Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='Pliszka']Na bazarkach widzę spory ruch :loveu: Będzie trochę pieniążków! :multi:[/QUOTE] To swietnie, ale potrzeba wiecej stalych deklaracji.:cool1::cool1::cool1::cool1:
  2. To jaki jest plan dzialania. Czy sa jeszcze jakies inne mozliwosci? Karma jest najdrozsza ? jakies pomysly ??? gdzie sa te ciotki Onkowe??
  3. Ja na samym poczatku rozeslalam watek do 10 innych, ale teraz musimy miec wiecej danych i lepsze zdjecia, zeby impakt byl.
  4. [quote name='mmd']Fajni ludzie. Fajna teściowa:) Koniecznie trzeba zdjęcia. I akcję ogłoszeniową. Jakby co, to tu zaglądam, jak się mogę na coś przydać - przewozowo, fotencjowo to dawajcie znać.[/QUOTE] Jestes z Lodzi to dobrze. :):)
  5. [quote name='Paulina_mickey']No między innymi ja :diabloti: Anettta też jest ale ma bana, zuzlikowa jest i jeszcze kilka innych ciotek.[/QUOTE] Benki to chyba tez molosy, to ja jestem spokrewniona i tez z zahranicy, wiec moge tylko gebe strzepic:):) bo juz jestem oblozona deklaracjami.
  6. Jak beda lepsze zdjecia to moge znowu zaoferowac bo wykupilam jeszcze na innym bazarku, ale potrzebujemy dobre i przekonywujace zdjecia.
  7. Wielkie dzieki :):):loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: Dam znac na forum, to jestesmy kwita :):)
  8. Tu sa jacys ludzie od Benkow ??
  9. Z ogloszeni Rudzika nie bylo odzewu??
  10. Jestem i nic nie widze:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:
  11. [quote name='Kaja i Aza']A czy nie mozna wystawic alegra cegielkowego, skoro sunia jest pod opieka fundacji?[/QUOTE] Podobno mozna, ale nie wiem czy jest zrobione. Potrzeba nam tu wiecej ludzi, co sie psem interesuja, wiecej cioteczek i wujkow. Hej bractow Onkowe cos cie tak sunie zostawili na pastwe losu ?????????????????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  12. [quote name='Freya73']Pozdrawiam Rufusa. Dokladnie, ten "dom" to nie jest dom, to puszka Pandory. Zaloze sie, ze facet niebawem "zaopatrzy sie" w kolejnego psa. Ehhhh ...[/QUOTE] O biedna siostra Rufusa :shake::shake::shake::shake:
  13. Gonia bo jeszcze bedziemy musialy Ciebie ratowac.
  14. Orpha musze Ci powiedziec, ze ten piesek jest super:):) Moja psica czasami chowa sie i idzie za mna jak sie czuje nie pewna, a Miszka zasuwa przodem i sie wcale nie boi :multi::multi::multi::multi::multi:
  15. Moze mu zrobic ogloszenia ???
  16. Wyslijcie pw o zalegle oplaty.
  17. O to nie dobrze :shake::shake::shake::placz::placz::placz:
  18. To trzeba szukac dalej. Kto pomoze Pati????????????ona nie moze wrocic do schronu. Czy jakas fundacja nie mogla by zaplacic za karme ?? to byloby by latwiej uzbierac na hotel ?????
  19. Dzieki :):) Mgie:):)
  20. [quote name='figanadrzewna'] "Dla Groma od Szarotki, Mayi i Minga" - DOTARŁO !!!:loveu: :Cool!: Jutro Kochana wycenię w kantorze tą wpłatę i dodam do rozliczenia :) i ślicznie dziękujemy :Rose:[/QUOTE] To cale szczescie, bo wyslalam w tym samym czasie do moje Siostry tyle samo i wyjeli. Kartka doszla bez pieniedzy, mysle, ze na jej poczcie ktos siedzi, co wie, ze Ona ma corke w Anglii. Ciesze sie bardzo, ze doszlo:multi::multi::multi::multi::multi:
  21. Grom bardzo prosze o przyzwoite zachowanie mocium panie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. Kobieta co miala robic ogloszenia sie nie odzywa, ale mam jeszcze w zanadrzu druga, tylko pieniadze musza dojsc. Sorry, ogloszenia beda za pare dni:oops::oops::oops:
  23. [quote name='idusiek']no własnie pojawiło się zainteresowanie ludzmi i tym co robią , no i z psami lata jak szalony i z nimi dogaduje się świetnie... tylko z ludzmi nie :shake:[/QUOTE] Idsiek wszystko w swoim czasie, Ogonek dojdzie i do tego, ze bedzie ludzi kochal, tylko trzeba jeszcze chwile poczekac. Ludzie musza kochac jego i to mu sie udzieli. W minie Ogonka widze, ze wszystko bedzie dobrze :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Jest w Brodnicy;)[/QUOTE] Ok :):) to swietnie :):) szukalam na Google, ale nie jestem pewna gdzie jest Brodnica :evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...