Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='Sara2011']Bo my tu jedna wielka rodzina jesteśmy:diabloti:.[/QUOTE] To ja mam prosbe do Rodziny ;) o odwiedzenie od czasu do czasu "mojego" Henia, ktory nie dawno wrocil z adopcji: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/179776-Henio-w-nowym-ds[/url], stad musze sie nim zajac, bo bieda jest ze schroniska w Zamosciu...
  2. Rozejrzalam sie po watku i znam wiekszosc watkowiczek ;)
  3. Wplacilam pieniadze pare dni temu, mam nadzieje, ze doszly ??
  4. W sprawie tytulu napisalam do Szamanki :)
  5. [quote name='andegawenka']Heniutek tak dziwne stoi na tych dodanych fotkach , czy tak mu się stanęło.?[/QUOTE] Heniu zrobisz furore na f.b..
  6. Odezwe sie lada dzien, bo mam rodzine w duzej ilosci.
  7. W Fire fox wogole nie mam mozliwosci edycji. Do ktorego moda mam napisac ???
  8. Ja tez wplacialam, ale chyba nie doszlo.
  9. [quote name='martini77']Buzki dla Henia od jego ciechej wielbicielki:) Jestem tu z nim i Wami, choć nie udzielam sie na wątku.[/QUOTE] To super, im wiecej tym lepiej :)
  10. Henio wplacialm pieniazki i zycze ci wiele szczescia :)
  11. Nie wszystkie psy sie lubia ;) tak jak i nie wszyscy ludzie.
  12. Dalej wisze Wiktorowi, ale co sie odwlecze to nie uciecze ;)
  13. To dobrze, ze Henio wie czego chce ;)
  14. Bede nad nim pracowac. tzn nad tytulem :)
  15. O jej Heniu a co to u Ciebie takie puchy ??
  16. Podniose watek :) Jestem juz w domu :)
  17. Zagladam towarzysko do Zapa :)
  18. Henio inspirujacy :) [quote name='andegawenka']Galeria Henia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (żeby nie zgubić, może wkleić link na początek wątku) [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10440967_253729581485260_2839192699454278008_n.jpg[/IMG][/QUOTE]
  19. Dolecialam i dochodze do siebie. U nas upaly po 29 C i do tego tropik ... Ja tez mam wyrzuty sumienia Jak chodzi o Henia I uwazam, ze jest absolutnie przepiekny. Musimy mu znalezc najwspanialszy domek na swiecie.
  20. Henio a gdzie sa wszystkie ciotki huncwotki ???
  21. Heniu tak mi przykro, ze mam tak malo czasu....
×
×
  • Create New...