Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Nie wiem jak wyglada to teraz w miejscach gdzie sie daje ogloszenia, ale czy tekst nie jest zbyt dlugi ?i moze dac cos z historii Henia i wlasnie, zeby nie bylo, ze jest taki jak wszystkie inne psy ? Henio zostal uratowany ze schroniska w Zamosciu, bo sobie tam nie radzil, utykal na lapke, zostal wyciagniety, bo pies, ktorego chcielismy oryginalnie zabrac zniknal i a funia zobaczyla zaraz potem Henia, ktory wygladal jak ostatnia bida z podwinieta lapka, stojacy na uboczu, chudy i chwytajacy za serce. Byla zima i Henio wygladal jak trzy cwierci do smierci. Trafil wtedy do hoteliku u funi, i poniewaz to taki zwykly i do tego czarny kundelek, wiec mimo jego wspanialego charakteru nie mial tzw. brania. Nie pamietam jak p. Beata zobaczyla Henia i tak oto Henio z hoteliku powedrowal do p. Beaty. Henio jednak to nie typ psa obronnego i raczej tez tak nie do konca na wies. Henio to moim zdaniem wspanialy piesek kundelek do mieszkania w wiekszosci w domu, lub mieszkaniu. Mysle, ze nie jest klopotliwy i jest pieszczotliwy i przyjacielski :) delikatny. Wiec sie Henio na wsi nie sprawdzil i w zwiazku z tym musial wrocic. Szukamy mu domu, bo Henio to pies towarzysz, przyjaciel i podpora duchowa nowego wlasciciela, piesek do towarzystwa na dobre i na zle :) ( wolalabym na dobre :) :) wiec raczej dla ludzi o pogodnym charakterze i kachajacych zwierzeta :) Henio jest naszym oczkiem w glowie od paru lat i tym razem musi trafic do domu, ktory bedzie pasowal do Henia, tak samo jak Henio bedzie pasowal do niego :)
  2. To poglaskaj Henia od nas :)
  3. Chyba bedzie dozbierac troche deklaracji, bo miesiecznie zdaje sie brakuje ???
  4. Juz w domu, duzo pije, ale poza tym wyglada ok.
  5. No tak, ale wiadomo lepiej jej bylo niz w schronisku. Dosia nie wiedziala, ze nie byla w swoim domu.
  6. Dzisiaj odbieram moja psice od weta, bo miala cysty na macicy i guza na jajniku....
  7. Ja chcialam sama za bazarek zaplacic, ale mozemy poczekac do wrzesnia.
  8. [quote name='Wojtek7']Dziękuję Melu, jeśli nic się nie wydarzy to sunia w tym tygodniu opuści wreszcie przytulisko:)[/QUOTE] Super :) :)
  9. No tak, smutno, bo juz nie ma Dosi...
  10. Jutro poszukam na dogo bazarku.
  11. No tak, moze jakis bazarek ?? ogloszeniowy.
  12. A ja mam ten watek w subscriptions a nie pamietam skad ;)
  13. Henio czlapaj na gore. Nie pamietam czy ktos robil Heniowi ogloszenia ?
  14. Podniose Dziadka. Jak dostane nr. konta to wplace.
  15. No tak, najpierw pomogla Maupa, ale ja wczesniej napialam do Szamanki i wtedy tytul byl lepiej napisany ;)
×
×
  • Create New...