-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
W górę kochana, w górę .... -
[quote name='elinka']Paolettko, nie rezygnuj! Przyjrzyj się dobrze pieskom - [url]http://images40.fotosik.pl/244/018b142c5b25ac45med.jpg[/url] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_6_1.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] ogonki mają inne! :) Enter ma czarny!! :)
-
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Tym razem od Shel :) [IMG]http://i48.tinypic.com/9biwyv.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/9az1va.jpg[/IMG] wstawcie je wszystkie do pierwszego postu :) -
pokochaj Ampera- łaciatego miśka w typie bernardyna!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
W górę beńki!! :) -
Ale piękna :) :)
-
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='ms_arwi']To prawda, ze sunia jest piekna i kusi niezmiernie, to prawda, ze w schronisku nie jest jej na pewno najlepiej... Jednak nie chcialabym podejmowac pochopnej decyzji, zeby potem nie okazalo sie to nieudana adopcja. Dlatego tak bardzo prosze o sprawdzenie suni. Jesli w schronisku jest to niemozliwe, to moze w okolicy jest jakis szkoleniowiec, ktory podjalby sie tego? Chetnie zaplace za taka sesje ze szkoleniowcem dla suni zeby poznac blizej jej charakter. W razie czego, podaje swoj numer telefonu: 504 830 231 - moze osoby, ktore maja z nia blizszy kontakt moglyby powiedziec mi cos wiecej na temat sunieczki.[/QUOTE] Bardzo mi się podoba, że od razu mówisz, że nie chcesz się śpieszyć, dobrze to o Tobie świadczy :) Ja chętnie wzięłabym ją na tydzień w ferie i sprawdziłabym ją, ale niestety w domu jest małe dziecko, bo siostra zwaliła się na głowę i niestety nie mogę ryzykować, a moja decyzja musi być zaakceptowana przez wszystkich członków z rodziny. Po drugie jak nie do domu to jedynie do kojca, gdzie niestety nie ma budy, bo się ostatnio jedna rozpadła :) Ale może dało by się poprosić właścicielkę schroniska by ja sprawdziła, a z tym szkoleniowcem to może ktoś inny będzie wiedział coś więcej bo ja nie słyszałam o szkoleniowcu w Ostrołęce :) nasza kochana dziura ;p -
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
banerki od CaneSs :) [IMG]http://i46.tinypic.com/142cwuf.png[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/k03mug.png[/IMG] -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Zmienił się całkowicie :) -
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Zobacz jak kusi Cię tymi swoimi pięknymi oczkami ze zdjęć :) Ona nie krzyczy, ona szepcze: :"weź mnie..." :D -
amstaff Czesio ma DOM ... bądź szczęśliwy chłopaku :D
Kika9004 replied to chalimala's topic in Już w nowym domu
Czesiu do domku, migiem ;) -
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Tekst powalający :) wysłałam smsika :) -
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Ona jest boska :) Po prostu anioł, nie pies ;p -
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Jest boska!! Trzeba rozglądać się za DS, bo szkoda jak tak marznie w schronie :( -
[quote name='ms_arwi']Sluchajcie, uzgodnilismy wlasnie z moim chlopakiem i naszym wspollokatorem, ze chcemy adoptowac astka :) Mamy w domu niespelna 2letnia sunke pelna energii, kochajaca inne psy i zabawe. Chcielibysmy, zeby do niej dolaczyla jeszcze jedna sunia, rownie kochajaca zabawe jak nasza. Mamy na oku juz pewnego szczeniaka astkowego (pinkmoon :loveu: ), ale z uwagi, ze moj chlopak i wspollokator woleliby bardziej podrosnieta sunie (8mies-2latka), chcialabym Was prosic o podeslanie mi info (linkow do watku, zdjec), jesli znacie odpowiednia kandydatke :)[/QUOTE] Ależ proszę: [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5175/img1556y.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/177627-2-letnia-AMSTAFKA-w-schronie[/url]
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Czy są jakieś statystyczne dane ile psiaków zostało wyadoptowanych w 2009 roku z Kruszewa?? -
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Przydałoby się uzbierać na jej sterylkę! :) -
[quote name='doddy']Ciotki, może zabierzmy go chociaż do hotelu??? Szkoda, by został uśpiony bo właściciel ciapa (bądź wet, skoro to błąd formalny). Czy jest szansa, że ktoś dorzuci się do hoteliku? My mamy strasznie dużo psiaków i niestety deklaracji na nich tylko kilka. Teraz bierzemy sunię ze Skarżyska z wyrokiem.[/QUOTE] Ile kosztuje taki hotelik za miesiąc?? Nie orientuje się za bardzo w cenach :(
-
Słodziutko razem wyglądają :) Jak tak się na nich patrzy to tak jakby lepszego połączenia dwóch psów nie było :) A ostatnie zdjęcie jest rozbrajające :) pomyśl nad wysłaniem go na konkurs fotograficzny MP :)
-
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Więc czekamy na fotki :) -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Podbijam karacika :( kochany w górę :(