Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Maly powiedz gdzie jestes ???
  2. Fionka szuka domka :):)
  3. Atos teraz jest kolej na ciebie i na Baranka :):)
  4. Miejmy nadzieje, ze ten artykul przyniesie Moonkowi swietny domek i wsapnialaych wlascicieli.
  5. Jezeil te ogloszenia nie pomagaja to trzeba napisac inaczej. :cool3::cool3::cool3:
  6. Basiu jak jedne ogloszenia nie dzialaja to trzeba moze inaczej napisac.
  7. Nie kazdy kto mowi, ze jest "psia mama" powinien miec psa :mad::mad::mad:
  8. Czyli zostalo 60 zl. do szczescia dla malutkiego.
  9. Aneta pisze, ze wlasnie przelala. Zrobicie jakis bazarek, albo trzeba poprosic innych o jednorazowa wplate.
  10. A jakie ma Lady uklady z kotem ??
  11. Dziekujemy Don Vitro za karme dla Patinki :multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. Potrzebne 80 zl dla Grandusia - slodkiego staruszka.
  13. Reksio prosi o domek i cieply kacik:loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='idusiek']ale na mnie zadziała czy na niego? :cool1:[/QUOTE] Na oboje. Ty staniesz sie pozytywna a Ogonek pokocha ludzi. :multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:same plusy:loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
  15. [quote name='idusiek']no do bra, dobrqa, nie marudzę,..ale nadziei nadal nie mam :oops: [/QUOTE] Idusiek jak Cie musze odprogramowac :cool3::cool3::cool3:, powtarzaj sobie codziennie rano i przed spaniem. Ogonek jest bardzo odwaznym psem ktory kocha ludzi.:loveu::loveu::loveu: i zobaczysz, ze po tygodniu zadziala. :multi::multi::multi::multi:
  16. Goniu ja sie martwie o Ciebie. Ulka pewnie ma rece pelne roboty i nie ma glowy, zeby tu zagladac.
  17. Dobrze by bylo zobaczyc Kropke teraz.
  18. Czy Miszka idzie do Roleczki ??
  19. [quote name='idusiek']no tak Szarotka, ale czemu to tak wolno idzie? mamy go od sierpnia bodajże...[/QUOTE] Ale idzie :):) on przezyl straszny szok. Niedawno sekundowalam Kumplowi w znalezieniu domu a szukal go od kwietnia. Pies byl super, bez kompleksow i kocha ludzi, zwierzeta, a mimo to zajelo sporo czasu. Kot ktorego mam z odzysku, byl najpierw u corki, przez rok. Jak przyszeld do mnie to siedzial 2 miesiace w pokoju w uzytkowej piwnicy zanim sie odwazyl wejsc na gore. Teraz nie jest super odwazny, ale spi w lozku i wychodzi na dwor, dogaduje sie z kotka - Szrotka i psica - Maya. No ale tez trwalo.
  20. Reks to teraz musisz sie zaczac usmiechac, zbys sie chlopie spodobal :):):multi::multi::multi:
  21. [quote name='akrim']super- tyle ogłoszeń może ktoś zobaczy Sagunię[/QUOTE] Ktos musi:loveu::loveu::loveu:
  22. Zbieramy po 10 zl na Grandusia, bo mu pupcia umarznie w schronisku:shake::shake::shake:
×
×
  • Create New...