Teraz tu trafiłam.
Wg mnie jeśli na pradze leżał i nie chodził, to może w jakąś depresję zaczął wpadać....
Albo był potłuczony przez jakiegoś menela praskiego.....
Jeśli w schronie mówią, że ma dwa lata to może mieć okolo 3, przeważnie zaniżają wiek o rok czy dwa.
Ulv, jak masz czas, to odwiedź go. Zobaczysz jak wygląda, jak się czuje, jak reaguje na psy, czy na Twoją dłoń.
Poza tym powiesz mu, że niedługo wyjdzie, że ludzie czekają na niego,
usłyszy psina ciepły ludzko głos.