-
Posts
27988 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szarotka
-
Łagodny, grzeczny, Idealny Porzucony RUDZIK potrzebuje domu Łódź
Szarotka replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Ja na samym poczatku rozeslalam watek do 10 innych, ale teraz musimy miec wiecej danych i lepsze zdjecia, zeby impakt byl. -
Łagodny, grzeczny, Idealny Porzucony RUDZIK potrzebuje domu Łódź
Szarotka replied to Temida's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Fajni ludzie. Fajna teściowa:) Koniecznie trzeba zdjęcia. I akcję ogłoszeniową. Jakby co, to tu zaglądam, jak się mogę na coś przydać - przewozowo, fotencjowo to dawajcie znać.[/QUOTE] Jestes z Lodzi to dobrze. :):) -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
Szarotka replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']No między innymi ja :diabloti: Anettta też jest ale ma bana, zuzlikowa jest i jeszcze kilka innych ciotek.[/QUOTE] Benki to chyba tez molosy, to ja jestem spokrewniona i tez z zahranicy, wiec moge tylko gebe strzepic:):) bo juz jestem oblozona deklaracjami. -
Łagodny, grzeczny, Idealny Porzucony RUDZIK potrzebuje domu Łódź
Szarotka replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Jak beda lepsze zdjecia to moge znowu zaoferowac bo wykupilam jeszcze na innym bazarku, ale potrzebujemy dobre i przekonywujace zdjecia. -
Wielkie dzieki :):):loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: Dam znac na forum, to jestesmy kwita :):)
-
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
Szarotka replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Tu sa jacys ludzie od Benkow ?? -
Łagodny, grzeczny, Idealny Porzucony RUDZIK potrzebuje domu Łódź
Szarotka replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Z ogloszeni Rudzika nie bylo odzewu?? -
Łagodny, grzeczny, Idealny Porzucony RUDZIK potrzebuje domu Łódź
Szarotka replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Jestem i nic nie widze:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: -
[quote name='Kaja i Aza']A czy nie mozna wystawic alegra cegielkowego, skoro sunia jest pod opieka fundacji?[/QUOTE] Podobno mozna, ale nie wiem czy jest zrobione. Potrzeba nam tu wiecej ludzi, co sie psem interesuja, wiecej cioteczek i wujkow. Hej bractow Onkowe cos cie tak sunie zostawili na pastwe losu ?????????????????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
Rufus już w DOMU !!! :) Przy boku kochającej Pani !!! :)
Szarotka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Freya73']Pozdrawiam Rufusa. Dokladnie, ten "dom" to nie jest dom, to puszka Pandory. Zaloze sie, ze facet niebawem "zaopatrzy sie" w kolejnego psa. Ehhhh ...[/QUOTE] O biedna siostra Rufusa :shake::shake::shake::shake: -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Szarotka replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gonia bo jeszcze bedziemy musialy Ciebie ratowac. -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
Szarotka replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Orpha musze Ci powiedziec, ze ten piesek jest super:):) Moja psica czasami chowa sie i idzie za mna jak sie czuje nie pewna, a Miszka zasuwa przodem i sie wcale nie boi :multi::multi::multi::multi::multi: -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
Szarotka replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Moze mu zrobic ogloszenia ??? -
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
Szarotka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Wyslijcie pw o zalegle oplaty. -
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
Szarotka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
O to nie dobrze :shake::shake::shake::placz::placz::placz: -
Dzieki :):) Mgie:):)
-
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Szarotka replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='figanadrzewna'] "Dla Groma od Szarotki, Mayi i Minga" - DOTARŁO !!!:loveu: :Cool!: Jutro Kochana wycenię w kantorze tą wpłatę i dodam do rozliczenia :) i ślicznie dziękujemy :Rose:[/QUOTE] To cale szczescie, bo wyslalam w tym samym czasie do moje Siostry tyle samo i wyjeli. Kartka doszla bez pieniedzy, mysle, ze na jej poczcie ktos siedzi, co wie, ze Ona ma corke w Anglii. Ciesze sie bardzo, ze doszlo:multi::multi::multi::multi::multi: -
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Szarotka replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Grom bardzo prosze o przyzwoite zachowanie mocium panie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Kobieta co miala robic ogloszenia sie nie odzywa, ale mam jeszcze w zanadrzu druga, tylko pieniadze musza dojsc. Sorry, ogloszenia beda za pare dni:oops::oops::oops:
-
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
Szarotka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']no własnie pojawiło się zainteresowanie ludzmi i tym co robią , no i z psami lata jak szalony i z nimi dogaduje się świetnie... tylko z ludzmi nie :shake:[/QUOTE] Idsiek wszystko w swoim czasie, Ogonek dojdzie i do tego, ze bedzie ludzi kochal, tylko trzeba jeszcze chwile poczekac. Ludzie musza kochac jego i to mu sie udzieli. W minie Ogonka widze, ze wszystko bedzie dobrze :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Szarotka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Jest w Brodnicy;)[/QUOTE] Ok :):) to swietnie :):) szukalam na Google, ale nie jestem pewna gdzie jest Brodnica :evil_lol::evil_lol: