[quote name='paulinken']Jestem ciotka, nie wrzeszcz na mnie ;) Robić Drejfusiowi ogłoszenia?
A może jest jakieś forum posokowców?[/QUOTE]
Ja nie krzyczę, ja bić chciałam! ;)
no kiedy on i na forum posokowców zgłoszony...
ogłoszeń nigdy nie za mało!
Klaudus dolepiłam młodzieńców do innych maluchów:
[URL]http://www.allegro.pl/item1112598113_szczeniaki_szukaja_domku_sliczne_i_slodkie.html[/URL]
aha! i dałam im na imię Mars i Ares (żebyś kojarzyła, jakby kto pytał)