Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Przepraszam, że nie umiem Ci pomóc, ...a tak bardzo bym chciała :(
  2. Niestety nie mogę pomóc :( Chciałabym by wszystko się udało i psiaki znalazły domek i ty byś wreszcie znalazła spokój w życiu :( Czasami los jest dla nas tak niełaskawy :(. ale czemu dla tych, którzy na to nie zasługują?? :(
  3. 12 000 zł to kupa kasy, ale myślę, że można spróbować zebrać taką sumę :) Od prezydenta miasta w którym pani ta mieszkała, od wolontariuszy, od gazet, które może mogły by pomóc, od sponsorów, od ludzi dobrego serca (...)
  4. Dropisław dał czadu! :) Co jak co, ale lepiej niech Bercik nie daje takich popisów :D
  5. Jak taki duży psiak chuchnie to od razu cieplutka będzie :) Muszę ten patent wypróbować z moją beńką :D
  6. Jak tak ogłoszeniowo się zrobiło to chyba się nie pogniewacie jeśli zaproszę was na bazarek z którego dochód będzie przeznaczony na psinkę z niedowładem tylnych kończyn :( http://www.dogomania.pl/threads/177830-Psie-sweterki-KUP-TERAZ-do-31-01-2010-na-FRUZIAE *** Także jestem z wami i trzymam kciuki by wszystko wyszło na prostą :)
  7. [B]Przypominam o bazarku: :)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/177830-Psie-sweterki-KUP-TERAZ-do-31-01-2010-na-FRUZIAE[/url]
  8. Przypominam o bazarku :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/177830-Psie-sweterki-KUP-TERAZ-do-31-01-2010-na-FRUZIAE[/url]
  9. Super wiadomość! Aby więcej takich ludzi :) no i wszystkie psiaka rozdane :) Co powicie na to by w tym wątku dać tytuł, coś w ten deseń: Szczeniaki w DS, teraz matka czeka na dom. dać jej zdjęcie i tu zacząć jej szukać domku, albo właściwie można zrobić nowy wątek, ten zamykamy i przenosimy się na nowy :) choć osobiście jestem za niezaśmiecaniem dogo i lepiej gdyby szukano jej domeczku tutaj :) wiem, że zagmatwałam, moja specjalność ;p
  10. To z tej twojej córy niezły fotograf się szykuje :D
  11. Kolejny niewidomy dziadek?? :( dopiero co jednego takiego stamtąd wyciągnęliśmy :( a tu kolejny :(
  12. W górę jeszcze dziadku, to co nie ma kto wybrać dla niego imienia?? Co powiecie na: TACYT :)
  13. [quote name='karolina_g_k']Pani czytala o Belgach, wie ze to pies z ktorym trzeba pracować. Pisze do mnie, ze nie moze sie doczekac. Pytala czy nie ma opcji zeby ktos przyjechal do nich na wizyte po tym jak wezma Malinkę, jesli w najbliższym czasie nikt do wizyty przedadopcyjnej sie nie znajdzie. Sterylka oczywiscie jak najbardziej i wszystko bardzo swiadomie. Ja tu "tylko sprzatam" ale wydaje mi sie, ze nic zlego w tym wypadku sie nie okaże. Byla sklonna nawet zaplacic za mala jesli stowarzyszenie przyjmuje takie rozwiazanie. Mowilam ze sunia dopiero od dwoch dni moze wychodzic na spacery i brudzi jeszcze w domu. Nie jest to dla niej problem. Tak czy inaczej ja czekam na decyzje ;)[/QUOTE] Pani wydaje się sensowna :) Trzymam kciuki żeby to był TEN domek :)
  14. Przydałoby się zaktualizować posty z psiakami do adopcji bo linki nie działają :( ** Przy okazji zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177830-Psie-sweterki-do-31-01-2010-na-FRUZIAE[/url]
  15. Po sterylce to psiaki są w biurze, więc na razie aż tak zimno nie powinno jej być, ale po jakimś czasie znów będzie musiała iść do kojca :( i czekać aż ją odbierzecie :) I zgadzam się z Kaną ms_arwi jesteś wielka!! :)
  16. Więc jesteśmy 350 zł na plusie :) czyli nie jest źle... :) Myślimy cioteczki, myślimy nam imieniem :)
  17. A ha :) Chyba, że tak :) w końcu z Poznania trochę drogi ...
  18. No dobra moje propozycje: Aldo, Andrus, Baca, Bej, Bo, Brytan, Cenzor, Faworyt, Filo, Hadżi, Kamrat, Kusy, Niemój :), Kobalt, Tacyt No to wybierajcie :)
  19. Mam nadzieję, że nie będzie musiał długo czekać na swój kochany domeczek :(
  20. Po tym zdjęciu zasługuje na WARIAT :lol:
  21. teraz tylko żeby transport się znalazł jakby co :(
  22. ms_arwi nie wiesz jak bardzo poprawiłaś mi humor :) Nawet bardziej niż po wygranym meczu z Niemcami :)
×
×
  • Create New...