Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. A sunia nadal w schronie, samotna....
  2. Miejmy nadzieję, że psiak się znajdzie. Nie mam zaufania kakadu, że to jedzonko co rzygał Twój pies, było popsute. Może jakiś sadysta życzący psom wszystkiego najgorszego, wsadził tam coś co przytruwa.
  3. Chłopcy kochani:-( Po prostu dramat, jeśli będę mogła wyślę cosik więcej. Co to będzie dalej, za pasem kolejna zima, a do Was nawet jednego telefonu
  4. To ci sami weci robili, 1szy i 2gi zabieg? Gustaw ale się wymęczyłeś:-(
  5. Wituniu kilka z moich psiaków znalazło domki. Na Ciebie też kolej przyjdzie....
  6. O rany, czyli ktoś by go adoptował i z kimś by pojechał do Płocka do domku? A czy na żywo na pewno się spodoba? POWODZENIA!!
  7. Teraz weszłam, biedaczyna. Skąd miał te wszystkie rany? Dwa lata psina nie znalazł dobrej duszy, która by się nim zajęła...
  8. A ma ktoś psa, który uwielbia chodzić do weta? Fadunio jest normalnym psem:-)
  9. Bardzo się cieszę:-)
  10. Własny domek? Prawdziwy? Ja mam dziś wieczór cudów, drugi psiak znalazł domek, inny uzbierał deklaracje, a tylko dwa dni mnie nie było:-) Szczęścia maleńki!! A skąd domek wypatrzył Bąbelka?
  11. Bruneczku, dwa dni mnie nie było, wchodzę sobie a Ty już masz deklaracje i pomykasz po nowe życie:-)
  12. No słuchajcie, myślę, że gdyby sunia trafiła do domku miałaby szansę na normalne funkcjonowanie. Moja ciocia dostała mały na wsi domek, z półdziką suką, która od urodzenia żyła na wsi, jako dzikawy pies. Na zimę nie mogła jej tam samej zostawić na śmierć. W ciągu paru dni ją ciachnęła, bo była w ciąży, tam na wsi za 170zł i po kilku dniach do w-wy przywiozła. Bo mieszka w w-wie a domek ma być na okres letni. Suka jest 4 dni w w-wie, chodzi na smyczy pięknie i szybko wraca do domku po spacerach. Oczywiście jest zalękniona, powarkuje na psy na ulicy, w domku mało pewna siebie. Ale ona nie znała miasta, takiej ilości ludzi, hałasu, samochodów, przeżywa szok do tej pory, kilka lat żyła w ciszy i spokoju, a z dnia na dzień robi postępy, aż niewiarygodne jak zmienia się w oczach. Gdyby znalazł się ktoś....Gloria by też mogła być szczęśliwa
  13. Dziękuję Alekssandra, zobacz gdzie jest biduek, może ktoś go znajdzie. Świetnie, że 6 psiaków już śpi w swoich domkach:-)
  14. No świetnie, nie było mnie dwa dni a tu super domek się wyszykował:-) Trzymam kciuki za Tosieńkę!!
  15. Alekssandra jak po dniu otwartym? A przed chwilą w superstacji pokazywali nasz paluch, zachęcając do adopcji psiaków.
  16. Dobrze, że ma już za sobą.
  17. Nie mają stałych deklaracji, albo mają za mało... Wszędzie tyle nieszczęścia
  18. Nie za wcześnie na ubranko? CO będzie zimą? CHoć może u was na wsi o świcie jest niższa temperatura. Fajnie, że wraca pod ciepłą kołderkę. Moje suki też zimą muszą być ubierane:-) Choć pinczerce już się drży w te chłodne dni
  19. Po numerach suk adoptowanych, mniejszych z poprzedniej niedzieli.... Może i można ale czy wolontariusze mają dostęp... Może i mają, w końcu to nie żadna tajemnica, które psiaki poszły do domków. Na papierowe ogłoszenie odnalazł się właściciel psiaka, którego znalazłam 1,5 roku temu, miałam go parę dni. Gdyby nie to, nie znalazłby się, mnóstwo ludzi nie ma i nie będzie miało internetu.
  20. Gdyby cioteczki więcej kasy miały, Brunuś nie musiałby tyle czekać.....
  21. Boi się wielkiego psa, ona taka delikatna
  22. No maleńka to nowe życie przed Tobą:-)
  23. Przebrnęłam. Jeśli moria najpierw pisze, o hotelikowaniu psa i ma pretensje za wpłaty na raty, a za jakiś czas nie chce go wydać, bo twierdzi, że to jej pies, to jest to jakieś mącenie. W tej sytuacji więcej żadnych pieniędzy nie dostanie i co, będzie utrzymywała "swojego" psa? Ale to tak hipotetyzując, logiczne jest, że nie pozwolicie na nie wiem jak to nazwać, kradzież, przetrzymywanie psa bezprawne.... A jaką w ogóle z morią podpisano umowę? I Spajki kogo ma za prawnego właściciela? A swoją drogą jeśli te malwersacje z tym psem, i z Fartem, oszustwa, wprowadzanie w błąd, wykorzystywanie finansowe, jeśli to wszystko jest prawdziwe, to jest to sprawa dla prokuratora a pod względem moralnym jest to zwyczajnie obrzydliwe.
  24. On jest prześliczny a te ruchy ogonkiem:-) Wyjątkowo nim macha!!
  25. Oj, teraz zobaczyłam chłopczyka. No strasznie smutno wyglądał prosto z tego pola:-( Dobrze, że ma się lepiej, tylko to bioderko.... Nakarmiony, nawodniony, wyspany spokojnie, pogłaskany i ma chęć żyć.
×
×
  • Create New...