Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. [quote name='Ewusek']budujemy, budujemy :-) troszke wiekszy niz zakladalam, bo 21m x 8m :-) juz mamy wykopana dziure w ziemi pod fundamenty i do konca tygodnia jak dostaniemy mape do celow projektowych zrobimy fundamenty... jak dobrze pojdzie to na ferie bede mogla przyjac pierwszych pensjonariuszy :-)[/QUOTE] Świetnie !! :D Gratuluję i życzę udanej inwestycji !! :)
  2. [quote name='UBOCZE']Polecam lekturę: http://www.boz.org.pl/mz/kgb/index.htm a także fotki z przytuliska pani Ewy B., z którą współpracował pan doktor K.: http://www.krezel.ovh.org/ Dziękujemy za linki!! Proszę o wstawienie ich na pierwszą stronę !! Szczególnie ten ze zdjęciami ze schroniska Ewy B. są drastyczne nawet jak dla mnie :(
  3. Jejku jak fajnie :) Może skontaktuj się z Esperanzą telefonicznie: 0 607 077 350 a w ogłaszaniu pewnie, że pomożemy :) :D aż mi humorek poprawiłaś, dziękuję :) :D :D :D
  4. Tak naprawdę to nie był jeden przypadek... Przykładem był Cyprys (imię jakoś w ten deseń) który także miał chyba źle przeprowadzoną sterylkę...
  5. [quote name='KropkaKropka']Które szczeki są w pilnej potrzebie zamieszkania w dt? i gdzie znajdują sie psiaki?[/QUOTE] Cześć psiaków chyba w schronie w Kruszewie, a część w klinice w W-ce
  6. Mogę jedynie podnieść :(
  7. Po prostu temat nie wydał się im ciekawy, albo mają inne, ważniejsze sprawy... Pewni ludzie ustalają które tematy poruszają, a które nie. Sprawą Trevora się nie zajmą, ale dziennikarka którą prosiłam o zainteresowanie się powiedziała, że gdyby była jeszcze taka sprawa, która wymagałaby zainteresowania się mediami prosiła o kontakt. Więc jeśli będzie taka sprawa to pisać do mnie, a ja się z nią skontaktuję :)
  8. [quote name='bebcik']Kika i tak dzielnie działasz. Ja dostane niedługo plakaty i puszki to spotkamy się i dostaniesz "firmową" puszkę :) Byłam dziś w Kruszewie zrobiłam zdjęcia szczeniakom. Zaraz będę wysyłała do esperanzy.[/QUOTE] Super :D a plakacik też jeden mogłabym dostać??
  9. Kto pokocha pięknego Dexter'a??????????
  10. Wolontariusze są, ale jest ich mało, problem z dojazdem i jest tyle psów że nie starcza na spacery czasu :(
  11. [quote name='elinka']U mnie propozycja DT jest nadal aktualna. Dla jednego szczeniaczka - dziewczynki bo mam suczkę. Oczywiście oferuję bezpłatne DT, jedynie na opiekę weterynaryjną prosiłabym o wsparcie. Piesek zamieszkałby z nami w bloku. ;)[/QUOTE] Świetnie !! :D :D :D DZIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKUJEMY :) :D
  12. "Interwencja" nie zainteresuje się sprawą Marka K. i Trevora :(
  13. Przepraszam miałam postawić puszkę jutro, ale się nie wyrobię ze wszystkim :( za dużo na razie mam spraw na głowie :( Przepraszam
  14. Nie ma za co i polecam się na przyszłość :)
  15. CFU to biuro finansowe, ale dobrze i tam postawić narazie. Zrobię plakacik i jak coś to na razie byle jaka puszeczkę postawię, później się podmieni...
  16. W poniedziałek mogę postawić puszkę na NICZYJE w biurze CFU w Ostrołęce. Może coś się zbierze, później myślę także że można by było postawić w jednym z podostrołęckich gimnazjów, jestem ich absolwentką i mam kontakt z SU. Tylko muszę mieć waszą zgodę. . ... no i puszczeczki oczywiście :D
  17. Teraz nie za bardzo mam kaski, bo jak coś to mogę zawieźć go pksem :) jeśli to byłoby jedyne wyjście ... :D
  18. Dark nadal w schronie, tak?? Domek w warszawie dla niego już sprawdzony, a nie ma jedynie transportu, tak??
×
×
  • Create New...