Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Noo Jabłonna po mojej:-) Czyli tej lepszej stronie w-wy. Ammounie bazarek z kosmetykami fajowy:-)
  2. A ja wysłałam Tobie Karinko skromne 10zł, i jutro wrzucę Ciebie na alegratkę.
  3. Daj proszę linka do Mika, bo nie wiem czy mam
  4. Sleeping kiedy będziesz w parku, daj znać, wpadnę i ja. Najlepiej na kom, masz mój nr.
  5. Świadomie zawiozła psa do schroniska i oddała, bez informowania, że otrzymuje leki, że jest chory na serce. Oszukała, wszystko zrobiła w sposób zaplanowany i z premedytacją, wymyśliła cały opis zdarzeń znalezienia Dakara. Jeśli go nie chciała jej obowiązkiem było skontaktowanie się z osobą od której psa brała, z kim podpisywała umowę adopcyjną. To co ona zrobiła jest po prostu straszne...............Brak słów. Nic jej nie usprawiedliwia.
  6. Moje tak samo reagują na placki ziemniaczane:-)
  7. Marta gdzie zrobiłaś im ogłoszenia? Ja na alegratce, i chciałam na gumtree ale tam chyba jedna osoba może dać jedno ogłoszenie.
  8. Czy Nija cos wie? Obraczuś też miałaś być u psiaków?
  9. Najwidoczniej same. Ile te ogłoszenia u Lady Swallow kosztują, daj linka jak jest. Możę wykupić innym psiakom Pani Iwony, tym co dałam na alagratkę?
  10. Śliczna jest. Jak rozmawiałam z panią Iwoną, właśnie mówiła, że CZekoladka ma domek.....:-)
  11. Pogubiłam się, a z jakiej jesteś fundacji Idusiek?
  12. ooo to jest Pani zainteresowana...... Trzymam kciuki!!!
  13. Śliczna, ona jest do malutkiej Molly podobna. A co z tą mamą......
  14. Nie znałam Flipa wcześnie, nie wiem jakie miał oczy. Ale wg mnie, cos się dzieje. Chciałabym się mylić i dobrze by było, ale ma bardzo czerwone spojówki i czerwoną białkówkę, czyli to co jest normalnie koloru białego. Patrząc w jego oczy, miałam wrażenie jakby jego spojówki były lekko podpuchnięte i jakby te zaczerwienienie dochodziło na obszar juz poza spojówką czyli na skórę wokół gałki oka. Tak jakby przekrwione te oczka. Nie miał wydzieliny ropnej. A przynajmniej ja nie widziałam nic coby wypływało z oka. Uważam, że powinien zobaczyć go lekarz. Może on ma jakiś stary stan zapalny spojówek, który przeszedł w przewlekłe zapalenie. Może to jakiś zespół suchego oka. Może to objawy alergii. W razie gdyby miał przepisane krople, trzeba by facetowi wytłumaczyć dokładnie, jak ma zakraplać. Czynność po czynności. Umycie rąk, odkręcenie, nie dotykanie czubka buteleczki do oka ani od niczego innego itd.
  15. Jak dobrze, że Tineczkę pokochali:-) I jaka kochana maleńka, nie wpuszcza ludzi, obszczekuje, bo wie, że to jej domek i trzeba pilnować:-)
  16. Czyli 8 maja zaczyna się szczęśliwy okres dla Molly. Po raz 1szy, Molly wejdzie do własnego prawdziwego domku:-) Własnymi łapeczkami przekroczy próg swego domku ze swoim Państwem:-) To już nie wysyłamy deklaracji?
  17. Płaćcie płaćcie. Sorki, że tak mówię, ale lepiej zapłacić i niech kasa zostanie, niż nie zapłacić i okaże się, że Kumpel nie pojechał...... Albo zapłaćcie ale za parę dni, a za parę dni Kumpel już będzie w domku, więc nie zrobicie tych przelewów;)
  18. Co za stworzenia, tyle przejdą, takie chore są, a na człowieka zawsze się otworzą..... To jest piękne
×
×
  • Create New...