[quote name='Witokret']Nano, cieszymy się, że próbki wysłane przez nas na coś się przydały :) Szkoda tylko, że u nas nigdy takiej ceny klientom nie mogłyśmy zaproponować. Jednak co producent, to producent ;)[/QUOTE]
nie no nie mogę ci tego zrobić :) zamawiam u Ciebie 15 kg kaczuchy :D