-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Potrzebne koce, ogłoszenia, karma! Kilkadziesiąt psów uratowanych!
Awit replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Noo Jabłonna po mojej:-) Czyli tej lepszej stronie w-wy. Ammounie bazarek z kosmetykami fajowy:-) -
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
Awit replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Daj proszę linka do Mika, bo nie wiem czy mam -
Bonzo już ma Wspaniałych Ludzi i jest szczęśliwy, dziękujemy.
Awit replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
U pieseczka pustka...... -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
Awit replied to mru's topic in Już w nowym domu
Sleeping kiedy będziesz w parku, daj znać, wpadnę i ja. Najlepiej na kom, masz mój nr. -
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
Awit replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Lusieńko co tam, maleńka? -
A jest na alegratce?
-
12-letni,umierający ON-kowaty DAKAR-już zaTM
Awit replied to Ania i Kajber's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Świadomie zawiozła psa do schroniska i oddała, bez informowania, że otrzymuje leki, że jest chory na serce. Oszukała, wszystko zrobiła w sposób zaplanowany i z premedytacją, wymyśliła cały opis zdarzeń znalezienia Dakara. Jeśli go nie chciała jej obowiązkiem było skontaktowanie się z osobą od której psa brała, z kim podpisywała umowę adopcyjną. To co ona zrobiła jest po prostu straszne...............Brak słów. Nic jej nie usprawiedliwia. -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Awit replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Moje tak samo reagują na placki ziemniaczane:-) -
Potrzebne koce, ogłoszenia, karma! Kilkadziesiąt psów uratowanych!
Awit replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Marta gdzie zrobiłaś im ogłoszenia? Ja na alegratce, i chciałam na gumtree ale tam chyba jedna osoba może dać jedno ogłoszenie. -
Czy Nija cos wie? Obraczuś też miałaś być u psiaków?
-
Najwidoczniej same. Ile te ogłoszenia u Lady Swallow kosztują, daj linka jak jest. Możę wykupić innym psiakom Pani Iwony, tym co dałam na alagratkę?
-
Potrzebne koce, ogłoszenia, karma! Kilkadziesiąt psów uratowanych!
Awit replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest. Jak rozmawiałam z panią Iwoną, właśnie mówiła, że CZekoladka ma domek.....:-) -
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
Awit replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Pogubiłam się, a z jakiej jesteś fundacji Idusiek? -
Bonzo już ma Wspaniałych Ludzi i jest szczęśliwy, dziękujemy.
Awit replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Jak pieseczek? -
ooo to jest Pani zainteresowana...... Trzymam kciuki!!!
-
Szczeniaki z LISIEJ NORY! 5sz. EX-DZIKUSÓW MA DOMY!!! Mama nadal w lesie :(
Awit replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Śliczna, ona jest do malutkiej Molly podobna. A co z tą mamą...... -
Flipery już na własnych kanapach :) Powodzenia maluchy!
Awit replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Nie znałam Flipa wcześnie, nie wiem jakie miał oczy. Ale wg mnie, cos się dzieje. Chciałabym się mylić i dobrze by było, ale ma bardzo czerwone spojówki i czerwoną białkówkę, czyli to co jest normalnie koloru białego. Patrząc w jego oczy, miałam wrażenie jakby jego spojówki były lekko podpuchnięte i jakby te zaczerwienienie dochodziło na obszar juz poza spojówką czyli na skórę wokół gałki oka. Tak jakby przekrwione te oczka. Nie miał wydzieliny ropnej. A przynajmniej ja nie widziałam nic coby wypływało z oka. Uważam, że powinien zobaczyć go lekarz. Może on ma jakiś stary stan zapalny spojówek, który przeszedł w przewlekłe zapalenie. Może to jakiś zespół suchego oka. Może to objawy alergii. W razie gdyby miał przepisane krople, trzeba by facetowi wytłumaczyć dokładnie, jak ma zakraplać. Czynność po czynności. Umycie rąk, odkręcenie, nie dotykanie czubka buteleczki do oka ani od niczego innego itd. -
Jak dobrze, że Tineczkę pokochali:-) I jaka kochana maleńka, nie wpuszcza ludzi, obszczekuje, bo wie, że to jej domek i trzeba pilnować:-)
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Awit replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Czyli 8 maja zaczyna się szczęśliwy okres dla Molly. Po raz 1szy, Molly wejdzie do własnego prawdziwego domku:-) Własnymi łapeczkami przekroczy próg swego domku ze swoim Państwem:-) To już nie wysyłamy deklaracji? -
Płaćcie płaćcie. Sorki, że tak mówię, ale lepiej zapłacić i niech kasa zostanie, niż nie zapłacić i okaże się, że Kumpel nie pojechał...... Albo zapłaćcie ale za parę dni, a za parę dni Kumpel już będzie w domku, więc nie zrobicie tych przelewów;)
-
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
Awit replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Co za stworzenia, tyle przejdą, takie chore są, a na człowieka zawsze się otworzą..... To jest piękne