-
Posts
3908 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DarkWater
-
No właśnie, że ma Pakuś po 2, 3 obserwatorów, 250 wyświetleń i nic :-( a i w różne województwa też go wrzucałam. A i dodałam mu te dwa zdjęcia na trawce
-
A tak z ciekawości z jakich portali? (Na Allegro robi furorę!)
-
[URL]http://www.allegro.pl/item1005180886_kwiatka_najpiekniejszy_szczeniak_na_allegro.html[/URL] fiornsteinbock co tam zmienić/dopisać?
-
Czy malutka ma Allegro? Zrobić jej? :???::???::???:
-
Tinka błaga o nowy dom! Już nie błaga. Ma dom :)
DarkWater replied to martik b's topic in Już w nowym domu
Na Allegro ma obserwatorów, no ale czy to się przełoży na jakieś konkretne efekty, to nie wiem... Wrzuciłam ją jeszcze raz w nasze anonse (ze zdjęciem) i na [URL="http://www.oxl.pl"]www.oxl.pl[/URL] -
[quote name='kamilka91'] tylko jeszcze babcia nie jest w pełni przekonana, ...[/QUOTE] Ło matko, babcia może potrzebować leków nasercowych :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Tinka błaga o nowy dom! Już nie błaga. Ma dom :)
DarkWater replied to martik b's topic in Już w nowym domu
Wedle życzenia - zrobione! -
Tinka błaga o nowy dom! Już nie błaga. Ma dom :)
DarkWater replied to martik b's topic in Już w nowym domu
[url]http://allegro.pl/item1001819503_slodka_5_cio_miesieczna_tinka_szuka_domku.html[/url] Czy ten mail jest dobry? Może podaj mi telefon to dopiszę do ogłoszenia. -
Cudka-jestem kochana ,mam dom ale nigdy nie zapomne waszej pomocy:)
DarkWater replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Ma -lista w poscie 136. Przydalo by sie allegro (...)[/QUOTE] Ingrid - mówisz i masz [url]http://allegro.pl/item998635618_amstaff_ka_cudka_szuka_domu.html[/url] giselcia co tam jeszcze w ogłoszeniu dopisać? Cioteczki jaki dać tytuł, żeby zachęcająco brzmiał? -
Neska-mam dom i rodzine,dziekuje wszystkim z pomoc:)
DarkWater replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Jaki jest kod pocztowy tam gdzie przebywa Neska (potrzebny do wyświetlania po województwach) [url]http://allegro.pl/item998635115_amstaff_owata_neska_szuka_domu.html[/url] -
No wiem... ale nadzieję trzeba mieć...
-
Amensalizm, dodam, że Pako ma trzech obserwatorów na Allegro...
-
Zmienię jej Allegro na [B]Krówka diablica[/B]... [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/276/7070f68d55141b60med.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://allegro.pl/item993065521_jamnikowata_pixi_szuka_domku_inowroclaw.html[/url]
-
Na Allegro miał 313 wyświetleń w ciągu 10 dni, ale czy to się przełoży na jakieś wymierne efekty to nie wiem...