Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Podnosze i przepraszam, że nie napisałam tekstu dla psiaczków, ale zwyczajnie nie mam weny :(
  2. Pani Alince to ja do stóp padam za miłość do zwierząt i hotelik, który dał Dziadkowi szansę na godne życie :)
  3. Miło słyszeć dobre wieści :) na zdjęciach wygląda na szczęśliwego :D
  4. ;( niestety, realia schroniska ;( nie ma tylu łapek by przytulić psiaka do siebie ;(
  5. Niedowaga to nic przy szczęściu jakie ją spotkało :)
  6. Niestety nikt nie chce pomóc boksiowi ;( ;(
  7. Nikt nie zapewni mu ciepłego posłania? Ludzkiej ręki gładzącej do pogłowie? Pełnej michy? Ciekawych spacerków na których mogłby poszaleć z właścicielem? On marznie pośród reszty schroniskowej elity.
  8. Bardzo się cieszę, że mała znalazła domek :) Oby i jej siostrzyczka znalazła równie dobry domeczek :D
  9. [quote name='Sabina02']Karat juz od dawna ma u mnie Allegro i wciaz mu odnawiam: [URL]http://www.allegro.pl/item860677070_moglbym_byc_pieknym_psem_potrzebuje_tylko_milosci.html[/URL] Kilka tygodni temu zgubilam wszystkie moje subskrybcje watkow przez to nowe dogo... :mad: Wiele z nich jak narazie nie odnalazlam. :-( Karatka watek odnalazlam dopiero dzisiaj. :shake:[/QUOTE] Dziękuję i przepraszam za zamieszanie. Myślałam, że tamto się już skończyło :(
  10. Słodziutko razem wyglądają :) Gratuluję obydwu pociech :)
  11. [quote name='Cantadorra']To ile to kilosow do Greven?[/QUOTE] Do Szczecina jest [B]559.26 km[/B]. Czyli do Greven jest zapewne troszkę mniej :)
  12. [quote name='Cantadorra']A gdzie jest Kruszewo?[/QUOTE] Pod Ostrołęką w województwie mazowieckim :)
  13. Świetnie słyszeć, że psiak sobie radzi :) Czyli pobyt w schronisku nie miał aż takiego złego wpływu na jego psychikę, psiak nie zamknął się w sobie. Jednak kto wie co by było, gdyby został tam dłużej! Na szczęście psiak jest bezpieczny, myślę, że powoli można rozglądać się za dobrym DS !! No i czekamy na fotki :D Może ładne allegro??
  14. [quote name='Freya73']Co ten pies ma na kregoslupie, przeciez to nie sa otarcia, czy odlezyny? [COLOR=gray]Dlugo szukalam tego zbiorczego watku ...[/COLOR][/QUOTE] Na pierwszy rzut oka wygląda mi na przypalenia :(
  15. [quote name='Kibaa']Moja Leja pojawiła się wreszcie w MP. :) `Światło nadziei` Ogromnie się ciesze, bo cóż próbowałam przez jakiś rok tam się wbić z fochami, ze raz wysyłałam a raz nie. ^___^ Łiii.[/QUOTE] Gratuluję :) Przepiękne zdjęcie :D Podoba mi się także fota: "Wierne spojrzenie" :) :D
  16. Aktualizowałam wpłaty jednorazowe. Możecie sprawdzic czy dobrze, bo nie jestem pewna. Nie uwzgledniałam tam wpłat z deklaracji stałych :)
  17. Trzymam kciuki za domek!!! Także popytam o kogoś do sprawdzenia ....
  18. [quote name='Greven']Kruszewo występuje w kilku województwach...[/QUOTE] w. mazowieckie, okolice Ostrołęki
  19. Na hotelik mamy już całą kwotę miesięcznych deklaracji :) Brakować pewnie będzie tylko na takie aktualne sprawy jak lekarstwa, wizyty u weta i badania, ale ile tych pieniążków potrzeba dowiemy się po pierwszej wizycie Dziadka u weta
  20. Kolejny piękny psiak w schronie :(
  21. Dziadek jedzie na badanie dopiero po Nowym Roku
×
×
  • Create New...