Nie wiem jak wyglada to teraz w miejscach gdzie sie daje ogloszenia, ale czy tekst nie jest zbyt dlugi ?i moze dac cos z historii Henia i wlasnie, zeby nie bylo, ze jest taki jak wszystkie inne psy ?
Henio zostal uratowany ze schroniska w Zamosciu, bo sobie tam nie radzil, utykal na lapke, zostal wyciagniety, bo pies, ktorego chcielismy oryginalnie zabrac zniknal i a funia zobaczyla zaraz potem Henia, ktory wygladal jak ostatnia bida z podwinieta lapka, stojacy na uboczu, chudy i chwytajacy za serce. Byla zima i Henio wygladal jak trzy cwierci do smierci. Trafil wtedy do hoteliku u funi, i poniewaz to taki zwykly i do tego czarny kundelek, wiec mimo jego wspanialego charakteru nie mial tzw. brania. Nie pamietam jak p. Beata zobaczyla Henia i tak oto Henio z hoteliku powedrowal do p. Beaty. Henio jednak to nie typ psa obronnego i raczej tez tak nie do konca na wies.
Henio to moim zdaniem wspanialy piesek kundelek do mieszkania w wiekszosci w domu, lub mieszkaniu.
Mysle, ze nie jest klopotliwy i jest pieszczotliwy i przyjacielski :) delikatny. Wiec sie Henio na wsi nie sprawdzil i w zwiazku z tym musial wrocic. Szukamy mu domu, bo Henio to pies towarzysz, przyjaciel i podpora duchowa nowego wlasciciela, piesek do towarzystwa na dobre i na zle :) ( wolalabym na dobre :) :) wiec raczej dla ludzi o pogodnym charakterze i kachajacych zwierzeta :) Henio jest naszym oczkiem w glowie od paru lat i tym razem musi trafic do domu, ktory bedzie pasowal do Henia, tak samo jak Henio bedzie pasowal do niego :)