-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
projekt hotelu- pytania czysto techniczne
Kika9004 replied to iskra_wroc's topic in Podróże i wypoczynek
[quote name='Ewusek']budujemy, budujemy :-) troszke wiekszy niz zakladalam, bo 21m x 8m :-) juz mamy wykopana dziure w ziemi pod fundamenty i do konca tygodnia jak dostaniemy mape do celow projektowych zrobimy fundamenty... jak dobrze pojdzie to na ferie bede mogla przyjac pierwszych pensjonariuszy :-)[/QUOTE] Świetnie !! :D Gratuluję i życzę udanej inwestycji !! :) -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Niestety telefony milczą :( -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Domek pilnie poszukiwany!! -
[quote name='UBOCZE']Polecam lekturę: http://www.boz.org.pl/mz/kgb/index.htm a także fotki z przytuliska pani Ewy B., z którą współpracował pan doktor K.: http://www.krezel.ovh.org/ Dziękujemy za linki!! Proszę o wstawienie ich na pierwszą stronę !! Szczególnie ten ze zdjęciami ze schroniska Ewy B. są drastyczne nawet jak dla mnie :(
-
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Jejku jak fajnie :) Może skontaktuj się z Esperanzą telefonicznie: 0 607 077 350 a w ogłaszaniu pewnie, że pomożemy :) :D aż mi humorek poprawiłaś, dziękuję :) :D :D :D -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='KropkaKropka']Które szczeki są w pilnej potrzebie zamieszkania w dt? i gdzie znajdują sie psiaki?[/QUOTE] Cześć psiaków chyba w schronie w Kruszewie, a część w klinice w W-ce -
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
Kika9004 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Mogę jedynie podnieść :( -
Po prostu temat nie wydał się im ciekawy, albo mają inne, ważniejsze sprawy... Pewni ludzie ustalają które tematy poruszają, a które nie. Sprawą Trevora się nie zajmą, ale dziennikarka którą prosiłam o zainteresowanie się powiedziała, że gdyby była jeszcze taka sprawa, która wymagałaby zainteresowania się mediami prosiła o kontakt. Więc jeśli będzie taka sprawa to pisać do mnie, a ja się z nią skontaktuję :)
-
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Smutne, ale prawdziwe :( -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='bebcik']Kika i tak dzielnie działasz. Ja dostane niedługo plakaty i puszki to spotkamy się i dostaniesz "firmową" puszkę :) Byłam dziś w Kruszewie zrobiłam zdjęcia szczeniakom. Zaraz będę wysyłała do esperanzy.[/QUOTE] Super :D a plakacik też jeden mogłabym dostać?? -
Kto pokocha pięknego Dexter'a??????????
-
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Wolontariusze są, ale jest ich mało, problem z dojazdem i jest tyle psów że nie starcza na spacery czasu :( -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='elinka']U mnie propozycja DT jest nadal aktualna. Dla jednego szczeniaczka - dziewczynki bo mam suczkę. Oczywiście oferuję bezpłatne DT, jedynie na opiekę weterynaryjną prosiłabym o wsparcie. Piesek zamieszkałby z nami w bloku. ;)[/QUOTE] Świetnie !! :D :D :D DZIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKUJEMY :) :D -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Przepraszam miałam postawić puszkę jutro, ale się nie wyrobię ze wszystkim :( za dużo na razie mam spraw na głowie :( Przepraszam -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Jakie one słodziutkie :) -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co i polecam się na przyszłość :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
CFU to biuro finansowe, ale dobrze i tam postawić narazie. Zrobię plakacik i jak coś to na razie byle jaka puszeczkę postawię, później się podmieni... -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
W poniedziałek mogę postawić puszkę na NICZYJE w biurze CFU w Ostrołęce. Może coś się zbierze, później myślę także że można by było postawić w jednym z podostrołęckich gimnazjów, jestem ich absolwentką i mam kontakt z SU. Tylko muszę mieć waszą zgodę. . ... no i puszczeczki oczywiście :D -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Teraz nie za bardzo mam kaski, bo jak coś to mogę zawieźć go pksem :) jeśli to byłoby jedyne wyjście ... :D -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Dark nadal w schronie, tak?? Domek w warszawie dla niego już sprawdzony, a nie ma jedynie transportu, tak??