-
Posts
6610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by feliksik
-
[B]Romenka[/B] trzymaj się - wiem że to trudne. Należy zawsze dojrzeć do decyzji - a potem już tylko na przód. A potencjalny DS nie mógłby już wziąć Romka, w w czasie nieobecności załatwić opiekę nad nim?
-
cud miód takie wiadomości, ale po przeczytaniu o piesku z Cieszyna mam i tak już do d... humor
-
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
feliksik replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak strasznie mi przykro... pani Tereso nie mogła Pani tego przewidzieć, Pani dała mu wszystko od siebie, razem z sobą całą -
GINA - cud miłości, znalazła swój wymarzony DOM.
feliksik replied to bernika's topic in Już w nowym domu
zdjęcia piękne, ach jakie oczęta robi -
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
feliksik replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pani Tereso - jestem w szoku, przecież przeszedł badania. co się tam mu stało? jak to, przecież był zdrowy? Boże dlaczego???? Kubuniu... -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
feliksik replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
ale się cieszę, ale nie zapeszam -
ale fajnie
-
aż miło sięczyta takie wieści - ona Panią kocha poprostu
-
[quote name='sabinka40']Haniu szkoda że nie możesz, bo spotkanie organizuję ja z koleżanką;), było by fajnie....ludzi nam trzeba do pomocy w Żorach i okolicy, może znasz kogoś komu warto podsunąć ogloszenie:razz:[/QUOTE] a będzie dużo osób, bo jak wiecie kto będzie to może uda się przesunąć na np. czwartek, bo mi bardzo zależy żeby być, ale kurcze ja niestety każdy piątek mam zajęty. Wiecie co zaczyna się znowu, ciepło na dworze to Paluszek zwiał w sekundę jak otworzylam drzwi, żeby dziecko wpuścić do domu. I jestem w 100% pewna, że miał Pana za właściciela, bo gdzie pobiegł:crazyeye: - do pierwszego Pana którego zobaczył i szedł z nim:mad:, jak gdyby nigdy nic. Zawału przez niego dostanę a jużgo tak pilnuję
-
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
feliksik replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
i jak z wątkiem dla drugiego biedaka? ktoś już założył? gdzie można oprócz FB śledzić co się dzieje? -
[quote name='ania shirley']A może jakieś info o Toffiku-Paluszku , generale w stanie spoczynku???[/QUOTE] spoczynek, to nie wiem kiedy on ma. nawet w nocy łazi. Paznokciami o panele tupie, a ja głupia zlikwidowałam dywany:roll: przynajmniej cisza by była. Lato idzie (wiosnę już omijam, żeby szybciej było:evil_lol:)to jakieś fajne zdjęcia może wtedy porobię, bo teraz to tylko domowe - nie ciekawe
-
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
feliksik replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nano']kolejna tragedia ;( FB: [url]http://www.facebook.com/events/152495268204760/?notif_t=event_invite[/url] [/QUOTE] o rany, jest wątek na dogo? -
[quote name='sabinka40']Witaj Haniu:lol: wpadłam w odwiedzinki i z zaproszeniem... [url]http://forum.wirtualnezory.pl/viewtopic.php?f=94&t=19826[/url][/QUOTE] Iza a idziesz na spotkanie? ja niestety w piątki z dzieckiem jeżdżę na zajęcia o 17.00 i jestem w żorach ok 18.30. jakbyś była to daj znać potem mi opowiesz
-
[quote name='sajlana'][url]http://www.klarucha.eu/psiaki-w-potrzebie/89-ivor-cudo-dla-aktywnych.html[/url] [url]http://www.klarucha.eu/psiaki-w-potrzebie/90-asik-uratowany-z-wypadku-czeka-na-dom.html[/url] klikając w reklamy przekazujemy pieniążki na zwierzaki w potrzebie...należy tylko pamiętać, żeby nie klikać hurtowo (bo zablokują dotacje) - jedna reklama dziennie całkowicie wystarczy :cool3:[/QUOTE] a kliknęłam sobie
-
Aparacik, brak kasy, brak dt!!!Wraca do schroniska:(
feliksik replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
zapisuję biedaczka i trzymam kciuki -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
cafe dla LOvely: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lovely,59618[/URL] cafe dla Łesi: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lesia,59619[/URL]