-
Posts
27988 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szarotka
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Szarotka replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Ja wykupilam troche moge odstapic. -
Trzeba by przedewszystkiem tytul zmienic. To chyba tylko Ponka moze zrobic, bo zalozyla temat. A potem pochodzic po tematach i po offowac, bo tak to malo kto wie o co chodzi.
-
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Szarotka replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
A kto cos wie ??? -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Szarotka replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Moze troche zmienic tekst w ogloszeniach. Skoro to nie chwyta to moze cos innego chwyci. Napewno sa na dogo tacy specjalisci co pisza ogloszenia i szybko psy kogos znajda. Moze poprosci kogos o pomysl chociaz. -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Szarotka replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A Murka bierze takie psy?? -
[quote name='anawa']Proszę o receptę na takie "właściwe miejsca" bo ja plakatuję i nic :shake:[/QUOTE] Tez jestem ciekawa :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
Przewaznie wysylam poczta, i tylko raz nie doszlo, ale osoba mieszkala na stancji, moze dlatego. Tak na dobra sprawe to oplata jest taka sama za $25 co za $60, jestem ciekawa czy idzie w gore i kiedy. Mam taka kolezanke moze z nia po pertraktuje, ale raczej nikt inny nie wchodzi w rachube, bo wszyscy inni sa "normalni" i nie daja pieniedzy na psy :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
[quote name='Lu_Gosiak']przeciez ja nie jestem taka straszna...i nawet mila jestem w pierwszej rozmowie:evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] No tak, ale oni tego nie wiedza :):):razz::razz:
-
[quote name='mmlasowice']Fionka wzorem Nellusi rozeywa pantofle i roznosi nasze buty po ogrodzie!!! Dokazuje coraz mocniej.[/QUOTE] Jako idealna sunia dla domatora musi wiedziec jak sie zajac pantaflami :):)
-
A ile koszty bo warto wiedziec jak kwota i wtedy trzeba pozbierac.
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Szarotka replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moj pies spi w uzytkowej piwnicy w klatce, nie zamknietej, ale zawsze to cieplej niz na podlodze. Spi tam bo szczeka jak opetana jak zobaczy kogos na ulicy:roll::roll::roll:, to taka klatka do wozenia psow, z palstiku, na ale ma tam kolderke i boki oblozne kocykami. W piwncy nie jest zimniej jak ok 10 C. Moze ktos by dal klatke dla suni............... -
Potrzeba chyba jeszcze na paliwo dla Marlenki.