Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. jutro Rafikowi i Jamnisiowi konczy sie wyróżnione allegro, nie wiem czy Rafikowi ponawiamy czy czekamy do czasu aż Państwo przyjedzie go ogladać ??
  2. jutro postaram sie przesłać pieniązki, bo aktualnie nie mam dostępu do maila, wiec jutro wszystko potwierdzę ;)
  3. moje też są niejadki straszne, i żadna z próbek nie zadziałała na nich tak jak kaczka... :) wiec Witokret zamówienie już zrobiłam, mam nadzieje, że zrobiłam to dobrze ;p
  4. [quote name='Witokret']Nano, cieszymy się, że próbki wysłane przez nas na coś się przydały :) Szkoda tylko, że u nas nigdy takiej ceny klientom nie mogłyśmy zaproponować. Jednak co producent, to producent ;)[/QUOTE] nie no nie mogę ci tego zrobić :) zamawiam u Ciebie 15 kg kaczuchy :D
  5. super ze Guciowi sie poszcześciło :D
  6. ponowiłam Kremci allegro :)
  7. [quote name='Witokret']Jednak co producent, to producent ;)[/QUOTE] nie rozumiem... przecież sprowadzacie karmę z tego samego źródla czy nie ?? wiec dlaczego nie możecie oferować takiej ceny ?
  8. pieniązki dla Mishki (125 zł) właśnie zostały przelane :) supergoga jak dojdą to proszę cię potwierdz to na wątku bazarku :)
  9. nika pieniązki dla rafiego wlasnie zostaly przelane :) potwierdz na bazarku jak dojdą :)
  10. nika a moze założyc wątek na dogo w innych zwierzakach - koty ?? :)
  11. ja rozumiałam tak, że: sprawdzimy domek dla Kremci dopiero jak Państwo się ulokują w nowym mieszkaniu i troche ogarną - czyli tak Tia pisała jakoś w sierpniu - o ile oczywiście wcześniej inny domek się nie znajdzie
  12. [quote name='motylek1007']gdzie taka promocja?[/QUOTE] a tutaj: [url]http://www.zdrowypupil.pl/product.php?id_product=35[/url]
  13. to chyba się skuszę ;p znalazłam fajną promocję ;) 2 x 7,5 kg za 199 zł :D
  14. [quote name='waldi481']Nano-rozumiem,że jakby coś się działo,jakby znowu chciano kotkę uśpić piszesz do mnie,a ja ściągnę tu nawet samego diabła żeby jej pomóc.Czuwaj prosze,żeby wszystko grało. Waldek[/QUOTE] wiadomo !!
  15. jakby się coś zmieniło, to niezwłocznie Was poinformuje :* tymczasem WIELKIE DZIĘKI WSZYSKIM :*:*:* Kocham Was normalnie :*
  16. może nie piękne, ale jak coś to ja mogę zrobić ;)
  17. [quote name='Nano']nika podaj mi nr. konta do wpłaty dla Rafiego za bazarek :) bo w końcu wszyscy zapłacili ;)[/QUOTE] najwyżej jak Rafi pojedzie do domu to przeznacz to na Nordi np, albo na innego psiaka który ma wątek na dogo. Tylko nie zpomnij potwierdzić wpłaty na wątku bazarku ;) Rafi dostanie 105 zł + 20 zł które już Ick wpłacila na twoje konto = 125 zł :)
  18. mail od p.Ani (znajomej właścicieli): "Wielkie dzięki ale chyba będzie nowy właściciel dla mamy kotki. Gdyby coś się zmieniło to dam znać. AW" odpisałam: ok, mam nadzieje, że trafi w dobre ręce... jak coś to czekam na wieści :) pozdrawiam
  19. spadam... mam nadzieje, że jutro będą już jakieś wieści... dziękuje Wam wszystkim za przybycie :* dobranoc :*
  20. mam nadzieje, że właściciele nie zdąrzą jej wydać byle gdzie... bądź co gorsza uśpić... kurde i mam nadzieje, że mail do p. Ani był dobry... ja pier... siedze jak na szpilkach
  21. niestety na razie dużo nie wiem, ale p. Ania nic nie mówila o psach wiec pewnie styczności kotka z nimi nie miała nigdy.
  22. ale to nie wykładowca chce go uśpić tylko jego (w sumie jej - bo to kobieta) znajomi mają tego kota. Wykładowczyni ma swoje 3 czy 4 koty i juz nie moze wiecej przygarnąc :( dlatego pytała mnie czy nie miałabym kogoś. Zdobyłam maila do wykładowczyni (Ani), mam nadzieje, że się odezwie w miarę szybko i przekaże istotne informacje :)
  23. nikt nie marzy o persie ? :(
×
×
  • Create New...