-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Spanielkowata,młoda Tina traci nadzieję w przepełnionym schronisku.
Awit replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
A sunia nadal w schronie, samotna.... -
Miejmy nadzieję, że psiak się znajdzie. Nie mam zaufania kakadu, że to jedzonko co rzygał Twój pies, było popsute. Może jakiś sadysta życzący psom wszystkiego najgorszego, wsadził tam coś co przytruwa.
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Chłopcy kochani:-( Po prostu dramat, jeśli będę mogła wyślę cosik więcej. Co to będzie dalej, za pasem kolejna zima, a do Was nawet jednego telefonu -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Awit replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
To ci sami weci robili, 1szy i 2gi zabieg? Gustaw ale się wymęczyłeś:-( -
Wituś ŚLEPUŚ. Stary, porzucony piesek. Ma najlepszy z możliwych dom!!!!
Awit replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Wituniu kilka z moich psiaków znalazło domki. Na Ciebie też kolej przyjdzie.... -
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
Awit replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
O rany, czyli ktoś by go adoptował i z kimś by pojechał do Płocka do domku? A czy na żywo na pewno się spodoba? POWODZENIA!! -
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
Awit replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Teraz weszłam, biedaczyna. Skąd miał te wszystkie rany? Dwa lata psina nie znalazł dobrej duszy, która by się nim zajęła... -
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
Awit replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ma ktoś psa, który uwielbia chodzić do weta? Fadunio jest normalnym psem:-) -
Bardzo się cieszę:-)
-
Bąbel,jade do domku,miec rodzinke jest bosko:)dziekuje
Awit replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Własny domek? Prawdziwy? Ja mam dziś wieczór cudów, drugi psiak znalazł domek, inny uzbierał deklaracje, a tylko dwa dni mnie nie było:-) Szczęścia maleńki!! A skąd domek wypatrzył Bąbelka? -
No słuchajcie, myślę, że gdyby sunia trafiła do domku miałaby szansę na normalne funkcjonowanie. Moja ciocia dostała mały na wsi domek, z półdziką suką, która od urodzenia żyła na wsi, jako dzikawy pies. Na zimę nie mogła jej tam samej zostawić na śmierć. W ciągu paru dni ją ciachnęła, bo była w ciąży, tam na wsi za 170zł i po kilku dniach do w-wy przywiozła. Bo mieszka w w-wie a domek ma być na okres letni. Suka jest 4 dni w w-wie, chodzi na smyczy pięknie i szybko wraca do domku po spacerach. Oczywiście jest zalękniona, powarkuje na psy na ulicy, w domku mało pewna siebie. Ale ona nie znała miasta, takiej ilości ludzi, hałasu, samochodów, przeżywa szok do tej pory, kilka lat żyła w ciszy i spokoju, a z dnia na dzień robi postępy, aż niewiarygodne jak zmienia się w oczach. Gdyby znalazł się ktoś....Gloria by też mogła być szczęśliwa
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Alekssandra, zobacz gdzie jest biduek, może ktoś go znajdzie. Świetnie, że 6 psiaków już śpi w swoich domkach:-) -
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Alekssandra jak po dniu otwartym? A przed chwilą w superstacji pokazywali nasz paluch, zachęcając do adopcji psiaków. -
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
Awit replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że ma już za sobą. -
Lonia i jej córka Lena cierpiały na wysypsku Lonia w DS, Lena w fundacji.
Awit replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Nie mają stałych deklaracji, albo mają za mało... Wszędzie tyle nieszczęścia -
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Po numerach suk adoptowanych, mniejszych z poprzedniej niedzieli.... Może i można ale czy wolontariusze mają dostęp... Może i mają, w końcu to nie żadna tajemnica, które psiaki poszły do domków. Na papierowe ogłoszenie odnalazł się właściciel psiaka, którego znalazłam 1,5 roku temu, miałam go parę dni. Gdyby nie to, nie znalazłby się, mnóstwo ludzi nie ma i nie będzie miało internetu. -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Boi się wielkiego psa, ona taka delikatna -
No maleńka to nowe życie przed Tobą:-)
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Awit replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Przebrnęłam. Jeśli moria najpierw pisze, o hotelikowaniu psa i ma pretensje za wpłaty na raty, a za jakiś czas nie chce go wydać, bo twierdzi, że to jej pies, to jest to jakieś mącenie. W tej sytuacji więcej żadnych pieniędzy nie dostanie i co, będzie utrzymywała "swojego" psa? Ale to tak hipotetyzując, logiczne jest, że nie pozwolicie na nie wiem jak to nazwać, kradzież, przetrzymywanie psa bezprawne.... A jaką w ogóle z morią podpisano umowę? I Spajki kogo ma za prawnego właściciela? A swoją drogą jeśli te malwersacje z tym psem, i z Fartem, oszustwa, wprowadzanie w błąd, wykorzystywanie finansowe, jeśli to wszystko jest prawdziwe, to jest to sprawa dla prokuratora a pod względem moralnym jest to zwyczajnie obrzydliwe.