Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Jeszcze troszeczkę Ela.
  2. [quote name='gonia66']No i nam Ela odbije faceta...no....:D[/QUOTE] Na pewno już skradła me serce. Ale muszę je podzielić pomiędzy Inne psiaki. Z tym odbijaniem nie będzie chyba tak źle. Dziękuję goniu za szczerość. Wiem, że to co napisałaś nie było łatwe, a nawet bardzo trudne. Doceniam to osobiście.
  3. [quote name='marysia55']Ela, szerokiej drogi po to nowe, szczęśliwe i bezpieczne życie:p:p:p już widzę jak spychasz Cajusa z wyrka:lol: i mościsz sobie gniazdko :razz:[/QUOTE] [quote name='gonia66']Hihiih..no to będzie się dzialo....:D[/QUOTE] Nie chciałem tego pisać głośno, ale obawiam się, że tak będzie. Jak dowie się, że łóżko jest wygodne to pewnie będę spał na skraju.
  4. Myślę, że podziękowania należą się wszystkim, którzy są na wątku Eli. Są bo chcą pomagać zwierzętom. To jest forum mające pomagać zwierzętom. I mimo wszystko Ich dobro powinno być na pierwszym miejscu. Jeśli chodzi o transport to potwierdzam, że został on załatwiony przez florida blue. I mimo całej sytuacji w tak krótkim czasie udało się go zorganizować. Ode mnie mogę tylko napisać, że miałem mieszane uczucia, ale dobro Eli stało na pierwszym miejscu. florida blue doskonale wie, że nadal będę pomagał w ustalaniu losu Partyzanta i innych zwierząt, a mimo to nie zrezygnowała z pomocy dla Eli i dla mnie. I osobiście szanuję to co zrobiła dla Eli. I mam nadzieję, że inni też to docenią. Chociażby ze względu na Elę. O Eli. Ela ma przerwę w podróży. Z tego co wiem w samochodzie nie sprawia problemów. Jest grzeczna i cichutka. Za to bardzo lubi jeść i opróżnia miski psów i kotów w miejscu gdzie się znajduje. Rusza dalej wczesnym rankiem. Ja wyjeżdżam po Nią o piątej, a o koło ósmej mam spotkanie. Postaram podać informacje z telefonu jak zaakceptuje kolejne zmiany na dogo. Jeśli mi się nie uda postarm się do kogoś zadzwonić. Zdjęcia niestety wkleję dopiero wieczorem. Nadal proszę o trzymanie kciuków. Jeszcze daleka droga przed Elą. A to moja osobista prośba o zainteresowanie się losem innego bezdomnego[URL="http://www.dogomania.pl/threads/147767-Molos-DT-natychmiast-potrzebny"] [U]psa[/U][/URL]. Dla dobra samego psa.
  5. Ela niedługo powinna ruszać w swoją podróż. Dodam tylko, że nie udało się załatwić transporterka. Trzeba mocno trzymać kciuki za Elę.
  6. Super, ze Muki już na miejscu. Oby wszystkie spięcia ucichły.
  7. [quote name='Ra_dunia']to na razie banerek ode mnie: [url="http://www.dogomania.pl/threads/146047"][IMG]http://i46.tinypic.com/8wimnl.gif[/IMG][/url][/QUOTE] [quote name='Lu_Gosiak']superowwy!!!!!!!!!!!!!!!! dzieki Raduniu:loveu::loveu:[/QUOTE] Nic nie mogę dodać. Ra_dunia piękny. W takim razie czekam za zdjęciami.
  8. Mam kilka psiaków po drodze i jedna sprawę do dokończenia, ale w piątek mogę zrobić ogłoszenia.
  9. Czyli teraz po nitce do kłębka i mamy szansę poznać kto był opiekunem Barriego? Nie wiem czy Bary czy Barry?
  10. Moja suczka tak straciła łapkę. Naprawdę są bardzo wdzięczne.
  11. Chyba lilk_a lub Szarotka proponowały mi kiedyś dopisać przy avatarku drobne słowo co do płci. Ile razy można być ciocią jak się jest wujaszkiem.
  12. Raczej masz rację. Tym czas i spokojne ogłoszenia to najlepsze rozwiązanie. Chyba że to bardzo pilne.
  13. Ja mam już kilka po drodze. Postaram się od środy po kilka robić. Na kogo namiary?
  14. Dobrze. Raczej w środę, ale będą na pewno.
  15. I ja podniosę, ale chyba czas na konkrety?
  16. To dobrze, że jest postęp. Postaram się jeszcze w przyszłym tygodniu dołożyć kilka.
  17. A Siemens nie maił jechać na tym czas? Oczy mi trochę szwankują. I nie chcę się cofać po stronach. Samsung w czwartek to by było super.
  18. Nie bardzo mam teraz czas robić ogłoszenia, ale może w środę uda mi się kilka.
  19. Oby się udało i ktoś pokochał parę.
  20. No to chyba wszystko dobrze. Można się cieszyć.
×
×
  • Create New...