaukaskie i w typie, mixy, rasy pokrewne. Wątek zbioczy.
DarkWater replied to KWL's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa'][INDENT] [IMG]http://www.schronisko.cowinie.pl/images/stories/200gmale.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.cowinie.pl/images/stories/200g.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180975-CzekajAE-na-pomoc-schronisko-InowrocA-aw/page7[/url] [/INDENT][/QUOTE] Ta sierota jest z Inowrocławia (kujawsko-pomorskie), przebywa w tamtejszym schronie.