Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Ja nadałabym mu SZMAL, bo jestem dopiero co po obejrzanym meczu POLSKA-NIEMCY ;) Czekamy na propozycje ;p
  2. W górę kochana, w górę ....
  3. [quote name='elinka']Paolettko, nie rezygnuj! Przyjrzyj się dobrze pieskom - [url]http://images40.fotosik.pl/244/018b142c5b25ac45med.jpg[/url] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_6_1.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] ogonki mają inne! :) Enter ma czarny!! :)
  4. Tym razem od Shel :) [IMG]http://i48.tinypic.com/9biwyv.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/9az1va.jpg[/IMG] wstawcie je wszystkie do pierwszego postu :)
  5. Ale piękna :) :)
  6. [quote name='ms_arwi']To prawda, ze sunia jest piekna i kusi niezmiernie, to prawda, ze w schronisku nie jest jej na pewno najlepiej... Jednak nie chcialabym podejmowac pochopnej decyzji, zeby potem nie okazalo sie to nieudana adopcja. Dlatego tak bardzo prosze o sprawdzenie suni. Jesli w schronisku jest to niemozliwe, to moze w okolicy jest jakis szkoleniowiec, ktory podjalby sie tego? Chetnie zaplace za taka sesje ze szkoleniowcem dla suni zeby poznac blizej jej charakter. W razie czego, podaje swoj numer telefonu: 504 830 231 - moze osoby, ktore maja z nia blizszy kontakt moglyby powiedziec mi cos wiecej na temat sunieczki.[/QUOTE] Bardzo mi się podoba, że od razu mówisz, że nie chcesz się śpieszyć, dobrze to o Tobie świadczy :) Ja chętnie wzięłabym ją na tydzień w ferie i sprawdziłabym ją, ale niestety w domu jest małe dziecko, bo siostra zwaliła się na głowę i niestety nie mogę ryzykować, a moja decyzja musi być zaakceptowana przez wszystkich członków z rodziny. Po drugie jak nie do domu to jedynie do kojca, gdzie niestety nie ma budy, bo się ostatnio jedna rozpadła :) Ale może dało by się poprosić właścicielkę schroniska by ja sprawdziła, a z tym szkoleniowcem to może ktoś inny będzie wiedział coś więcej bo ja nie słyszałam o szkoleniowcu w Ostrołęce :) nasza kochana dziura ;p
  7. banerki od CaneSs :) [IMG]http://i46.tinypic.com/142cwuf.png[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/k03mug.png[/IMG]
  8. Dobrze że psiak przybędzie do Polski i będzie miał szansę na domek z odpowiedzialnym właścicielem :)
  9. Zobacz jak kusi Cię tymi swoimi pięknymi oczkami ze zdjęć :) Ona nie krzyczy, ona szepcze: :"weź mnie..." :D
  10. Tekst powalający :) wysłałam smsika :)
  11. Ona jest boska :) Po prostu anioł, nie pies ;p
  12. Jest boska!! Trzeba rozglądać się za DS, bo szkoda jak tak marznie w schronie :(
  13. [quote name='ms_arwi']Sluchajcie, uzgodnilismy wlasnie z moim chlopakiem i naszym wspollokatorem, ze chcemy adoptowac astka :) Mamy w domu niespelna 2letnia sunke pelna energii, kochajaca inne psy i zabawe. Chcielibysmy, zeby do niej dolaczyla jeszcze jedna sunia, rownie kochajaca zabawe jak nasza. Mamy na oku juz pewnego szczeniaka astkowego (pinkmoon :loveu: ), ale z uwagi, ze moj chlopak i wspollokator woleliby bardziej podrosnieta sunie (8mies-2latka), chcialabym Was prosic o podeslanie mi info (linkow do watku, zdjec), jesli znacie odpowiednia kandydatke :)[/QUOTE] Ależ proszę: [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5175/img1556y.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/177627-2-letnia-AMSTAFKA-w-schronie[/url]
  14. Czy są jakieś statystyczne dane ile psiaków zostało wyadoptowanych w 2009 roku z Kruszewa??
  15. Przydałoby się uzbierać na jej sterylkę! :)
  16. Ojej :( Trudno będzie uzbierać taką deklarację w tydzień ;(
  17. [quote name='doddy']Ciotki, może zabierzmy go chociaż do hotelu??? Szkoda, by został uśpiony bo właściciel ciapa (bądź wet, skoro to błąd formalny). Czy jest szansa, że ktoś dorzuci się do hoteliku? My mamy strasznie dużo psiaków i niestety deklaracji na nich tylko kilka. Teraz bierzemy sunię ze Skarżyska z wyrokiem.[/QUOTE] Ile kosztuje taki hotelik za miesiąc?? Nie orientuje się za bardzo w cenach :(
  18. Słodziutko razem wyglądają :) Jak tak się na nich patrzy to tak jakby lepszego połączenia dwóch psów nie było :) A ostatnie zdjęcie jest rozbrajające :) pomyśl nad wysłaniem go na konkurs fotograficzny MP :)
  19. Podbijam karacika :( kochany w górę :(
×
×
  • Create New...