-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nano
-
dzięki :) napisałam, zobaczymy kiedy i czy w ogóle ktoś coś odpisze ;p
-
Przekazuje info od znajomej (mojego wykładowcy) właścicielki kotki. Do oddania Kotka Perska 3 letnia, koloru popielatego. Powód oddania (z tego co dobrze zrozumiałam): Kotka nie zgadza się z kociakiem (którego urodziła). Podobno są wojny w domu... Właściciele chcą zatrzymać kociaka a KOTKĘ chcą uśpić !!! ze względu na rzekome wojny Kotka powinna trafić do domu bez innych kotów (zwierząt). PILNIE potrzebny domek !!! W czwartek mogę zalatwić kontakt z właścicielem.
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Nano replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
supergoga podaj mi nr konta na które mogę wpłacić pieniądze (125 zł) z bazarku dla Mishki :) -
nika podaj mi nr. konta do wpłaty dla Rafiego za bazarek :) bo w końcu wszyscy zapłacili ;)
-
z tego co wiem, kotka powinna byc jedynym kotem w domu... Powód oddania: kotka urodziła kociaka i państwo zostawiają sobie kociaka a dorosłej kotki chcą się pozbyć, ponieważ nie zgadza sie z kociakiem... przynajmniej tak zrozumiałam osobę która mi przekazywała "ogłoszenie"
-
słuchajcie ma ktoś może konto na miau.pl, albo coś ten deseń ?? wiem tylko tyle: do oddania jest 3 letnia kotka perska koloru popielatego (Poznań), w czwartek moge załatwić kontakt do właścicieli. Trzeba się pośpieszyć bo chcą kotkę uśpić!!!
-
"Słitaśne sceniacki" - Gucio i Maja już w domach stałych :)
Nano replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
:D:D:D:D:D słuchajcie ma ktoś może konto na miau.pl ?? wiem tylko tyle: do oddania jest 3 letnia kotka perska koloru popielatego (Poznań), w czwartek moge załatwić kontakt do właścicieli. Trzeba się pośpieszyć bo chcą kotkę uśpić!!! -
kciukam :):)
-
ba xD a jak mozna sie z nim skontaktowac ?? :P z angielskim to u mnie kiepsko, ale mysle ze cos uda mi sie logicznego napisac ;p
-
Tina w typie terriera, grzeczna, kochana, łagodna... MA DOMEK :)
Nano replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[URL]http://allegro.pl/jamnisio-kochany-psiak-w-typie-jamnika-jamnik-i1646294592.html[/URL] jamnisio :) EDIT: tylko nie wiem dlaczego w wyszukiwarce pokazuje się z miniaturka Tinki ;/ -
dokładnie jak mówi danka [quote name='Tia']Na początku psinka mieszkałaby w domu [/QUOTE] a potem gdzie ??
-
"Słitaśne sceniacki" - Gucio i Maja już w domach stałych :)
Nano replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
hop pszczółki ;) -
"Słitaśne sceniacki" - Gucio i Maja już w domach stałych :)
Nano replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
no to hop :) -
ciekawe... rodowodowy i nie kastrowany? bo widziałam ze nie uśmiecha im się zbytnio kastracja... hmm a nie wiesz może skąd ?? czy od jakiejś fundacji czy coś ?? przecież w umowie powinno być o kastracji :/ miałaś może jakieś inne, lepsze zapytania ??
-
Beagle mieszka na zewnątrz ?? nie podoba mi sie to...
-
hejka :) zna ktoś może procentowy skład (choci głównie o ilość mięsa) karmy Duck&Peas Gold Edition ?? :) (tak jak to jest podane w Nord Salmon GE i Wild Forest GE)
-
3mam kciuki :) a tak sobie teraz myśle, czy Kremcia miała badania uczuleniowe robione jakies ?? czy ten jej stan jest tylko na lato czy cały rok jest taka wyłysiała?? bo możliwe np: że jest uczolona na jakieś pyłki albo coś i dlatego tak łysieje... albo na konkretne jedzenie - mięso (jeżeli występuje to cały rok)... co myślicie ??
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Nano replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='eloonia']Dodałam kilka zdjęć, bo nie wszyscy mają konto na fejsie :mad: np. ja nie mam :eviltong:[/QUOTE] dokładnie ;) ja niby mam ale nie ogarniam i jakoś mnie do tego nie ciągnie xD Mishka po prostu boska !!! miziaki sznupeczku :*:*:*:* -
Tina w typie terriera, grzeczna, kochana, łagodna... MA DOMEK :)
Nano replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='nika28']Nano, a dałoby się podmienić to allegro np. na Jamnisia ? [/QUOTE] myślę, że tak :) to podaj tekst do ogłoszenia i fotki :) -
Tina w typie terriera, grzeczna, kochana, łagodna... MA DOMEK :)
Nano replied to nika28's topic in Już w nowym domu
SUPER !!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jejku jak się cieszę :) mam nadzieje, że państwo będą przysyłać jakieś foteczki :) jejejejeje !!!!! :D:D:D:D:D to rozumiem, że allegro mogę już zakończyć ?? :P