Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. [quote name='andzia69']chyba wyłącze komouter i telefon:([/QUOTE] Niestety to nie zmieni sytuacji :(
  2. Niedługo będą pieniążki z bazarku :) Dobry każdy grosz, tylko szkoda że tego grosza tak mało będzie :(
  3. [quote name='esperanza'] Kto na dogo zajmuje się benkami?[/QUOTE] [B]Tu jest wątek benków a na nim pełno osób od benkopodobnych :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/133903-Bernardyny-do-adopcji-CaA-a-Polska[/url][/B]
  4. Jak pierwszy raz zobaczyłam zdjęcia maluchów pomyślałam, że świetnie nadawać się będą do psich sportów :) Zdanie swoje podtrzymuje i jak widzę miałam rację co potwierdza Lara :) - agility, tropinie, posłuszeństwo dodałam bym także w przyszłości frisbee :)
  5. [quote name='ms_arwi']Aparat mam nawet przygotowany ;) Moj brat rozmawial tez z pania ktora prowadzi hotel u nas w Puszczy Zielonce (Mia byla u nich w Sylwestra), powiedziala, ze w razie czego zawsze u niej miejsce jest dla jakiegos psiaka ze schroniska, a co do kwoty to na pewno sie dogadamy, czy zeby karme dostarczyc chociaz.[/QUOTE] Dobra wiadomość!! Czyli jak coś to DT płatne mamy dla jakiejś bidy :) A co do bulków w schronie to chyba tylko dwa:) Frida i ta troszkę agresywna :)
  6. [quote name='Helga&Ares']Odświeżę mu allegro:([/QUOTE] Świetnie! Może tym razem coś się ruszy :)
  7. Super!! Ja także będę niecierpliwie czekać na fotki!
  8. A to baardzo przepraszam :) daty nie sprawdziłam :D
  9. Nie wiem, czy było to już wklejane, ale nawet drugi nie zaszkodzi :) [INDENT]OSTRZEŻENIE! Przekazano mi wiadomość by[COLOR=red] uważać na rodzinę[/COLOR] prawdopodobnie Romów [COLOR=red]mieszkających na południu Polski a dokładniej z [B]TARNOWA[/B].[/COLOR] Wyszukuje ona [COLOR=red]psy na portalach aukcyjnych[/COLOR], [COLOR=red]w schroniskach[/COLOR] i w innych możliwych miejscach gdzie są one oddawane praktycznie za darmo. Stawia na konkretne [COLOR=red]PSY RASY [B]AMSTAFF I ROTTWEILLER[/B][/COLOR], Ich [COLOR=red]Cel to [B]WALKI PSOW I SZKOLENIE DO WALK[/B][/COLOR] W ZAGROŻENIU MOGA BYC TAKZE INNE [B][COLOR=red]BULLOWATE[/COLOR][/B] ale tez i [B][COLOR=red]BOKSERY[/COLOR][/B] Mimo, iż są z południa Polski szukają nawet w Warszawie. Dlatego bardzo ważne jest, [U]by to ostrzeżenie trafiło w każdy zakątek Polski [/U]do wszystkich osób, które mogą im przeszkodzić. Jedna z dogomaniaczek (basiagk) trafiła do tej rodziny w celu przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej. Czujna postawa i odpowiednia rozmowa wyjaśniły wszystko. Rodzina przyznała, że jak nie zaadoptują tego psa to na allegro maja upatrzone inne. Członek tejże rodziny podjął temat psich walk wykazując się na ten temat wiedzą. Wiedzą, której nie posiada osoba niemająca styczności z takimi rzeczami. To nie była wiedza czysto teoretyczna wyczytana na Internecie czy zasłyszana w radiu…. Zacytuję teraz osobę, która była na tej wizycie przedadopcyjnej: „Byłam u nich na wizycie przedadopcyjnej. Rodzina tak na oko romska, mieli już 2 nakazy eksmisji. Rotacja psów w ich domu była duża. Mieli dziadka, po którego śmierci zostały dwa kundelki. Chcieli je uśpić ale dozorczyni wybłagała moją sąsiadkę zęby wzięła jedna sunię. Gdy ta tam poszła, dzieciak właśnie kopnął suńkę, a ten niby amstaff psisko miało z 80 kg, o którym ci opowiadano leżał na zanieczyszczonej szmacie, robił pod siebie. Podobno ostatnio był tam jakiś szczeniak ale już zniknął. Te rzeczy wiem od sąsiadki bo ona zna tę rodzinkę. Błagała mnie żeby im żadnego psa nie dawać, bo psy są okropnie traktowane. A moje spostrzeżenia. Chłopak niestety wygadał się na temat kumpli którzy organizują walki psów na działkach. Opowiadał, że niby uratowali sunię amstaffke przed śmiercią ale oddali ją kumplowi na rozmnażanie a gdy opowiadał o tym wielkim amstaffie jak go tresował wspomniał o biciu smyczą. A alarm wszczęłam, bo pokazali mi inne psy które szukają na allegro gdyby ta adopcja nie doszła do skutku. Wyszukałam ludzi i daje wszystkim znać. A o krakowskim schronie mówił szczególnie, że tam dzwoni i pisze ale nikt nie odpowiada. Uwaga! Ci ludzie bardzo dobrze grają!” Końcówka ich numeru telefonu …..225 [CENTER][CENTER]Nie bądź bierny/-a i przekaż tę wiadomość dalej. [/CENTER] [CENTER]Tu chodzi o życie naszych mniejszych braci!!!!!!![/CENTER] [/CENTER] Zainteresowanych dokładniejszymi danymi na temat opisanej rodziny udziela Basia pod adresem mailowym: [COLOR=blue][email protected][/COLOR] [/INDENT]
  10. Wiem, że nie masz teraz do tego głowy, ale spróbuj napisać ogłoszenie o adopcji Hagiego i poroznoś je do wszystkich miejsc w wawie, gdzie spotykają się własciciele psów: kliniki, sklepy itp. Psiak musi szybjko znaleźć dom.
  11. Podnosimy!!! Box został dodany na moją prośbę na stronę fundacji SOS Bokserom :) http://www.bokserywpotrzebie.pl/psy/boxkruszewo.htm
  12. To wy o północy na te spacerki chodzicie??? :)
  13. Także nie mogę się doczekać :) Mała będzie miała swój kochający, cieplutki domek :)
  14. [B]Lekarze z AMBUVETU podejrzewają u niej zapalenie tarczki trzeciej powieki[/B] :( Jeszcze w sobotę postaram się pojechać do mojego weta, niech da mi jakieś krople...
  15. Kurczę z każdym dniem coraz więcej tych nabytków. Psów w innych typach ras nie ma aż tak wielu.... zastanawiam czym to jest spowodowane ...
  16. I co z psiakiem? Jak wyszły badania??
  17. Ale z niego wygodniś!! :) Słodziutko śpi :D
  18. [quote name='Vectra']Moja suczka ma to samo , więc się nie martw na zapas ;) czasem oczko się podrażnia i się tak dzieje ... to się nazywa jakoś tak fachowo - zwichnięcie czegoś tam ;) nie pamiętam tych specjalistycznych nazw Ale warto by zobaczył to lekarz wet , bo jak to to wypada za często , to może uszkodzić oko ...[/QUOTE] Dziękuję, że mnie trochę uspokoiłaś :) Wet na pewno to obejrzy :) już ja tego dopilnuję :D
×
×
  • Create New...