Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. No i co tam slychac u psiny ??
  2. [quote name='ostatniaszansa']a kto mógłby nam zrobić nowy banerek z naszymi boguszkami co by sie jakiś mod nie przyczepił bo, bo nie wiadomo co ? zniknąl nam banerek ze Śledzikiem i z pomocą dla psów z Tomaszowa , nie rozumiem po prawie 3 miesiącach ? E[/QUOTE] Jest taki watek, gdzie robia za darmo banerki; [url]http://www.dogomania.pl/threads/144174-CavalierkaaStyle-FreeGraphic-for-YOU-!/page107?highlight=grafika[/url]
  3. [quote name='ludwa']A poprosiłabyś Ciotkę o ogłoszenia chociaż dla jednego? A ja bym sie z drugim dołożyła;) z prośbami?[/QUOTE] To ja poszukam ciotke Pline i do niej napisze. Zaprosze ja tu na watek. Juz napisalam, mam nadzieje, ze przyjdzie.
  4. Napiszcie jakis ladny tekst i dajcie dobre zdjecia :):)
  5. Ja bym chciala wiedziec na czym finansowo stoimi, bo moze trzeba dalej molestowac ????????????/
  6. [quote name='ludwa'][B][SIZE=4][COLOR=darkred]Ciotki, mam ogromną prośbę o pomoc w ogłoszeniach. Wykupuję czasami pakiety ogłoszeń ale w sumie sama zbieram na utrzymanie tych psiaków, głównie bazarkami, więc szkoda mi trochę często wykupować ogłoszenia, bo idzie na to trochę pieniędzy a tutaj kleszcze się zaczynają pojawiać, adopcje stoją jak zaklęte.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Czy możecie pomóc w ogłaszaniu? [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Bardzo proszę[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] To ja przypomne. Jak chodzi o ogloszenia to raczej ze mna kiepsko, ale czasami prosilam ciotke Pline i ona zwykle stawala na wysokosci zadania.
  7. Hm do mnie to macie troche daleko. Kotka powinna szybko znalezc domek z taka uroda :):)
  8. A moze tez by ja do gazety ??
  9. Na marzec wplace dopiero po 15 bo pieniadze wlasnie wyslalam, a potem ida i ida i ida :):)
  10. Wzielam sie za prace zawodowa i przychodze tylko w nocy........
  11. O jej caly dzien nikogo nie bylo u panienki ..........:(:(
  12. O ale zmiana akcji :):)
  13. I jak tam sytuacja ??
  14. Wlasnie stram sie wplacic na Shreka, ale cos internet mieli i mieli...........
  15. Bardzo martwie sie o Dosie, ona byla w Ewanki z Lenka, Lenka znalazla dom, a Dosia dalej w dt. i to bez kasy :(:(
  16. [quote name='Rudzia-Bianca']Nikt jej nie chce :([/QUOTE] O jej a taka jest sliczna.
  17. [quote name='Cajus JB']Dogomania jest głupia. Wróciły do mnie wszystkie demony przeszłości. Wczoraj odeszła moja Sunia. Totalnie rozbity jestem.[/QUOTE] A ktora?? bo az sie boje pytac ?? towarzyszylam jednej jak ja adoptowales...........
  18. Zrozumiala, ze nie ma o co walczyc i tak wszystko jest jej :):)
  19. Czy wiadomo co z Doria ???
  20. O to koty wygraly :):) Gratulacje :):)
  21. [quote name='margaret']nikt nie pisze nikt nie dzwoni o Peggi [SIZE="4"][B]kto kumaty w allegro i może pomóc?[/B][/SIZE][/QUOTE] To ja powtorze. Niestety konta na allegro nie posiadam.
×
×
  • Create New...