-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
[quote name='Tośka_m']A my możemy się pochwalić tym, że to my ją prezentujemy na zdjęciu w artykule ;)[/QUOTE] Naprawdę?? Ale fajnie !! gratuluję :)
-
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Dostaliście numer konta, czy mam przesłać?? :) -
[quote name='agaciaaa']Ja też wysyłałam smsa na tą karmę, ale nie doszedł :roll: Na drugi dzień dostałam raport, że dostarczenie nie powiodło się. Nie wiem, może za wcześnie wysłałam, czy coś takiego.[/QUOTE] Mogło tak być...
-
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Suka miała mieć robioną dzisiaj ta sterylkę?? mam nadzieję że szybko dowiemy się jak poszedł zabieg :) -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']i ja dorzucam 20 zł[/QUOTE] dziękujemy :) uzupełnię pierwszą stronę :) -
U mnie to było tak: wysłałam smska z odpowiedzią. Przychodzi zwrotny: przykro mi, odpowiedź nieprawidłowa. Wysyłam z inną odpowiedzią. Zwrotny: przykro mi, odpowiedź nieprawidłowa. To już pewna siebie wysyłam trzeciego z ostatnią z możliwych odpowiedzi. Zwrotny: przykro mi, odpowiedź nieprawidłowa. Ja całkowicie zmieszana, ale po dłuugim czasie dzwonią i pytają o adres :)
-
Też się cieszę, a moje psy jeszcze bardziej :D Siostra ciągle powtarzała: biedny listonosz :D że musiał to dotachać do nas :D
-
Są jacyś chętni?? :) moim zdaniem przydałyby się nowe fotki, pies na pewno zmienił się, to jeszcze szczeniak, szybko rośnie :)
-
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
Kika9004 replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Miło czytać takie wieści :) -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
Kika9004 replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Dużo jeszcze psiaków do adopcji zostało?? -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki by w wyjazd w sobotę wypalił :) aż strach myśleć jak ona biedaczka tam marznie :( -
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Jest prześliczna :) Zazdroszczę Fruziakowi :) ale należy jej się to co najlepsze :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
kto jest autorem tego zdjęcia: [IMG]http://farm4.static.flickr.com/3529/3804680674_a6edbe9365.jpg[/IMG] chciałabym dać je do kampanii o sterylkach :) Potrzebna zgoda autora :) macie tę fotkę w większych rozmiarach?? -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Nie boimy się. Benia jest psem bardzo potrzebującym kontaktu z człowiekiem. Izolacja w kojcu to dla niej będzie kara.[/QUOTE] Aha. Dziękuję za odpowiedź. Zawsze nurtują mnie takie sytuacje, gdzie ktoś mówi że tego dużego, puchatego psa trzeba trzymać w domu :) Moja gdyby siedziała w domu to jednym machnięciem ogona potrafiła by sprzątnąć wszystko ze stołu :) niezgrabne to troszkę :D -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza'] najlepiej do domu z ogrodem, ale z nocowaniem w domu [/QUOTE] Dlaczego tak boicie się dać bernardyna do kojca? To są psy które świetnie przystosowują się do warunków. Wystarczy dobrze ocieplona buda i kojec najlepiej jakoś zabezpieczony przed dużym wiatrem, zadaszony. -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Ma 2 imiona- Benia, a ze schroniska Fabia Nadal nie mamy transportu, wniosek, że z zabiegu dziś nici. Na taksówkę na taką trasę nas nie stać :-([/QUOTE] Szkoda, bo im psina będzie dłużej w ciąży tym większe konsekwencje niesie za sobą zabieg :( -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='elinka']Ależ wcale nie ma robić tego sama, pomożemy Karolinie z Elipsą. Jednak potrzebna tu jest obustronna współpraca, a Karolina napisała, że na wątku nie będzie już więcej się udzielać.[/QUOTE] Tak tez myślę, że raczej nikt by jej z problemem nie zostawił, ale dobrze mówisz że potrzebna jest OBUSTRONNA współpraca. Nie ma co się obrażać tylko szukać najlepszego wyjścia z tej sytuacji dla psiaka :) -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Kontaktować najlepiej z esperanzą lub jayo chyba, masz do nich tel.? jeśli chodzi o warunki na drogach to masz rację ! Lepiej nie zapuszczać się tak daleko :) ale niedługo ma być troszkę lepiej :) -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Podnosimy biedaczka... Cały czas mam nadzieję :) -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Czyli Karolina powinna zacząć szukać jej nowego domu na własną rękę :) -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
A macie już jakiś wstępnie ustalony termin odbioru suczki ze schroniska?? :) Rozmawiałyście z esperanzą? -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='saJo']Witam! To ja zaproponowalam DT dla Laski. Z transportem nie ma problemu, moge sama po nia jechac, auto na gaz wiec i koszta nie powinny byc duze. Na belgach jest robiona zbiorka pieniedzy dla Laski. Ja nic nie chce w zamian, chetnie zajme sie suczka, tylko nie moge jej sponsorowac, bo sama jestem zadluzona po chorobie mojego psa.[/QUOTE] Dziękujemy w imieniu Laski :) Mam nadzieję, że suczka długo u Ciebie nie zagości i migusiem znajdzie cieplutki i kochający domek :) -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Przesłałam numer konta. POTRZEBA WIĘCEJ PIENIĄŻKÓW. Cioteczki proooooszę :(