[quote name='gosia44z']Na razie ich kontakty ograniczaja sie do wachania siebie nawzajem. [/quote]
Cos mi umknelo, a jaki zywy inwentaz Pirat/ Faro ma na stanie ???
[quote name='ronja']
[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/685/k10v.jpg[/IMG][/quote]
To zdjecie mowi samo za siebie, zadnego komentarza juz nie potrzeba :):)
Milosc od pierwszego wejrzenia :):)
[quote name='pati-c']Cholera (sorry).. Być może ktoś też za nim tęskni..[/quote]
To co robil na przystkanku PKS ?? zamiast w domu. Mysle, ze nie mial obrozy ??Ale po pytac nie zawadzi, chociaz gdyby mial wlasiciela, to byloby troche dziwne:-o:-o:-o
Na poczatku watku jest to wszystko napisane:
Gacek ma problemy zdrowotne, przebywa w DT u Jamora. Jak przyjechal to byl calkiem wycofany, teraz sie poprawia. Pieniadze potrzebne na DT, i leczenie :):)