Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Slyszalam, ze dzisiaj jest Dzien Kojota :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='gosia44z']Na razie ich kontakty ograniczaja sie do wachania siebie nawzajem. [/quote] Cos mi umknelo, a jaki zywy inwentaz Pirat/ Faro ma na stanie ???
  3. Wyslalam dzisiaj $30 kanadyjskich do Jamora na Wilczka.
  4. [quote name='Szarotka']Kibicek pieniazki dla Ciebie powinny dojsc za jakies 10 dni.[/quote] $30 kanadyjskich do Pianki w drodze.
  5. Moze by tak tytul watku poprawic ??
  6. Kibicek pieniazki dla Ciebie powinny dojsc za jakies 10 dni.
  7. Mysle, ze oczy sa najpilniejsze ?? czy wiadomo ile zabieg ma kosztowac ??
  8. U Jamora psy sie rozchodza jak swierze buleczki :):)
  9. [quote name='marlenka']Basia wysłałam Ci ważne PW . Odczytaj , na poprawę humoru .[/quote] To nieladnie :):) a my to co :):)
  10. Pies jest jak wulkan energii :):)
  11. [quote name='ronja'] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/685/k10v.jpg[/IMG][/quote] To zdjecie mowi samo za siebie, zadnego komentarza juz nie potrzeba :):) Milosc od pierwszego wejrzenia :):)
  12. On jest naprawde piekny. Uszy ma, ze moglby latac :):)
  13. To jak dlugo Tuptus bedzie w klinice ??
  14. Ostatnio u Jamora sie posypalo :):) dwa psy naraz :):) super :):)
  15. Uwielbiam takie zakonczenia :):) Mam nadzieje, ze beda zdjecia i wiecej relacji :):)
  16. [quote name='pati-c']Cholera (sorry).. Być może ktoś też za nim tęskni..[/quote] To co robil na przystkanku PKS ?? zamiast w domu. Mysle, ze nie mial obrozy ??Ale po pytac nie zawadzi, chociaz gdyby mial wlasiciela, to byloby troche dziwne:-o:-o:-o
  17. Na poczatku watku jest to wszystko napisane: Gacek ma problemy zdrowotne, przebywa w DT u Jamora. Jak przyjechal to byl calkiem wycofany, teraz sie poprawia. Pieniadze potrzebne na DT, i leczenie :):)
  18. Och, ale swietnie, a jeszcze niedawno wszyscy mysleli, ze Dora zostanie na zawsze u Jamora :):) :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  19. Jakies wiesci lub zdjecia od Jamora sa ??
  20. Dogomania w mozzili sie calkiem rozlazla :crazyeye::crazyeye::cool3::cool3: Wszystko wyglada dziwnie:evil_lol::evil_lol:
  21. Napewno wszystko bedzie dobrze i Pirat zrobi sie przytulasny :):) tylko potrzeba troche czasu :):) Jak by byla szansa na zdjecia, to poprosze :):)
  22. Pomyslcie od Piracie, jak jemu sie udalo to chyba Dora nie powinnam miec problemu :):)
  23. O :):) taki co to lubi podjesc :):)
×
×
  • Create New...