Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. Zapraszam na bazarek dla Kremci !!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210557-SESJA-ZDJ%C4%98CIOWA-gdzie-tylko-zechcesz-MASA%C5%BB-z-dojazdem-!!!-Dla-Kremci-do-13.07-[/URL]!!! okazja !!! atrakcyjne ceny !!! SESJA ZDJĘCIOWA I MASAŻ !!!
  2. a ja mam kolejny pomysł na bazarek - dzięki mojej kumpeli Marcie która podaruje na niego coś :) ale zrobie go jak wróce czyli 25 lipca :) bo teraz to juz sie nie wyrobie :p
  3. jak tam żyjecie po nocy gazów z Kremcią ? :P ponawiam pytanie: czy potrzebna jest obroża dla Kremci? czy masz odpowiedni rozmiar ? :)
  4. [quote name='magda222'] Teraz dopiero wróciłam z pracy. Mogę jutro sprawdzić konto i napisać? [/QUOTE] nie ma problemu :) ciekawe jak tam Kremcia :) chyba nie wytrzymam i jeżeli mrówie bedzie pasować to w piątek je odwiedze :)
  5. mrówa masz odpowiednią obrożę dla Kremci ? czy kupić ?
  6. a jak przebiegła podróż ? Kremcia bardzo się denerwowała? czy siedziała grzecznie na miejscu ?
  7. jejku super :) chciałabym ja już zobaczyć i utulić ale dam dziewczynie troche czasu, niech się przyzwyczai :)
  8. śliczna sunia pinczera [url]http://www.dogomania.pl/threads/187592-Pinczerka-ocalona-1100zl-jeszcze-na-minusie-460zl[/url]
  9. [quote name='PACZEK']napisz choć gdzie ten cudowny domek. [/QUOTE] W Kołobrzegu :)
  10. jejku !!! :D:D ale się cieszę :) Dumeczko szykuj się do drogi :)
  11. mi też by się przydała...
  12. a doszły już może pieniążki odemnie i od TŻ-ta ? madziu powiedz ile mamy już łącznie pieniędzy ze stałych deklaracji ? bo nie wiem kto od ilu miesięcy wplaca...
  13. mamy 30 zł z bazarku cegielkowego :) magda222 podałam twoje dane do wpłaty :)
  14. super :) zatem czekamy na relację z zachowania Kremci :)
  15. jest super :) wstawie jutro do sygnatury jak pójdę do brata :)
  16. [quote name='Livka']Ale się tu dzieje u Kremci - cudnie :loveu: spróbuję sklecić jeszcze jakiś bazarek dla psiuni, każdy grosik się przyda, jednorazowy także ;)[/QUOTE] super :) dziękujemy :)
  17. oczywiście się nie pouczyłam ale może się za to wezme zaraz xD co to fotek ktore się nie otwierają - bynajmniej mi - str.7 #99 zdjęcie pierwsze; str.10 #226 zdjęcie 1; str.11 #251 - 1 oraz #252 zdjęcie 1 i 3; str.21 #510 - 3; str.22 #533 - 4 oraz 550 - 4; str.23 #564 - 4 (kąpanko); str.36 #887 - 1; str.50 #1244 - 3. Zobaczcie czy Wam też się nie otwiera. Jeżeli nie to prosze Tia pousuwaj te "zdjęcia" bo w sumie tylko takie duże ikonki zostaly ;p
  18. [quote name='madzik770']Moreno,jeszcze żyje ale nie wiem czy długo,bo mu się w tej głowie popieprzyło i wkurza mnie każdego dnia coraz bardziej:angryy:,zupełnie jak by sobie sam chciał właścicieli zmienić[/QUOTE] to może nie tego psa ze schronu wziełas ? xD
  19. ja p.i.e.r.d.o.l.e !!! co za ludzie ;( może i to troche nie na miejsu, ale wydaje mi się, że lepiej bedzie je uśpić ;(
  20. super :) to ja spadam już do siebie, ide z psami na spacer, pouczę sie troche... albo troche bardziej i wieczorekim wpadne :* buziaki ciotki
  21. Tia moglabyś sie zająć ogarnieciem wątku kremci ? :) pousuwać zdjęcia które się nie wyświetlają, najlepiej w I poście napisz na jakich stronach są zdjęcia, napisz też jak teraz wygląda aktualna sytuacja Kremci itp :)
×
×
  • Create New...