-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
HUSKY MALAMUTY - bezdomne szpice wątek zbiorowy
Kika9004 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[B]Prosimy o pomoc! Znaleziono psa husky, pani nie może go zatrzymać, trzeba go gdzieś umieścić, pomocy !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/179559-Znaleziony-husky-ok-PA-onska-natychmiast-potrzebny-DT-i-transport-DZIS?p=14067753#post14067753[/url][/B] -
Witam. Chciałabym poprosić bardzo serdecznie o podmianę zdjęć naszego kruszewskiego Karacika. Psiak miał ścinaną sierść i zmienił się nie do poznania ;) [url]http://psiegrane-marzenia.pl/pokochajmnie.php?imie=Karat&id=533[/url] Nowe fotki: [url]http://img682.imageshack.us/img682/2497/img1581w.jpg[/url] [url]http://img62.imageshack.us/img62/7483/img1576d.jpg[/url] Z góry dziękuję :)
-
Życzę powodzenia :D
-
[quote name='Daga & Maks']niby tak ale nie po to się płaci żeby przysyłali kilka miesięcy później :mad:[/QUOTE] Też jestem tego zdania, ale spróbuj wytłumaczyć to dziennikarzom z MP :D
-
Prezenty do prenumeraty przysyłają kilka miesięcy po wysłaniu pierwszej gazety. Więc nie przejmuj się bo u nich zawsze jest poślizg :) prezent dosyłają w oddzielnej kopercie niż przysyłają gazetkę więc tym też się nie przejmuj :D
-
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Ale Karacik ma teraz ogloszen!!! :multi: [B]A ja chcialam tylko dodac, ze Allegro mu odnawiam caly czas.[/B] :lol:[/QUOTE] Bardzo dziękuję :) w imieniu swoim i Karacika. Mam nadzieję, że już za chwilę ktoś wypatrzy to przepiękne psisko i zakocha się w nim na zabój :) -
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Boskie te Twoje dziewczyny :) Zdjęcia super :) Widać, że adopcja dobrze wpłynęła na obie suki. Z tym moczeniem to myślę, że jest to spowodowane strachem przed tym, że nie wrócisz i znów zostanie porzucona. Taka jest moja wersja :) -
rottweiler Kroll po roku oczekiwania znalazł wspaniały dom!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Boski psiak. :) Oby szybko znalazł kochający domek :) -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Biedna psina... Trzymam kciuki za jej szybki powrót do zdrowia. -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, dziękuję, dziękuję najmocniej jak mogę :) Ja niestety nie mam czasu wystawiać ogłoszenia, a tak bardzo się martwię, że psiak nadal w schronie. -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aska7']Dajcie jakiś znak, bo mi pokrywka skacze.[/QUOTE] Wysłałam smska do jayo. -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA'] ludziom się wydaje że one do budy do kojac i do pilnowania !!!![/QUOTE] Dobre sobie! W moim przypadku to jak moja Sara pilnuje to każdego wpuści jeszcze wyliże w podziękowaniu, że ktoś ją odwiedził; :) jedyne co może złodzieja odstraszyć to jej natarczywość i ogon która ciągle jest w ruchu a psiak ma trochę siły :) Nieraz miałam siniaki po spotkaniu z tym prze szczęśliwym psem :) bernardyny to nie są psy obronne :) -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Laska na pewno szybko przywyknie do nowych warunków i nie zatęskni za starymi czasami :) Zaczyna się jej własna, nowa historia i oby nie zabrakło w niej szczęśliwych momentów :) -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolina_g_k']Sunia dostarczona :) Do nas grzeczna, przylepa taka. W samochodzie psa nie ma, jak tylko wsiądzie to grzecznie się kladzie i można zapomnieć, że się ja wiezie ;) Jest teraz w cieple, w domu.[/QUOTE] Wzięłaś ją na DT?? :) -
rottweiler Kroll po roku oczekiwania znalazł wspaniały dom!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
W górę, w górę, w górę ... Może trzeba by było porobić mu nowe foty? -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]Witam. proszę osobę administrującą stronę schroniska o dodanie banerki tej strony:[/B] [URL="http://www.bernardyn.com.pl/"][B]http://www.bernardyn.com.pl/[/B][/URL] [B]W dziale NASI PRZYJACIELE jest kod do niego. Za to, że my wstawimy ich banerk. Oni wstawią nasz :) [/B] -
[quote name='Tośka_m']Nie, w lutowym numerze moja suka pojawiła się po raz pierwszy. Moje zdjęcia pojawiały się natomiast w gazecie już kilka razy. A Loka jest zdolna bezsprzecznie ;)[/QUOTE] czyli znasz dziennikarzy MP ?? :) Dobrze wiedzieć, będę wiedziała do kogo uderzyć jak będę chciała praktyki na wakacje sobie załatwić :D :) heh.
-
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[B]Właśnie wpłaciłam 102 zł ze sweterkowego bazarku dla fruzi :) Proszę o potwierdzenie jak wpłata dojdzie :)[/B] -
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='DIF']Nie zazdrość! Jak chcesz to Ci też taką kupimy. Jakoś się złożymy na dogo :eviltong: [/QUOTE] Naprawdę?? Ale bym zaszpanowała, pokazując się z taką na mieście :D wszystkie psy w okolicy będą mi zazdrościć :) -
[quote name='Monika z Katowic'] [B]Na co czekamy?[/B] :([/QUOTE] Nie ma kto poprowadzić jej sprawy :(