[quote name='ludwa'][B][SIZE=4][COLOR=darkred]Ciotki, mam ogromną prośbę o pomoc w ogłoszeniach. Wykupuję czasami pakiety ogłoszeń ale w sumie sama zbieram na utrzymanie tych psiaków, głównie bazarkami, więc szkoda mi trochę często wykupować ogłoszenia, bo idzie na to trochę pieniędzy a tutaj kleszcze się zaczynają pojawiać, adopcje stoją jak zaklęte.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=darkred]Czy możecie pomóc w ogłaszaniu? [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=darkred]Bardzo proszę[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]
To ja przypomne. Jak chodzi o ogloszenia to raczej ze mna kiepsko, ale czasami prosilam ciotke Pline i ona zwykle stawala na wysokosci zadania.