Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. Ależ ja rada z Suzuki gdańszczankę zrobić!!! Tylko nie ja tu osobą decyzyjną jestem.
  2. Suzinko - moja laleczko - kicaj do góry!!!
  3. [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/6067/obraz028hw.jpg[/IMG] do tego widzę, że to pies na niedźwiedzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='fiorsteinbock']Niestety Pan chce innego psiaka, szukamy domu dalej![/QUOTE] Szkoda Na razie małej ozór dolepiłam: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/290/2af678f276257626.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.allegro.pl/item1044604823_jamnik_owata_pyza_kliknij.html[/url]
  5. [url]http://allegro.pl/item1043338368_jamnik_suzi_moze_pasowalaby_do_twojej_kanapy.html[/url]
  6. [url]http://www.allegro.pl/item1042106302_latek_bez_ciebie_nie_da_rady_w_schronisku.html[/url]
  7. Maryniu :multi: Twojemu P. też będzie u mnie dobrze! Kiedy dojdzie do przekazania? :cool3:
  8. [quote name='Grosziwo']Tzn. ten co to jego nóżki w kapciuchach dane nam było podziwiać :evil_lol:[/QUOTE] Ten Ci on we własnej osobie!
  9. Cudo oszalało! skacze i śmiga po pokoju, aż furczy - jej ukochany właśnie powrócił! :lol:
  10. Są jakieś wieści z nowego domu? Co u Kwiatki?
  11. Lipa - jeden obserwator, który milczy...
  12. HUra! Hura! Ale już jest w swoim domku, czy dopiero się tam wybiera?
  13. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/289/24410d02cd4b860a.jpg[/IMG][/URL] A kto to tu się z Elikiem całuje? Jestem zazdrosna...
  14. Pakusia na Allegro już nawet na Śląsk rzuciłam - 300 wyświetleń, 2 obserwatorów :-/ i nic. oj coś mi się zdaje estote, że Ty się już od niego nie uwolnisz... ;-)
  15. Łatusiu tyżeś miał gwiazdą obiektywu zostać! :cool3:
  16. Cioteczki zerknijcie: [URL]http://www.allegro.pl/item1037668205_mika_york_i_west_highland_white_terrier_wysiada.html[/URL] Czy to tybetańczyk? Tzn. czy w typie rasy.
  17. No właśnie nic nie słychać... nie chcę, żeby Suzu wróciła do schroniska :-(
  18. A widzisz jak to jest, jak się wstęp jednym okiem czyta... (Na razie panienka została na Allegro zaznaczona :-/ ...nienawidzę zaznaczaczy.)
  19. Tylko, że ja z niej samowolnie EMILKĘ zrobiłam... :diabloti::diabloti::diabloti:
  20. [url]http://allegro.pl/item1036752480_emilka_moze_czeka_wlasnie_na_ciebie.html[/url]
  21. [quote name='Lucyna']No to super, podacie skąd mam ją zabrać[/QUOTE] ... tylko, żeby Lucyna ją oddała, bo Dusię uprowadzi i jeszcze okupu zarząda! :evil_lol:
  22. [quote name='moniabdg']:) wyślę niedługo kolejne pieniążki dla Nesuni, napewno się przydadzą....serce się raduje jak słyszę, że Nesunika chce brykać <hura> paczkę też wysłałam dla niej drugi raz, może tym razem dojdzie- oby :D oczywiście inne wątki będę śledzić, tyle, że mój problem- podobnie pewnie jak pozostałych forumowiczów: łzy, smutek, rozpacz, przytulić wszystkie Bidule i zrobić im jak najlepiej...a potem do pracy z podkrążonymi oczami ;)[/QUOTE] Hura! Niech żyje Monia!!!
  23. Jak będę córce męża wybierać, też się zwrócę do Was o pomoc.
  24. no wiesz... czy będzie jej dobrze w nowym domku...
×
×
  • Create New...