Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dawno mnie nie było, a złotóweczek brakuje. Nadal jest to piękna idea. Trzeba ją uwieńczyć sukcesem.
  2. Trochę się faktycznie zapędziłem. Oby jak najszybciej.
  3. Wracam na wątek. Ja mogę pomóc w ogłoszeniach, ale dopiero mogę robić w sobotę.
  4. [quote name='Isadora7']a ja zaglądam do chłopaków aby się odprężyć psychicznie[/QUOTE] Mi też się przyda.
  5. Zrobiłem małego offa na wątku Partyzanta. Może coś da. Na pewno znajdziemy domek. Niestety mam trochę ogłoszeń do zrobienia i nie dam rady od razu. Pewnie dopiero w czwartek. Może ktoś pomoże do tego czasu? Chyba, że ma, ale nie widziałem, bo jak na razie zbieramy na hotelik. Tak?
  6. A teraz wiem czemu o sunię pytałaś. Dziękuję za miłe słowa.
  7. Znów jestem u Bory. To wspaniale, że z dnia na dzień jest troszeczkę lepiej.
  8. I tak to z szelkami. Dla Pako niemodne. Zdjęcia super.
  9. Na wątku Kangurka. Mam nadzieję, że jakoś będę mógł pomóc.
  10. Miło słyszeć, że Kangurek to prawdziwy szczeniak.
  11. Trochę mi się pokomplikowało. Ale postaram się zacząć.
  12. Zaglądam do Redka.
  13. [quote name='ivette3']Akurat tu muszę się nie zgodzić.Magdziak nie zrezygnowała nie tylko z loga .Nie zrezygnowała z metod tej fundacji,a to już nie jest w moim przekonaniu dobrze dla zwierząt.[/QUOTE] Nic nie jest dobre dla zwierząt co niesie niejasności. Eli też nie wyszło to na dobre. Sam też mam sobie wiele do zarzucenia. Niestety to nie pierwsza i ostatnia taka niejasność na dogo. Edit. Psina może trafić do [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174236-MuszAE-siAE-pozbyAE-psa"][/URL]schronu. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174236-MuszAE-siAE-pozbyAE-psa"]Muszę pozbyć się psa[/URL].
  14. [quote name='ivette3']Mam wrażenie ,że fundacja znów coś spaprała a Ty obrywasz.Więc powiem tak.Jutro, a w zasadzie już dzis, o ile dobrze zrozumiałam, czeka Cię podróż .Dobrej nocy Cajus i wracaj tu z Elą szczęśliwie. I nie pozwól sobie odebrać wielkiej Twojej i tylko Twojej zasługi w uratowanym losie tej psinki,przez ......[/QUOTE] Dziękuję ivette. Były i inne osoby chcące pomóc. Koszt tej zasługi jest ogromny. Zbyt duży.
  15. Może i ma, ale jest odcięta od wiadomości. Dopiero jutro mogę zadzwonić. Nie wiem czy się uda zgrać wszystko w czasie.
  16. Logo. Z logiem jest jak z nazwiskiem. Trudno się go wyprzeć. Magdziak nie wyparł się fundacji z która współpracuje. Jako człowiek rozumiem to. Na pewno logo i słowo fundacja do czegoś zobowiązuje. I każdy musi się z tym liczyć. Bez względu na nazwę fundacji.
  17. [quote name='malawaszka']a to samochodem będzie? bo jak nie samochodem to może jednak lepiej w transporterku? ona malutka jest[/QUOTE] Do Łodzi pociąg. Nie wiem czy uda się załatwić transporterek. Raczej marne szanse. Od Łodzi samochód. [quote name='gonia66']Ale sie ciesze Cajus ze zabierasz Ele do siebie..nie chcialbys tez jeszcze innej maleńkiej biduli ktorej nikt nie chce????:([/QUOTE] Jeszcze nie ma Eli u mnie. Kiedyś na pewno jeszcze jakaś bidulka znajdzie u mnie domek.
×
×
  • Create New...