Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Jednym słowem dom bez zwierząt jest dla niego idealny.
  2. Hej, robi ktoś plakaty? Ja mieszkam niedaleko tam, nie znam tego psiaka i koło mnie się chyba nie błąkał, bo ktoś z nas by zwrócił uwagę. Bazary są i na wiatracznej i na placu szembeka. Dajcie plakat, porozwieszam w okolicy wiatracznej, grenadierów do ostrobramskiej, waszyngtona. A jeszcze spytam, aczkolwiek pewnie niepotrzebnie, ale na paluch dzwonione było i zgłaszane, że taki pies został znaleziony? I do miejskich też dzwonili?
  3. To Wtorek czeka na domek:-) A Bona śliczna, i widać, że prawdziwa wierna suńka.... Taka spokojna, cierpliwa, szlachetna...
  4. Byłam u Śledzika, gdybym psa nie miała zakochałabym się w takim cudzie:-) Żal Bruncia, ale jeśli on taki oporny, to może pomaleńku będzie socjalizowany w schronisku, a jak przyjdzie czas to wtedy może mu się pomoże. Bierzcie moje grosiki na Śledzika! Niech psinek skorzysta jak jest szansa.
  5. Ja też od Bruna jestem. On jest ŚLICZNOŚCIOWY!!!! I adopcyjny, że szok:-) Cudny jest, zabierajcie go jak najszybciej!! Ma takie drobniutkie nóżki, będzie chyba musiał troszkę schudnąć:-) A on nie jest w typie jakiejś rasy?? Oczywiście moją deklarację deklaruję Śledzikowi!! Na piszcie ile on ma, ile siedzi w schronie. Na wątku Bruna przeczytałam o czipach. Co z czipem, jeśli psiak znajdzie domek z tymczasu? Można czipa przepisać na inną osobę?
  6. Pewnie był taki agresywny i się go pozbyli....
  7. Aleksandra będziesz na zlocie dogomaniaków 11 listopada?
  8. O matko:-( Ileż musiał wycierpieć u takiego łobuza ostatniego, nad bezbronnym psem się tak znęcać. A Kubunio taki dobry i łagodny, pewnie nawet się nie bronił zębami, a gdyby się bronił, zapewne jeszcze bardziej by dostał:-(
  9. Kojec u Malagos, to wspaniałe miejsce. Jest bezpieczna i ma co jeść i człowieka do pogadania i pogłaskania:-)
  10. No właśnie, to dziwne niemal, że Frania zachowuje czystość. Ja sama słyszałam od Pani Iwony, gdzie Frania była, że Frania się załatwia czasem. A może Franeczka już się nauczyła, że trzeba siusiu i kupkę robić na dworze:-)
  11. [quote name='mariolka']Myszka dzisiaj zabrała kocicy zabawke - myszkę. I rozprula jej wszystkie wnetrznosci, wlacznie z dzwoneczkiem :) Chyba nie lubi mysiej konkurencji...[/QUOTE] Ale do kota nic nie ma....?
  12. Ciekawe czy ktoś się zainteresował Teddym.....
  13. To jakiś dziwny telefon, a jeszcze ta dziura w płocie.... A Wituś wygodny, nie chciał łazić po deszczu. Czyli nie wyszedł i siedział w pawilonie. On jest z tymi samymi psiakami cały czas?
  14. Może on za bardzo boi się, że was straci....
  15. Ojej, miejmy nadzieję, że Karolina zachorowała nie na jakąś groźną chorobę...?
  16. Super! To szykujcie szykujcie:-) Trzymam kciuki.
  17. A Gustaw pewnie szuka domu....
  18. Anna ja od razu prosiłam o wybaczenie, żeby nie wyglądało, że ja się śmieję z tego. Mnie ogólnie w sensie pozytywnym rozbawiły te posty, ale absolutnie nie był to śmiech jakiś złośliwy z tego, że Ty nie możesz wstać. Tu na dogo tyle jest nieszczęścia, więc jak się czyta coś tak naturalnego, normalnego, co tchnie optymizmem, to gęba się sama śmieje. Jeśli moje słowa Ciebie uraziły, to jeszcze raz przepraszam. Nigdy, przenigdy czyjś problem zdrowotny nie stanowił dla mnie rozrywki.
  19. Znalazł pewnie bezpieczniejsze dla niego miejsce....
  20. Mika czyli Ty rozumiem, chcesz wziąć Witusia najpóźniej za 5 m-cy? Ale rozumiem też, że będziesz dawała jego ogłoszenia, tak żeby być może znalazł się domek, który zechce go wcześniej?
  21. Teraz zobaczyłam jej zdjęcia, jakże ona jest piękna!!!! Cudna i do tego kochana:-)
  22. Paja a Ty dawałaś Tosię na te ogłoszenia co masz w podpisie?
  23. Co z sunią, znalazł się jakiś DT?
×
×
  • Create New...