Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Przepraszam za offa, ale potrzebna PILNA pomoc dla Kruszewskiej bernardynki!! http://www.dogomania.pl/threads/179128-Benia-wraca-z-adopcji-za-chwilAE-urodzi-trzeba-DT-dla-niej-i-malucha-POMOCY Suka ma na dniach urodzić szczeniaka, wraca z adopcji i potrzeba DT dla niej i malucha... POMOCY :(
  2. [B]Przepraszam za offa, ale potrzebna PILNA pomoc dla Kruszewskiej bernardynki!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/179128-Benia-wraca-z-adopcji-za-chwilAE-urodzi-trzeba-DT-dla-niej-i-malucha-POMOCY[/url] Suka ma na dniach urodzić szczeniaka, wraca z adopcji i potrzeba DT dla niej i malucha... POMOCY :( [/B]
  3. [quote name='Robaczekk']Dlaczego uśpic???????????[/QUOTE] Osobiście popieram tą decyzję, gdyż nie wolno mnożyć cierpienia, a szczeniaki lepiej uśpić, a nie skazać je na życie w schronisku :( bernardyny potrafią rodzić dużo szczeniaczków :(
  4. [size="4"][color="red"]błagamy o pomoc dla suczki !!![/color][/size]
  5. [SIZE="5"][B]Otrzymana pomoc finansowa:[/B][/SIZE][SIZE="4"] [B]Jaaga[/B] + 20 zł [B]Ciencienia[/B] + 20 zł [B]paoletta[/B] + 50zł _____________________ [B]Razem: 90 zł[/B] [B]Wydatki:[/B] [U][B]sterylizacja[/B] - 481,50zł (450zl+VAT) [B]antybiotyk Augumentin i Trilac[/B] 55,35zł [B]paliwo 04.02- przewiezienie do Komorowa[/B]- 44,17 [B]paliwo 05.02- przewiezienie pod Pomiechówek[/B]- 66,32zł [B]10 dni pobytu w płatnym d[/B]t- 200zł ____________ [B]razem:847,34zł[/B] [/U][/SIZE] [B][SIZE="4"]Aktualny stan: [/SIZE][/B] [SIZE="5"][B][COLOR="red"]-[/COLOR] 757.34 zł[/B][/SIZE]
  6. [SIZE="5"][B][COLOR="red"]Fabia już po zabiegu sterylizacji aborcyjnej. Był nerwowy okres, ale suka zaczyna dochodzić do siebie. Nadal prosimy o pomoc pieniężną. trzeba uregulować długi za sukę. Fabia szuka DS. [/COLOR][/B][/SIZE] [I][SIZE="4"]Zimno. Włóczę się kolejne długie dni po tym mieście. Przeganiają mnie z miejsca na miejsce. A mi jest zimno. Nie mam gdzie się położyć, co zjeść... Patrzę na każdego przechodzącego człowieka z nadzieją, że zabierze mnie do swojego domu, nakarmi, da do picia cieplutką wodę. Niektórzy udają, że nie widzą. Ale inni biją, kopią, rzucają we mnie śniegiem i każą iść stąd. A ja tylko jestem głodna... Zaraz... ktoś podchodzi do mnie uśmiechając się i pokazując smakowite paróweczki. Boje się, ale podchodzę. Jestem przecież taka głodna. Kobieta zakłada mi obrożę i podpina smycz. Idę z nią chętnie. Zawiozła mnie na jakąś działkę, nakarmiła, napoiła i dała cieplutkie miejsce do spania. Radowałam się na myśl, że już jestem bezpieczna. Chyba zrobiłam to za wcześnie. Następnego dnia zawieziono mnie do schroniska. Miałam tu swoją miskę, swoją budę i mnóstwo towarzyszy do zabaw, miałam własną sforę. Byłam tam około miesiąca, aż któregoś dnia zapakowali mnie do samochodu i ciepło głaskali mówiąc że wreszcie los się do mnie uśmiechnął i jadę do własnego domku. Nareszcie, ktoś mnie pokocha... To była dobra rodzina, dawali mi jeść, bawili się ze mną. Ja też chciałam się z nimi bawić i gdy któregoś dnia mieliśmy świetną zabawę z synem państwa, skarcili mnie mocno. Zamknęli w kojcu i kazali tam siedzieć za karę. Powiedzieli, że zaatakowałam ich dziecko... ja tylko się bawiłam. Jestem łagodna i spokojna, czy naprawdę myślisz, że mogłam ugryźć? Chcą znów mnie oddać. Jest jeszcze jeden problem – mianowicie jestem w ciąży! Za około tydzień urodzę... Zawiozą mnie do schroniska i będę musiała rodzić na zimnym betonie, wśród sfory innych psów. Dobrzy ludzie mówią, że będzie trzeba uśpić szczeniaki i zostawić tylko jednego. Dobrze, jeśli tak ma być lepiej... Tylko czy nie zasługuję na to by swoje dziecko wychowywać w godniejszych warunkach? Kto mi pomoże? Kto da mi DT dla mnie i mojego dziecka. Ja nie proszę, ja błagam... [B]Benia została adoptowana, a teraz państwo chcą ją oddać. Powodem jest to że suka zaatakowała ich syna. Jest też w 7 tygodniu ciąży i niedługo urodzi. Szukamy dla niej PILNIE DT, w którym będzie mogła urodzić i wychować to jedno dziecko. Resztę trzeba będzie uśpić. Proszę wspomóżcie Benię. Nie zostawcie jej na lodzie... [/B][/SIZE] [/I] [IMG]http://zapodaj.net/images/a93d12162897.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8793/img3940i.jpg[/IMG] [IMG]http://zapodaj.net/images/dbe6b5accae4.jpg[/IMG]
  7. U mnie w domciu pojawił się [B]ADULT BIOSCH + JABŁKA [/B]:) Przed chwilą dostały tego pierwszą porcję. Wszystkie psiaki wcinały chętnie :) Dwa z nich to tak różnie mi jedzonko wcinają, raz chętnie, raz mniej ale dziś to najmniejsza z nich taka szczęśliwa że o dokładkę prosiła. oczywiście dosypałam jej kilka kulek choć nie powinnam :) Tylko bardzo nie podoba mi się cena tych karm. Kosztuje ona 14 zł /1 kg :( to nie tak tanio :( Znacie może jakieś hurtownie, gdzie brali by za ta karmę taniej? Wyliczyłam, że worek 11,5 kg starczy mi jedynie na 17 dni :( Czyli miesięcznie około 300-400 zł :( :angryy::-o
  8. [quote name='koosiek']gdy za Dog Chow płaciłam ok.[B] 9 zł/kg)[/B].[/QUOTE] Teraz Dog Chow kosztuje [B]6,10 zł/kg[/B] :D (oczywiście zalezy jeszcze gdzie kupujemy :) )
  9. [quote name='kameo']Po konsultacji sobotniej dostane zalecenia do dalszego leczenia/rehabilitacji Fruzi. Jesli bedzie taka potrzeba, postaram sie znaleźć w Bydgoszczy miejsce, w ktorym bedzie mozna sunie rehabilitowac. Jak na razie, na pewno bedzie potrzebowala ograniczenia ruchów i dalszego przesiadywania w klatce. Powolutku bede wydłuzac czas wychodzenia i w koncu kiedyś bedziemy mogli z sunią biegać :) Syn( 12l) wczoraj kupił Fruzi obroże za swoje kieszonkowe i juz przygotował miejsce na klatke obok swojego łóżka u siebie w pokoju:cool3:. Cała rodzina czeka z niecierpliwościa na przyjazd nowego czlonka rodziny ( no moze koty niekoniecznie:mad:, ale jakos to będzie) Zdjecia bedą, postaram sie co jakic czas zdac relacje co u nas slychać. Trzymajcie kciuki za dobra diagnozę w sobote![/QUOTE] Jak miło słyszeć, a właściwie czytać takie słowa :) Mam nadzieję, że w sobotę dowiecie się, że suńka jest już prawie zdrowa :D Trzymam kciuki i życzę powodzenia :D
  10. Przed chwilą przyszła do mnie paczka z karmą dla psów :) W styczniowym numerze był konkurs, do wygrania różne karmy :) wygrałam [B]BOSCH BIO ADULT [/B](11,5 kg) z ekologicznych surowców dla psów dorosłych :) :D
  11. Prezenty do prenumerat dają chyba co dwa miesiące więc trzeba zerkać na promocje i prezenty :) Lepiej poczekać aż coś fajnego będzie :)
  12. [quote name='vpassione']Do mnie coś styczniowy numer nie może dotrzeć :shake:[/QUOTE] chyba lutowy :) Ja już przeczytaną mam gazetkę :D Co do dzwonienia do redakcji, to ja kiedyś nie dostawałam prenumeraty, zadzwoniłam i migusiem przyszło :D
  13. [CENTER]:Cool!: :Cool!: :Cool!: [B]Suczka nareszcie dostała szansę na domek !![/B] :Cool!::Cool!::Cool!: Dzięki Niczyim nie skończyła w schronie, gdzie na pewno nie miałaby odpowiedniej opieki !! [B]dziękujemy[/B] !! :) :Cool!::Cool!::Cool!:[/CENTER]
  14. Miejmy nadzieję, że ktoś szybko zobaczy w nim to coś :) i postanowi go przygarnąć pod swoje skrzydła :)
  15. [quote name='kameo']Po cichutku zagladam od samego poczatku. Czas sie ujawnić;) Jestem zainteresowana adopcją Fruzi. Zarejestrowałam sie na Dogo własnie w celu znalezienia psa dla siebie. Miał to byc pies tzw nieadopcyjny i w typie owczarka ale przede wszystkim nieagresywny w stosunku do kotów. Taki warunek pies musi spełniac z bardzo waznego powodu-jestem uzytkowniczka Forum Miau i tzw. domem tymczasowym. Mam w domu dwójke kocich rezydentów i oprócz tego momentami po kilka kotów do adopcji i stąd warunek pro-kociego charakteru psiaka. Fruzia jak na razie testy kocie przechodzi na czwórkę z plusem ale dzieki zaangazowaniu DIF :loveu:juz za kilka dni bedzie na piątkę z plusem:p Jesli malutka bedzie mogła iść do nowego domu po konsultacji to natychmiast jestem gotowa ja zabrać. Warunki domowe mozna sprawdzić, zapraszam na wizyte przedadopcyjną. Pies nie bedzie siedział w kojcu, będzie miał cały teren działki do biegania oraz duzo miłosci z naszej strony. Jedyne co jej grozi to rozpieszczenie, ale nad tym postaram sie zapanowac;) Napisałam do Stowarzyszenia z propozycją adopcyjną, trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Aj tam napisać :) najlepiej zadzwonić :) esperanza - 607 077 350
  16. Ogłoszenia o tym, że w schronisku przebywa amstaffkowata suńka były na Mojej - Ostrołęce. Sama je dawałam. Jeśli ktoś na prawdę by jej szukał, poznał by ją po zdjęciach :) Dużo osób oddaje lub wyrzuca psiaka po tym jak urodzi im się dziecko. Miałam taką sytuację w śród znajomych. Na szczęście oddali innym ludziom i teraz psiak jest szczęśliwy i zadbany bo trafił do dobrych ludzi (wiem, bo mieszkają w tej samej miejscowości). innym razem znów słyszałam o tym, że ludzie mieli owczarka niemieckiego. Piękny pies i bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Uciekał z kojca bo tak bardzo pragnął być z człowiekiem, że szukał wyjścia by tylko spotkać się z ukochanymi ludźmi. Biegał po wsi, nikogo nie ugryzł, nie zaczepiał. Właściciele byli bardzo zapracowani. Aż wreszcie wywieźli go daleko do lasu, bo bali się że ludzie ze wsi zaczną dzwonić na policje że im pies ciągle ucieka :(
  17. Astka już w nowym domciu :) Pojechała do Poznania do dogomaniaczki :D [IMG]http://serv31.enterupload.com/d2/i/00092/nxwdpzxckp39.jpg[/IMG] Wraz ze swoją nową siostrzyczką :) [IMG]http://serv32.enterupload.com/d2/i/00092/b97mi326y5g3.jpg[/IMG] Więcej fot tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177627-Astka-ma-juA-najwspanialszy-DS-w-Poznianiu/page13[/url]
  18. [quote name='ms_arwi']Otoz to ;) Frida jak na grzeczna panienke przystalo ma biale podkolanoweczki, nie to co lobuziak Mijor ;) Biedna Frida nie wytrzymuje tez tempa nadawanego przez Mie, w sumie to nie znam psa, ktory by wytrzymywal :-P Ale mysle, ze jak wyzdrowieje i pobedzie na odpowiedniej diecie, to da rade :)[/QUOTE] Myślę, że Frida jest jeszcze osłabiona po mrozach które spędzała błąkając się po Ostrołęce a potem w schronie w którym także przebywała nazewnątrz... Na pewno dojdzie do siebie :)
  19. Boskie psiaki :) świetnie razem wyglądają :D siostrzyczki :D
  20. [quote name='Lara']Box ma ogloszenia na: psy.pl adopcje.org mojpupil.pl przygarnijzwierzaka.pl odopcjapsa.pl adopcjepsow.org cdn.[/QUOTE] Dziękuję, dziękuję przeogromnie :D
  21. Tak się cieszę, że szczęśliwie dojechaliście :) Pogoda fatalna, ale i to was nie powstrzymało :). Trzymam kciuki by dziewczyny szybko się dogadały. Co do grzybicy to nawet nie wiedziałam, ciekawe czy w schronie suka przez weta była badana... Ale mam nadzieję, że szybko z tego wyjdzie :) Czekam na fotki :)
  22. To na razie czekamy na allegro :)
×
×
  • Create New...