Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Ja zagladam, zeby watek nie zaginal, bo Hero to juz pewnie ............
  2. I jak tam Brina czy jej sie zima nie ima ? a moze wiosna w zapasie da sie we znaki po niewczasie. Rymuje po winie a rano mi minie :):)
  3. Ciotka Ludowa tak Cie dawno nie widzialam :):)
  4. W sumie to tak Ksenia musiala miec w zyciu straszne stresy, ze tak wszystko zre co je w gebe wpadnie. Biedna funia ma takie straty, za ktore niestety nie ma kto kasy pokryc ............
  5. Pstka hopaj i siupaj i domku szukaj!!
  6. [quote name='mc_mother']No to trzeba się zabierać za ogłaszanie księżniczki:)[/QUOTE] To albo bazarek, albo chetna na dogo ???
  7. Pozdrwienia dla Pluto :):)
  8. [quote name='Basieńka1997']Bardzo proszę o zaglądanie na wydarzenie Lali na FB! Wklejam link: [url]http://www.facebook.com/events/391665657517637/[/url][/QUOTE] Rozeslijcie Lale na f.b.
  9. Ale Norek ma kolege jak brata blizniaka :):)
  10. [quote name='sleepingbyday']mam nowe zdjęcia rurka, ale nie mam kiedy wkleić. ake się zbiorę...[/QUOTE] Mamy taka nadzieje.
  11. I jak tam Jula ?? czy po polach hula i sie przytula :):)
  12. No tak, ale czas pomyslec o nastepnym miesiacu.
  13. Miejmy nadzieje, ze szybko sie znajdzie chetny :):)
  14. Ogloszenia pewnie dalej sa akutualne........
  15. [quote name='ksenka1']Mogę dac na 2 tyg DT. Transport w okolice Chociwla. Mogę pojechać po niego za zwrot paliwa. Cudak resztę wie ;)[/QUOTE] O juz jest oferta :):)
  16. [quote name='Cudak']Mi się z kolei nie podoba to jego "podniecenie" na widok kotów i kur, chętnie by je poganiał...[/QUOTE] A co sie dziwisz :):) mlody jest to by gonil :):) moja tez goni, bo chce sie z nimi bawic ;);)
×
×
  • Create New...