-
Posts
29118 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by obraczus87
-
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
obraczus87 replied to Shaluka's topic in Off Topic
[quote name='agnieszka32']Jak na 7 tygodni, to spory chłopak! :) [URL]http://images46.fotosik.pl/1989/3ed136f540581b59med.jpg[/URL][/QUOTE] Nie wiem czy to nie kwestia ujęcia :) ale fakt, że wg mnie jest bardzoo długi :) ale nie mam porównania do innych dzieci -
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
obraczus87 replied to Shaluka's topic in Off Topic
My dzisiaj skończyliśmy 7 tygodni :) Oliś już sie uspokoił, już nie jest taki nerwowy jaki był po operacji i powrocie ze szpitala. Bardzo mnie to cieszy. Kilka zdjęć :) [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1976/c22a12f710d9ff1amed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1989/3ed136f540581b59med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1754/f0546ca40aa28274med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
obraczus87 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='AGA35']jupi super !!! Sylwiaso może podaj swoje konto żeby kasiora bezpośrednio do do ciebie poszła ;-)[/QUOTE] Caly czas czekam na konto :) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwija']świetnie :) a jak się czuje obraczus i syn?[/QUOTE] A już dobrze, dziękujemy :) wierzę, że teraz może byc już TYLKO lepiej :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
obraczus87 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Stawiam, że domowe przetwory Mazowszanki i Malagos mają co najmniej... 100 lat przydatności do spożycia :)[/QUOTE] Oby Nutusiu, Oby :) !! -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Mam świetną wiadomość. Kochana i niezastąpiona AKI zgodziła się pomóc w ułożeniu Rufusa :multi: Na bardzo korzystnych warunkach!!! Powiadomiłam Panią Anne o tej propozycji i poprosiłam Ją, aby skontaktowała z Aki w celu omówienia szczegółów. Zresztą Aki już podczas wizyty przedadopcyjnej oferowała swoją pomoc w tej kwestii. Aki bardzo dziękuję :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
obraczus87 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Cześć kochana!!!! Wpadaj czasami, bo smutno nam bez Ciebie:-) A o przetworach u mnie pamiętasz?[/QUOTE] Oczywiście, że będe wpadac :) O przetworach pamiętam, tyle tylko, że przez ten pobyt z Olisiem w szpitalu i wcześniejsze "akcje" nie miałam jak odebrac ich :roll: [quote name='Mazowszanka']Hehe !! To te przetwory z mojego bazarku jeszcze ?[/QUOTE] Kochana a czy one są jeszcze dobre? Mam nadzieję, że tak... -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Pomysł trafiony :) Rufek jest na diecie, bo ma częste biegunki. Odbyło się też kilka wizyty u weta, czekają Go jeszcze badnia krwi i USG, dlatego pomoc z naszej strony jest mile widziana, co mnie bardzo cieszy. Napisałam PW do AKi w sprawie szkolenia Rufusa. Jak się czegoś dowiem napisze o tym. Acha, Rufus uwielbia śnieg. Robi teraz za pług śnieżny ;) Psa na spacerze nie zauważył, ale bezdomnego kota chciał zjeść. No nic, najważniejsze, że ma kochający dom i właścicieli, którzy chcą z Nim pracować. Dostałam dwa zdjęcia mmsem, ale nie moge ich wgrać, jakis błąd mi wyskakuje :roll: Acha zdjęć z bliska nie ma, ponieważ Rufi boi się aparatu. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
obraczus87 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
ODwiedzam wątek po dłuższej przerwie. Wieści z domu Berti cudowne :) Atos na wycieczce wspaniały :) jak On jest piękny :loveu: Kula super :) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Myślałam o tym od samego początku, ale nie wiedziałam czy wyrazicie zgodę :oops: Napisałam wczoraj wieczorem do Pani Anny pytanie o szkoleniowca.. -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Czy sa jeszcze jakies propozycje?? Dostałam maila od Pani Anny. Rufus na spacerach obszczekuje wszystkich i wszystko, Na psy się rzuca, niestety. W ogrodzie czuje sie świetnie. Biega, szaleje. Najbezpieczniej się czuje wcześnie rano i późnym wieczorem, kiedy nie ma takiego zamieszana na ulicach itd. Starszy kot dobrze czuje się w towarzystwie Rufusa, natomiast dwa młodziaki starają się Go unikać :) Generalnie jest ciężko, nawet bardzo, ale Panie sie nie poddają, wkładają mnóstwo pracy i serca, aby poukładać Rufusa. Za co serdecznie dziękuję :) -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
obraczus87 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='edyta12']czesc, wlasnie poszlo 100 zl odemnie dla nexta, ( pay pal marcia) powodzenia[/QUOTE] Pieniadze dostalam, bardzo dziękuję. Zostala pobrana prowizja przez paypal i dla Nexta bedzie kwota 94,75. Bardzo prosze o nr konta na jaki przeslac pieniądze. Wątek podczytuję, niestety byłam z synkiem w szpitalu i dlatego nic nie pisałam.. ale bardzo się cieszę, że zrobił sie taki ruch na wątku :) -
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
obraczus87 replied to Shaluka's topic in Off Topic
Dzieki Kochana :) -
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
obraczus87 replied to Shaluka's topic in Off Topic
Wiola gratuluję :) !!! Długo nas nie było, bardzo dużo się działo... Przez tydzień czasu byłam z Oliwierem w szpitalu. Oli mial operację... nikomu nie życze takich przezyc. Na szczęście już wraca do zdrowia, ja zreszta tez, bo w szpitalu sie rozchorowałam. Zdjęcia niebawem jak znajde dluzsza chwilkę wolnego... niestety przez ten pobyt w szpitalu Oliś stał sie bardzo nerwowy i niespokojny, a ja musze Mu poświęcic jeszcze więcej uwagi... -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Postaram sie napisać w weekend maila do DS. Jeśli wszystko będzie ok, będę chciała rozdysponować pieniążki które zostały po Brutusie-Rufusie. Moja propozycja - na koncie Rufusa pozostała kwota 1632,80zł: - 200zł - Kundelkowa Skarbonka która pomogła w opłaceniu szczepień, obroży Kiltix oraz transportu do psanatorium - 500zł- Tusia zabrana z Korabiewic, która już ponad 2 lata siedzi w hotelu. Miała sponsora z dogo, który pewnego dnia postanowil przestać płacić za Jej hotel i tak powstał dług prawie 2tys. I w ten oto sposób chcąc czy nie chcąc stałam sie w pewnym sensie odpowiedzialna z Tusię. K[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/194858-TUSIA-z-Korabiewic-ZOSTAŁA-SAMA!-dług-za-hotel-wynosi-1500zł-Wizja-schroniska!"]LIK[/URL] - 200zł- Lola zabrana z Korabiewic. Sunia ma juz swoje lata i tez bardzo długo siedzi w hotelu. Na wątku garstka osób... a nie zapowiada się na to, aby Lola znalazła DS. Oczywiście nie ma deklaracji stałych... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217000-Lola-w-hoteliku-brakuje-na-opłacenie-miesiąca-POMÓŻ-PROSZĘ"]KLIK[/URL] - 200zł - Next zabrany z Klembowa w tragicznym stanie. W hotelu siedzi już prawie 3 lata..i tak jak w przypadku LOli, na wątku garstka osób, deklaracji zero, z miesiąca na miesiąc rośnie zadłużenie wobec hotelu... Next jest psem z problemami.. i niestety nie zapowiada się, aby w najbliższym czasie trafił do DS.. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/187569-Dramat-Nexta-duży-dług-w-hoteliku-POMOCY!!!"]KLIK[/URL] Bardzo proszę o informację czy Wszyscy wyrażają zgodę na przekazanie kwoty 1100zł zgodnie z powyższą propozycją. Jest to tylko propozycja, na którą nie musicie wyrazić zgody. Czyli wstępnie z kwoty 1632,80 pozostanie do rozdysponowania kwota 532,80zł. Czy jest jakis psiak, którym się zajmujecie, a który pilnie potrzebuje wsparcia finansowego? -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Witajcie, wpadłam tylko na chwilkę. Oliś wraca do zdrowia, jednak bardzo przeżył pobyt w szpitalu i musze Mu poświęcić jeszcze więcej uwagi. Wieści mam takie same jak napisała Aki. Panie wkładaja mnóstwo pracy w wychowanie Rufusa. Ostatnio otrzymałam smska z informacją, iż Rufi został puszczony luzem na terenie ogrodu :) Rufusek trafił do wspaniałego domu. -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Napisałam maila do Pani Anny. -
zapisuję się u Ślicznotki :)
- 600 replies
-
- 1
-
-
- adopcja psa
- dom tymczasowy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku
obraczus87 replied to Javena's topic in Akcje
Zapisuję wątek.... i poproszę o nr konta, wyślę skromny grosik na potrzeby państwa. -
[quote name='sylwija'] /ciach/ Teraz pytanie: umówiłam się z Alicją 'w pół drogi', czyli w Piotrkowie Tryb. - [B]czy mogę liczyć na pokrycie z pieniążków Teodora kosztów paliwa?[/B] - to jest 160 km w jedną stronę, więc 100 pln byłoby potrzebne. [/QUOTE] Bardzo mocno trzymam kciuki :) Sylwia, ależ głupie pytania zadajesz ;) przeciez to sa pieniądze na potrzeby Teosia. A skoro jest potrzeba opłacenia transportu to chyba sie pytać nie musisz ;) takie jest moje zdanie :)
-
Moja Myszka, która była u mnie na BDT [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/222388-Myszka-po-7-miesiącach-w-BDT-znalazła-dom-Zostaje-u-mnie-na-stałe-)-!!!"]KLIK[/URL] tez była całe życie na wolności. Wystraszona, bała się wszystkiego, każde stuknięcie, upadek jakiegos przedmiotu powodował, że Mysza uciekała... zanim zaczęła wchodzic do kuchni minęlo dużo czasu (bała się podłogi), do drugiego pokoju w ogóle nie wchodziła sama.. długo by opisywać.. w każdym bądź razie na początku lutego minął rok odkąd jest ze mną i nastąpił przełom.. nie wiem na ile miało to związek z pojawieniem się Oliwiera ;) ale zrobiła się bardziej otwarta, chociażby sama wchodzi do drugiego pokoju gdy są drzwi otwarte, potrafi mordką otworzyć sobie uchylone drzwi a do tej pory gdy nie mieściła się przez uchylone drzwi to stała i czekała aż ktoś Jej otworzy je szerzej ;)