Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='Neris']U nas dzisiaj piękne słońce, ale wiejeeeee. Tedik zaliczył swój pierwszy spacer nad rzekę, najpierw kilka razy wlazł w krzaki i myślał o tym, żeby tam zostać, ale serdecznie zawołany przekonał się i za każdym razem przybiegał, nie trzeba go było wyplątywać. Potem tarzał się w wysokich trawach, ale podpatrzyłam, że leżąc na grzbiecie piłował zębami smyczkę. Zawołany przybiega, cieszy się, skacze, prosi o głaskanie. [IMG]http://images49.fotosik.pl/1376/a4f14a7522804d0c.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1385/e3e28830fb2dbeef.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1422/9c9c2e7a5db5a555.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1376/c2710bf724642230.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1424/52b2f7545cf32c4c.jpg[/IMG][/QUOTE] To ja przeloze na ostatnio strone :):)
  2. No tak, ale dalej potrzebuje troche ruchu na watku.
  3. A co sie dzieje, jak kot ma bialaczke i skad sie to bierze??
  4. A ile ciotki musza uzbierac ???
  5. E jak sa tacy to to nie jest najlepsze miejsce dla zadnego psa............
  6. O jeju, a co tu takie puchy ???
  7. Wow Ksenia na minusie i to 400 zl. Nie mowiac o 78 gr. Chyba by trzeba chodzic po dogo i molestowac o kase.
  8. Hm ja tego nie zrobilam specjalnie, od malego mialam dar przekracania slow, wiec autentycznie bylam pewna, ze ma byc Ludowa :):) I tak myslalam: o jak to zdrowo tak na ludowo :):)
  9. A nie mozna znalzc kogos kto sie nim zajmie i poszukac deklaracji. Chyba, ze wogole nie ma czasu, i to jakos ten dom z opisu troche dziwnie wyglada, ze nigdy go nie czesali itp.
  10. Zagladam bo widze, ze jest kryzys.
  11. No to narazie czekamy na to co bedzie dalej :):)
  12. To wspaniala wiadomosc. Ja teraz tez mam 3 koty.
  13. Hm......... a ktora to Koma ?? No i tego wlasnie nie rozumiem, ze dzieci wypychaja zwierzaczki z domu. Ja zawsze uwazalam, ze koty, psy i dzieci to super kombinacja.:):)
  14. [quote name='Iljova']witam wszystkich w dniu dzisiejszym, po długiej przerwie zniknięcia dogo [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-V4siWNAtEUA/Twn13BDWA7I/AAAAAAAAHSQ/bKRiWlQiV-4/s288/389124_image_1.jpg[/IMG][/QUOTE] Ciotka schowaj te slodycze, bo ja wciaz kalorie licze :):)
  15. No tak dogo sie stracilo na jakis czas...................
  16. To teraz czekamy na ciotke Ludowa (ale sie narazam :):), zeby sie ustosunkowala :):)
×
×
  • Create New...