Świetnie słyszeć, że psiak sobie radzi :) Czyli pobyt w schronisku nie miał aż takiego złego wpływu na jego psychikę, psiak nie zamknął się w sobie. Jednak kto wie co by było, gdyby został tam dłużej! Na szczęście psiak jest bezpieczny, myślę, że powoli można rozglądać się za dobrym DS !!
No i czekamy na fotki :D
Może ładne allegro??