Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. dzięki :) napisałam, zobaczymy kiedy i czy w ogóle ktoś coś odpisze ;p
  2. Przekazuje info od znajomej (mojego wykładowcy) właścicielki kotki. Do oddania Kotka Perska 3 letnia, koloru popielatego. Powód oddania (z tego co dobrze zrozumiałam): Kotka nie zgadza się z kociakiem (którego urodziła). Podobno są wojny w domu... Właściciele chcą zatrzymać kociaka a KOTKĘ chcą uśpić !!! ze względu na rzekome wojny Kotka powinna trafić do domu bez innych kotów (zwierząt). PILNIE potrzebny domek !!! W czwartek mogę zalatwić kontakt z właścicielem.
  3. supergoga podaj mi nr konta na które mogę wpłacić pieniądze (125 zł) z bazarku dla Mishki :)
  4. nika podaj mi nr. konta do wpłaty dla Rafiego za bazarek :) bo w końcu wszyscy zapłacili ;)
  5. z tego co wiem, kotka powinna byc jedynym kotem w domu... Powód oddania: kotka urodziła kociaka i państwo zostawiają sobie kociaka a dorosłej kotki chcą się pozbyć, ponieważ nie zgadza sie z kociakiem... przynajmniej tak zrozumiałam osobę która mi przekazywała "ogłoszenie"
  6. słuchajcie ma ktoś może konto na miau.pl, albo coś ten deseń ?? wiem tylko tyle: do oddania jest 3 letnia kotka perska koloru popielatego (Poznań), w czwartek moge załatwić kontakt do właścicieli. Trzeba się pośpieszyć bo chcą kotkę uśpić!!!
  7. :D:D:D:D:D słuchajcie ma ktoś może konto na miau.pl ?? wiem tylko tyle: do oddania jest 3 letnia kotka perska koloru popielatego (Poznań), w czwartek moge załatwić kontakt do właścicieli. Trzeba się pośpieszyć bo chcą kotkę uśpić!!!
  8. ba xD a jak mozna sie z nim skontaktowac ?? :P z angielskim to u mnie kiepsko, ale mysle ze cos uda mi sie logicznego napisac ;p
  9. [URL]http://allegro.pl/jamnisio-kochany-psiak-w-typie-jamnika-jamnik-i1646294592.html[/URL] jamnisio :) EDIT: tylko nie wiem dlaczego w wyszukiwarce pokazuje się z miniaturka Tinki ;/
  10. dokładnie jak mówi danka [quote name='Tia']Na początku psinka mieszkałaby w domu [/QUOTE] a potem gdzie ??
  11. ej... sprawę Tattoi mieliśmy już zamknąć !!! Przypominam, że to jest wątek NORDI !!!
  12. ciekawe... rodowodowy i nie kastrowany? bo widziałam ze nie uśmiecha im się zbytnio kastracja... hmm a nie wiesz może skąd ?? czy od jakiejś fundacji czy coś ?? przecież w umowie powinno być o kastracji :/ miałaś może jakieś inne, lepsze zapytania ??
  13. Beagle mieszka na zewnątrz ?? nie podoba mi sie to...
  14. hejka :) zna ktoś może procentowy skład (choci głównie o ilość mięsa) karmy Duck&Peas Gold Edition ?? :) (tak jak to jest podane w Nord Salmon GE i Wild Forest GE)
  15. 3mam kciuki :) a tak sobie teraz myśle, czy Kremcia miała badania uczuleniowe robione jakies ?? czy ten jej stan jest tylko na lato czy cały rok jest taka wyłysiała?? bo możliwe np: że jest uczolona na jakieś pyłki albo coś i dlatego tak łysieje... albo na konkretne jedzenie - mięso (jeżeli występuje to cały rok)... co myślicie ??
  16. [quote name='eloonia']Dodałam kilka zdjęć, bo nie wszyscy mają konto na fejsie :mad: np. ja nie mam :eviltong:[/QUOTE] dokładnie ;) ja niby mam ale nie ogarniam i jakoś mnie do tego nie ciągnie xD Mishka po prostu boska !!! miziaki sznupeczku :*:*:*:*
  17. [quote name='nika28']Nano, a dałoby się podmienić to allegro np. na Jamnisia ? [/QUOTE] myślę, że tak :) to podaj tekst do ogłoszenia i fotki :)
  18. [quote name='zuzlikowa']ZAMKNIĘCIE NA TYM WĄTKU rozdziału : [B]hotelu u Tattoi. [/B] (...) nie zaśmiecać wątku tej wspaniałej suńki, (...) Nordi zasługuje na to by skupić się już konkretnie na niej i ...PATRZEĆ W JEJ PRZYSZŁOŚĆ! [/QUOTE] Jestem jak najbardziej za !!!
  19. SUPER !!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jejku jak się cieszę :) mam nadzieje, że państwo będą przysyłać jakieś foteczki :) jejejejeje !!!!! :D:D:D:D:D to rozumiem, że allegro mogę już zakończyć ?? :P
×
×
  • Create New...