-
Posts
3908 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DarkWater
-
Cioteczki! Spokojnie! Nikt się na razie nie rozmnaża!!! Ja to odebrałam bardziej jako pochwałę kanciastego tyłka, niż chęć namnażania szczeniąt. Sprawa jest jeszcze świeża. Diesel jest w dobrych rękach i cieszmy się z tego. Wierzę w to, że Oliwki to odpowiedzialni ludzie. Zresztą Agata jest w stałym kontakcie z nimi.
-
Psinka już w schronisku w Tczewie. Szukamy nowego, ciepłego domu.
DarkWater replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
Zamówienie zrealizowane: [url]http://www.allegro.pl/item1107684622_kochany_kudlacz_kubus_odda_ci_swoje_serce.html[/url] ale wyróżnione to kiedy wg Was wypuścić? w tygodniu czy na weekend? - teraz ludzie wyjeżdżają, to nie wiem. Wypowiedzcie się. -
To ja czekam na foty.
-
Maleńka Majeczka znalazła DOM! Bądź szczęśliwa! :)
DarkWater replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dobrze rozpoznaję? To pieski nr 3 i 5? -
[quote name='Klaudus__'][I]Może mógłby ktoś allegro zrobić? Albo banerek? [/I][/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187059-Puszek-pom%C3%B3%C5%BC-pokochaj-zabierz...-Pszczyna-POMOCY"][IMG]http://i48.tinypic.com/jsnlgi_th.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item1100624878_kochany_puszek_ma_2_tygodnie_by_znalezc_dom.html[/URL] Oj Puszku, Puszku, żebym ja przez Ciebie spać nie poszła :mad: I po co ja tu wlazłam? I co ja tu Kujawianka na Śląsku porabiam (chyba jutro spojrzę, gdzie ta Pszczyna leży). :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nooo... trafił mi się "Puszek Okruszek..." :siara:
-
Maluchy w nowych domach. Dziękuję Dineh i Kopciuszkowi :)
DarkWater replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.allegro.pl/item1100405429_szczeniaki_szukaja_domku_ratujmy_malenstwa.html[/URL] Mama zrobiła allegro szczeniaczkom:dog: :bluepaw: :Dog_run: Córka DarkWater:vamp: Martynka:p [FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=Red]POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH DOGOCIO[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=Red]Ć [/COLOR][/SIZE][/FONT]:buzi: :calus: -
żebyś sobie Niunię rudzielca wkleiła :eviltong::eviltong::eviltong:
-
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187102-Mala-Niunia-za-dlugo-czeka"][IMG]http://i45.tinypic.com/1tv9mb_th.jpg[/IMG][/URL] na razie banerek wujek i ciocia coś pusto masz w podpisie... :cool3:
-
Maleńka Majeczka znalazła DOM! Bądź szczęśliwa! :)
DarkWater replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.188212-S%C5%82odkie-szczeniaczki-od-zbieraczki...Ka%C5%BCda-chwila-gra-na-Ich-niekorzy%C5%9B%C4%87...-Pszczyna%21"][IMG]http://i48.tinypic.com/2mdqsr8_th.jpg[/IMG][/URL][/FONT] -
kochany jamnik szorstkowłosy Szorstek znalazł DS!!
DarkWater replied to Magdalena's topic in Już w nowym domu
Hura! Niech zostanie Łodzianinem - psem pani Agaty D. ! -
[quote name='beataczl']allegro zakonczone....[/QUOTE] Ja w kółko Allegro robię: [URL]http://www.allegro.pl/item1094752082_drako_przepiekny_kawaler_szuka_domu.html[/URL] tylko zdjęcia bym ładne chciała, to taki ładny piesek...
-
Maleńka Majeczka znalazła DOM! Bądź szczęśliwa! :)
DarkWater replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.allegro.pl/item1089195547_szczeniaczek_szuka_domku_sliczny_szczeniaki.html[/URL] Mama zrobiła takie robocze allegro szczeniaczkom:dog: :kciuki: Córka DarkWater :jumpie: Martynka -
A co ze zdjęciami Drakusia?
-
Teraz Nero! Prosimy o wszelkie ogłoszenia i banerek. Pomóżcie nam!
DarkWater replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187842-Teraz-Nero%21-Prosimy-o-wszelkie-og%C5%82oszenia-i-banerek.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-nam%21"][IMG]http://i50.tinypic.com/kci5oo_th.jpg[/IMG][/URL] Nikt biedaku Cię nawet nie odwiedzi... :-( -
kochany jamnik szorstkowłosy Szorstek znalazł DS!!
DarkWater replied to Magdalena's topic in Już w nowym domu
Przychylam się do opinii koleżanek! Zdecydowanie jestem za domkiem z Łodzi nr1 lub nr2! -
kochany jamnik szorstkowłosy Szorstek znalazł DS!!
DarkWater replied to Magdalena's topic in Już w nowym domu
A nie można wybrać czegoś z domków, które Ci odpowiadają? -
No właśnie co słychać u synusia? Nadal w schronie?