[quote name='madzik770']Moreno,jeszcze żyje ale nie wiem czy długo,bo mu się w tej głowie popieprzyło i wkurza mnie każdego dnia coraz bardziej:angryy:,zupełnie jak by sobie sam chciał właścicieli zmienić[/QUOTE]
to może nie tego psa ze schronu wziełas ? xD