Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='plina']Brakuje nam 100 zł do sterylizacji suni odebranej ze skandalicznych warunków. Jako że sunia ma dom stały, nie mogę zrobić żadnego bazarku, który zawsze nas ratował w takich sytuacjach... Więcej informacji tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224701[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224701"] [/URL] Wejdźcie na wątek, podnieście…[/QUOTE] To ja podniose sunie i jej braki materialne, niestety ostatnio tez mam braki, bo zrobilam podatki i chca, zebym za nie zaplacila ..........
  2. Dosia jest absolutnie adopcyjna to trzeba sie skoncentrowac na tym jak najbardziej, bo np. Ksenia to inna sprawa, kobieta taka bardziej dla koneserow :):) http://www.dogomania.pl/threads/141170-Ksenia-rozpaczliwie-potrzebuje-domu-prosimy-o-pomoc-!!!!!!
  3. No tak, sprawa deklaracji nie wyglada zbyt zachecajaco........ Czy mozecie wstawic wydarzenie na f.b. do pierwszego postu.
  4. [quote name='Marinka']Mam nadzieję, że ktoś taki się Kseni trafi :) Najlepiej od razu behawiorysta :)[/QUOTE] No tak:):) jak juz to z grubej rury :):)
  5. [quote name='Basieńka1997']Na razie adopcja została "wstrzymana". ;) Musimy poczekać, aż w schronisku pojawi się następny szczeniaczek. :)[/QUOTE] Dosyc brzmi tajemniczo ??
  6. Fajnie, ze ma ogloszenia, ale musialaby trafic na kogos kto by sobie z nia umial poradzic.
  7. Czyli Ksenia jest na minusie:[COLOR=black][B] [SIZE=5]-173,78:placz::placz::-(:-( Blagamy o jednorazowki!!!!!!! [/SIZE][/B][/COLOR]
  8. Tak mi przykro, ale narazie nie moge nic pomoc ...........
  9. Gromis zycze zdrowia i ide zajrzec na bazarek.
  10. Oczywiscie, ze jak by sie znalazl ktos kto sie by zdecydowal wziac Ksenie w takim stanie jak jest i pracowac z nia to byloby super i czasami oczywiscie mozna kogos takiego znalezc, ale narazie nie mamy takiej oferty i trzeba sie koncentrowac na szukaniu deklaracji, zeby Ksenia mogla pojsc do dt. ktory bedzie z nia pracowal i przygotowywal do adopcji.
  11. Moze jakies lokalne gazety ??
  12. Biedna Ksenia tak nisko spadla :((
  13. [quote name='funia']No to macie zbója ... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/p3145734.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1415/p3145734.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Czy mozna poprosic zboja z en face ( nie jestem pewna pisowni ;);)
  14. Bede rozsylac Dosie przez weekend, bo narazie rozsylam Ksenie.
  15. [quote name='Madzialenos']Jestem na zaproszenie Szarotki niestety mogę tylko podnieść :([/QUOTE] Tez mile widziane, bo jak watek jest wyzej to moze go zauwazy ktos kto ma wolne moce finansowe :):)
  16. Bardzo wszystkim dziekuje za przyjscie na watek. Jak chodzi o kase, to 5 zl. tez robi roznice, bo wiadomo ile osob jest na dogo, jak by tak 100 osob dalo po 5 zl. to juz mamy 500 zl :):)
  17. [quote name='ŚWIAT']Jestem na zaproszenie, niestety na razie mogę pomóc tylko podrzucaniem:([/QUOTE] Podrzucanie jest bardzo przydatne, jak wiemy z doswiadczenia, bo jak nic sie nie dzieje na watku to nawet pies z kulawa noga nie zajrzy. Jak chodzi o ogloszenia to sie musza ciotki prowadzace psa wypowiedziec, bo ja nie wiem, czy ona sie nadaje do adopcji ?????????????
  18. A ja przyszlam na watek, bo widze, ze wiele osob kochajacych psy tu zaglada. Potrzebuje bardzo pilnie pomocy dla Kseni, ktora jest mloda, taki maly wilczek, ale ma ogromne probelmy z zachowaniem i nie mamy gdzie ani za co ja umiescic, jest w awaryjnym dt. tu jest watek i oczywiscie sytuacja jest dramatyczna: http://www.dogomania.pl/threads/141170-Ksenia-rozpaczliwie-potrzebuje-domu-prosimy-o-pomoc-!!!!!!
  19. [quote name='Ladymonia0610']Czy dasz rade powysyłać jeszcze dzisiaj pw do ludzi?[/QUOTE] Postaram sie :):) z tym, ze u mnie jest przesuniecie w czasie. Domyslam sie, ze Ksenia ma wydarzenie na f.b czy mozesz wstawic ido pierwszego postu.
  20. Zagladam i jak tylko pieniadze wejda na konto to wplace.
  21. I jak tam koty :):) wiosna idzie :):)
  22. [quote name='Ladymonia0610']Dziękuje . Napisałam , że 400zł deklaracji jest potrzebnych .[/QUOTE] Ok. teraz wiadomo o co walczymy. [B] Ksenia musi uzbierac 400 zl. deklaracji lub wplat bazarkowych na miesiac, bo inaczej los jej bedzie marny !!!!!!!![/B]
  23. Dostalam z f.b. 25. 91 zl. od ciotki z F.b. jak tylko wejdzie z pay pala na konto to wplace.
×
×
  • Create New...