Jump to content
Dogomania

obraczus87

Members
  • Posts

    29118
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by obraczus87

  1. [quote name='agaga21']to już bliżej niż dalej ;) na dobrą sprawę w każdej chwili już możesz rodzić :)[/QUOTE] Tylko brzuch mi się jeszcze nie opuścił... a opuszcza się zawsze??:) pytam, bo nie wiem :)
  2. Bidulka. Ale z dnia na dzień będzie coraz lepiej :) mizianko dla Myszolki małej.
  3. Zaczęłam 38tc.... jest juz mi bardzoo ciężko z tym brzuchem...
  4. Aki, dziękuję za wieści :) Miałam dzisiaj dzwonić do p.Ani, ale mam znowu problem z telefonem. Może jak nim rzucę o ścianę, to zacznie ze mna łaskawie współpracować? :cool3: Trzymam kciuki za Brutka :) Chłopak ostatnio dużo przeżył, te częste zmiany miejsca.... ale mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie tylko coraz lepiej :)
  5. trzymam kciuki za niunię....
  6. Cudne psiaki :) Ależ Rico wyrósł :) podobny do mamusi :) To jeszcze został Atos :) Ewcia, a tak zapytam z innej beczki - jak sie czuje K??
  7. Brutus już w swoim nowym domu :) właśnie dzwoniła pani Ania, która wiozła Brutka. Podróż minęła bardzo dobrze. DS rozliczył się z p.Anią za paliwo :) za co dziękuję. Brutku wszystkiego dobrego :) prosze trzymajcie jeszcze kciuki. Te pierwsze dni będą bardzo ważne.
  8. [quote name='sylwija']mam nadzieję, że będą jakie wiadomości, fotki z domku?[/QUOTE] Wiadomości będą na pewno, natomiast nie wiem czy Panie mają aparat (więc o fotkach się nie wypowiadam) :)
  9. [quote name='sylwija']bardzo mocno :)oby to było TO :)[/QUOTE] Innej opcji nie ma. To MUSI być najlepszy dom pod słońcem :)
  10. Wspaniałe wieści. Wszystkiego dobrego Bertuś w nowym domku :) :loveu:
  11. Jestem po rozmowie z Pania Ania (opiekunką Brutka). Dzięki Jej uprzejmości Brutus już w sobotę rano wyruszy do Pani Ani (DS). Tak więc trzymamy kciuki :)
  12. [quote name='gosiaczek1984']co z bazarkiem?[/QUOTE] Gosiaczku, zrobienie bazarku zajmuje masę czasu :) tak więc cierpliwości Kochana :)
  13. Mam troszke swoich porblemów, więc mniej piszę. Ale kciuki za Myszke trzymam. Wszystko będzie dobrze :)
  14. Jutro będę dzwoniła do opiekunki Brutka i ustalimy kwestie transportu - Maciek jeszcze raz dziękuję za pomoc. :) Jesli chodzi o książeczkę zdrowia, to niestety p.Gosia milczy.. a ja nie mam już siły ani ochoty kontaktować się z nią. Ds wie, że książeczki nie ma... niestety Brutus będzie musiał być zaszczepiony p.wściekliźnie po raz kolejny.
  15. [quote name='Maciek777']Jest osoba, która mogłaby zawieźć Brutusa:) Jeszcze nie na 100%, ale bardzo prawdopodobne. Dostanę odpowiedź wieczorem lub jutro.[/QUOTE] Maćku bardzo Ci dziękuję za pomoc :loveu:
  16. [quote name='Pyrdka']Jestem zwolennikiem jak nowi właściciele sami jadą po psiaka.[/QUOTE] Ja też, ale Pani wytłumaczyła, iż ich samochód nie nadaje się do takich podróży (stare auto, pogoda). Ponadto Pani nie czuje sie na siłach jeździć w taką pogodę. I ja to rozumiem. Podczas odwiedzin Pań u Brutusa zostałam poinformowana o tym, że jeśli pogoda się popsuje, będzie potrzebna pomoc. I sie na to zgodziłam. Jestem po rozmowie z p.Anną. [B]Szukamy transportu na trasie Lipka Wielka-Poznań. [/B] Maćku czy istnieje możliwość odrobaczenia Brutka??
  17. Dzisiaj zadzwonie do Pani Anny, aby dogadać szczegóły. Trzeba się zastanowić jak pomóc Paniom w kwestii transportu. Prosze o pomoc w tej kwestii.
  18. Bardzo dziękuję Aki za poświęcenie swojego czasu i wykonanie wizyty :loveu: DZIĘKUJĘ! Nie dzwoniłam do Pani Anny. Dopiero wróciłam od kolejnego lekarza... niestety czuje się coraz gorzej, maluch pcha się na świat a jeszcze powinien posiedzieć w brzuchu 1,5tyg. Jutro postaram się zadzwonić i napisać więcej.
  19. A może Ciocia Nutusia znalazłaby czas, aby napisać tekst do ogłoszeń dla pannicy?? :cool3:
  20. zapisuję... i trzymam za Niego kciuki :) o tych debilach wypowiadać się nie będę.. EDIT: Anett pozmniejszaj zdjęcia z 1 strony bo są za duże :)
  21. Pewnie nikt nie dzwonił w sprawie pannicy.. ehh
  22. Czyli jednak ta łapa to nie objaw stresu... Gosia, Wy to się macie z tym Fredem :)
×
×
  • Create New...