[quote name='malibo57']Grom chodzi na luźnej smyczy.
Ciutkę speszony kamerzystą.
[video=youtube;ke-kYH8W3IE]http://www.youtube.com/watch?v=ke-kYH8W3IE[/video][/QUOTE]
Ogromnie sie ciesze, bo myslalam, ze bede musiala miec Groma w deklaracjach do poznej emerytury ;);)