Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Też off. Szukam transportu Poznań-Toruń. Macie lub widzieliście gdzieś okazjonalny?
  2. Dziękuję Szamanka. Na przyszły raz nie będę się wdawał w jałowe dyskusje. Co do ogłoszeń jest ich sporo. Niewszystkie są na pierwszej. Warto to uzupełnić i sprawdzić, które są aktualne. Zastanowić się czy dodawać na oślep, co może się skoczyć usunięciem dublowanych ogłoszeń, czy dodać na nowych portalach i dodatkowo wyróżniać te bardziej wzięte i znane jeszcze aktualne.
  3. Dziękuję za bazarek dla Dina malami. :lol:
  4. Już jestem. Zaraz wstawię w trzeci post.
  5. [quote name='Aimez_moi']Aresik....:) Kochaniutki....trzymam kciuki za Ciebie.....[/QUOTE] Przyłączam się.
  6. Jak tylko będzie wiadomo coś dokładniej zaraz napiszę.
  7. Proszę o aktualne zdjęcia Pelasi. Chciałbym odnowić część ogłoszeń.
  8. Chcę być z Wami uczciwy. Dlatego to napiszę. Był pierwszy telefon w sprawie Dina. hop! to na któreś z Twoich ogłoszeń. Nie chciałbym na razie okrzyków radości. Wygląda to tak. Zadzwoniła Pani z Warszawy. Dino bardzo Jej się podoba. Będzie rozmawiać wieczorem z mężem. I wtedy będzie wiadomo coś więcej. Minus to duże mieszkanie na pierwszym piętrze. Plus to chęć poznania Dina w weekend jak małżonek się zgodzi. I chęć pracy nad psem, który mało zna mieszkanie. Domka5 jest poinformowana. Czy coś z tego będzie nie wiem. Zobaczymy. Jeśli był pierwszy telefon to może będą następne.
  9. Przydałoby się Szarotka. Martwi mnie mama maluszka.
  10. [quote name='Arktyka']Jacku na pierwszej stronie zrobiles blad....;) 300 zł Opłata na DT od 20.10 do 19.11 ( 03.11 ) 150 zł Opłata na DT od 20.11 do 19.12 ( 24.11 ) ( I rata ) winno byc od 20.11-04.12[/QUOTE] Liczę cały miesiąc. Dlatego tak napisałem. Niestety na razie nie mogę dokonać pełnej wpłaty, dlatego rata. Za kilka dni będzie dobrze. :lol: [quote name='beataczl']do Soni jeszcze zajrze :smile:[/QUOTE] Co u Ciebie beataczl? :lol:
  11. Dziękuję LadyBell za zaproszenie i przepraszam, że dopiero teraz. Troszeczkę później doczytam.
  12. Już jestem. Tylko mi toyota nie przywieź kurczakoluba. :evil_lol: Już jedną taką mam i dostaje zawsze do miseczki 3/4 z moich gotowanych. A jak dołączy maluszek to zostaną dla mnie kostki. :diabloti:
  13. [quote name='gonia66']Ponowie pytam (trzeci lub czwarty nawet raz) i informuje jednocześnie, ze nieuczciwym zagraniem ze strony xmatrix jest fakt, ze wczoraj edytowała pierwszą stronę wątku, dopisując wpłatę od darczyńcy a nie dopisała naszej wpłaty w kwocie 100 zl. W związku z powyższym, ponieważ pieniązki zostały wysłane terminowo a do tej pory nie moge doprosić się potwierdzenia tej wpłaty-prosze ostatni raz i jeśli nie bedzie tego rozliczenia do konca tygodnia, więcej nie będę wysyłała pieniązków na konto xmatrix. Nie moja jest sprawa dopraszanie się o potwierdzenie wpłat i podziękowanaia dla ludzi, ktorzy o Swiatusiu pamietają każdego miesiąca.O to powinna sama zadbac osoba prowadząca watek.Tymczasem każdego miesiąca o to prosze oraz przypominam o podziękowaniu- ktorego darczyncy wplacający do mnie nie widzieli od xmatrix bardzo dawno. W takim razie prosze więc o potwierdzenie wpłaty ostatni raz (podziekuję już sama wszystkim darczyńcom)[B]jesli natomiast sytuacja się powtórzy w kolejnym miesiacu, pieniązki będę przelewala albo bezposrednio na konto Ivette a jesli nie otrzymam danych do przelewu, to na dogo są tysiące piesków w potrzebie.[/B]..na pewno bedzie komu zrobić świąteczny prezent...[/QUOTE] xmatrix daj spokój Twoim przepychankom z gonia66. Z pustego w próżne i Salomon nie naleje. Około 14-ego każdego miesiące ( od stycznia ) będę wpłacał brakującą kwotę deklaracji. Moja za grudzień zaraz wyjdzie. Mam dosyć Twoich roszczeń i żądań gonia66. Możesz przeznaczyć te pieniądze na inne potrzebujące pieski, bo rozumiem, że swoją wypowiedzią, wypowiedziałaś się w imieniu wszystkich osób wpłacających do Ciebie. gonia66. Selavi. Edit Z imienia i nazwiska Jacek Barczak
  14. Nie jestem na 100% pewny. W nocy jeszcze poszukam.
  15. Na pewno kilka osób zagląda po cichu. Zapraszam do ujawnienia się. :lol: Udało się zrobić zdjęcia maluszkowi?
  16. Kojarzycie kogoś z Warszawy z Bielan do przeprowadzenia wizyty w potencjalnym DT? To dla szczeniaczka z innego wątku.
  17. Witaj peja2 na dogo. Agata miałabyś coś?
  18. Poszczęściło się Brysi. Pięknie wygląda.
  19. Wcale nie wątpię, że Mu różki urosną. :diabloti: Zdrowiej toyota.
  20. Napiszcie do lulka . Ona jest podobno z tej okolicy. Jeśli nie sama to może kogoś poleci.
  21. Jaki wątek chcesz założyć Nooks? Edit Yv nie macie miejsca dla suni, a co dopiero dla Jej szczeniaków. Na pewno będzie kilka. Im szybciej będzie sterylka tym bezpieczniej.
  22. To dobrze, że puścił. I niedobrze z tymi pchłami. Zjadł coś? Jak się zachowuje w domu?
  23. Yv, Nooks nie mieszajcie wątków szczeniaczka i suni. Robi się bałagan. Niech każde ma swój. Nie widziałem zgłoszenia suni do sterylki aborcyjnej. Macie weta i orientacyjny koszt? To wystarczy. Odpiszcie na wątku suni.
  24. Zapisuję sobie na razie.
×
×
  • Create New...