-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
Jak tak ogłoszeniowo się zrobiło to chyba się nie pogniewacie jeśli zaproszę was na bazarek z którego dochód będzie przeznaczony na psinkę z niedowładem tylnych kończyn :( http://www.dogomania.pl/threads/177830-Psie-sweterki-KUP-TERAZ-do-31-01-2010-na-FRUZIAE *** Także jestem z wami i trzymam kciuki by wszystko wyszło na prostą :)
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]Przypominam o bazarku: :)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/177830-Psie-sweterki-KUP-TERAZ-do-31-01-2010-na-FRUZIAE[/url] -
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Przypominam o bazarku :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/177830-Psie-sweterki-KUP-TERAZ-do-31-01-2010-na-FRUZIAE[/url] -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Bardzo pięknie :) -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Super wiadomość! Aby więcej takich ludzi :) no i wszystkie psiaka rozdane :) Co powicie na to by w tym wątku dać tytuł, coś w ten deseń: Szczeniaki w DS, teraz matka czeka na dom. dać jej zdjęcie i tu zacząć jej szukać domku, albo właściwie można zrobić nowy wątek, ten zamykamy i przenosimy się na nowy :) choć osobiście jestem za niezaśmiecaniem dogo i lepiej gdyby szukano jej domeczku tutaj :) wiem, że zagmatwałam, moja specjalność ;p -
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
To z tej twojej córy niezły fotograf się szykuje :D -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Kolejny niewidomy dziadek?? :( dopiero co jednego takiego stamtąd wyciągnęliśmy :( a tu kolejny :( -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolina_g_k']Pani czytala o Belgach, wie ze to pies z ktorym trzeba pracować. Pisze do mnie, ze nie moze sie doczekac. Pytala czy nie ma opcji zeby ktos przyjechal do nich na wizyte po tym jak wezma Malinkę, jesli w najbliższym czasie nikt do wizyty przedadopcyjnej sie nie znajdzie. Sterylka oczywiscie jak najbardziej i wszystko bardzo swiadomie. Ja tu "tylko sprzatam" ale wydaje mi sie, ze nic zlego w tym wypadku sie nie okaże. Byla sklonna nawet zaplacic za mala jesli stowarzyszenie przyjmuje takie rozwiazanie. Mowilam ze sunia dopiero od dwoch dni moze wychodzic na spacery i brudzi jeszcze w domu. Nie jest to dla niej problem. Tak czy inaczej ja czekam na decyzje ;)[/QUOTE] Pani wydaje się sensowna :) Trzymam kciuki żeby to był TEN domek :) -
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Oj Fruziu, Fruziu :( -
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Po sterylce to psiaki są w biurze, więc na razie aż tak zimno nie powinno jej być, ale po jakimś czasie znów będzie musiała iść do kojca :( i czekać aż ją odbierzecie :) I zgadzam się z Kaną ms_arwi jesteś wielka!! :) -
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
A ha :) Chyba, że tak :) w końcu z Poznania trochę drogi ... -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że nie będzie musiał długo czekać na swój kochany domeczek :( -
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
teraz tylko żeby transport się znalazł jakby co :( -
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
ms_arwi nie wiesz jak bardzo poprawiłaś mi humor :) Nawet bardziej niż po wygranym meczu z Niemcami :)