Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. 13 czerwca mogę się przejechać. A co to w ogóle za święto jest? Ale niestety a może stety dla Flipa, nie wezmę go. Broń Boże nie z lenistwa, czy wygodnictwa. Uważam, że lepiej dla niego nie stresować się takimi wypadami. Jeśli znajdzie się w domku, zsocjalizuje z czasem, być może takie imprezy nie będą dla niego stresogenne. Czy jest tekst dla niego, jest gdzieś ogłaszany?
  2. A może Czaruś to taki wędrowiec, który nie zagrzeje długo miejsca.... Czareczku co Ty zrobiłeś psiaczku?:-(
  3. Na mojej alegratce tylko kilkanaście wejść na Karinkę:-( Ludzie nie wiedzą co tracą, nie interesując się takimi psiakami.....
  4. Powtórzę się, piękne zdjęcie Waldek. Masz szczęśliwe psy:-) Musiało tak być jak było, by było tak jak teraz jest:-)
  5. Tak tak, Alina ma rację, Alina je widzi codziennie, głaszcze, tuli, karmi, spaceruje. A gdyby tak, ale tylko ogłoszeniowo jednak ich podzielić. Jeśli się znajdzie chętny, nie damy mu jednego psa. Zawsze można powiedzieć, dopowiedzieć, że ich jest dwóch, a że ogłoszenie poszło na jednego..., akurat tak wyszlo... Może to jedyna szansa, by choć ktoś się jednym zainteresował. A może akurat będzie miał domek, podwórko i jak się dowie, że one żyć bez siebie nie mogą, to weźmie oba......
  6. Biedny Charlie, czytam o śmierci psa i łzy już się pojawiają;-( To był staruszek?
  7. Coś było pisane o domku, a teraz cicho tak....
  8. Dogo, Paulina to do tych skromnych inaczej należy:-) O ile nie dała Ci linku jeszcze, to ją poproś, ona chętnie pzreśle, w końcu nie codzień ma się okazję spróbować szans w adopcji:evil_lol:
  9. Tosieńko całuski ode mnie!!
  10. A ostatnie pieseczki gdzieś ktoś wrzucił? Ja na alagratkę może jutro, jak mi komp pozwoli.
  11. A chudy jedzie do DT czy stałego? Kilka dni temu slyszałam, że pewna starsza pani, ok70-ki chciałaby kotka. Na kotach się nie znam, nie znam nikogo, kto ma koty do oddania. Chętnie przyjmę sugestie.
  12. Oj cioteczki. Przypisujecie jej ludzkie cechy:-) A to zwykły pies:-)który korzysta jak ma okazję:-) Tak jak Teresa korzysta. Ukradła i szybko zjadła pół kajzerki z białym serem, z talerza pozostawionego na łóżku przez moje dziecko. Tylko okruchy zostały na narzucie..
  13. A kto pisze tekst Frani?
  14. Piękny i jeszcze raz piękny Murzynek. On nadal w tym garażu mieszka? U kogo?
  15. To Kumpel idzie do sąsiadów i bedzie mieszkał w kojcu?
  16. Jaka psina jest szczęśliwa, okazuje swoją radość na każdym kroczku:-)
  17. Kochana Honda..... A czemu tylko 2 m-ce na szukanie domku?
  18. Teraz dopiero zobaczyłam, że Gabryś zmienił miejsce zamieszkania:-) Jest DT płatnym? Piękny chłopiec, nie do poznania, się zrobił po zabiegach na włosie:-) O gulce na razie nie myślmy z niepokojem, trzeba mieć nadzieję, że to do wyleczenia.
  19. Awit komp szwankuje i na oglądaniu ciotki Pauliny do adopcji się skonczyło.....
  20. Ja wiem dlaczego Sisi jeszcze grzeje śliczną dupinkę u Madalleny. Ponieważ panny tej rasy, są tak wyjątkowej urody, że normalny zwykły człowiek tego nie dostrzega. Taki wygląd zachwyca tylko ludzi o nietuzinkowym podejściu do świata. Ja do takich ludzi należę i dlatego wypatrzyłam Tereskę:-) Madallena też jest pewnie inna niż wszyscy i dlatego wypatrzyła Sisi:-) Ktos pytał o Dni SGGW i nie dostał odpowiedzi, albo nie zauważyłam.
×
×
  • Create New...